niet precies, maar je weet meestak wel ongeveer of iets klopt, pak melk van 1 euro of 10 euro valt toch wel op
hier kijk ik het niet vaak na, maar wel vaak bij de KV hier, daar gaat het vaak genoeg mis, staan er andere prijzen in de computer als op het kaartje/ in de folder
ja hier ook hoor maar doe het wel eens te laat zoals gister hebben ze me een grote zak chippies 2 keer aangeslagen maar jah we waren alweer onderweg en om dan voor 2,49 trug te rijden dat doen we dan ook niet. maar het is wel zonde want gebuert echt nog regelmatig. en idd fijn als je ziet wat je allemaal bespaard hoor zo hadden we dus een overladen kar voor maar 74 euro hihihi maakt je toch blij he
ik kijk eigenlijk alleen wanneer ik korting ergens op zou krijgen of wanneer het bedrag in mijn ogen werl erg hoog is.
ik kijk hem altijd na welke winkel ik ook ben..en dan zelfs nog in de winkel nakijken door een incident laatst bij de AH.. mevr had 2 zakken aardappels aangeslagen dus 5 euro teveel toen keek ik ook altijd mijn bonnen na maar pas als ik thuis was, ja fout!! ik dezelfde dag nog terug naar de AH en sprak toevallig de manager dus ik netjes aangeven dat ik er 1 gekocht had maar 2 afgerekend zegt die vent doodleuk ja dat kan ik nu niet meer controleren als ik iedereen moet geloven dan word ik arm hierzo.... WTF!!!!!!!! kon mooi fluiten naar mijn 5 euro dus voortaan sta ik bij de klantenservice/sigarettenbalie mijn bonnetje na te kijken, ben ik weleens op aangesproken of ik dat niet thuis kon doen????? uuuuhhmmm wat denk je zelf vorige keer kon ik fluiten naar mijn centen!!!!
Alleen bij de AH. Ik scan zelf ha ha. Ik ben niet te vertrouwen natuurlijk En om te kijken hoeveel bonus er af is gegaan. Verder nergens eigenlijk.
Tenzij ik meegekeken heb bij het aanslaan/scannen (met een kind dus nooit ) eigenlijk altijd. Ik onthoud ook altijd prijzen, zo suf .
Ja ik doe het ook altijd. Is me iets te vaak gebeurt dat er een fout in zat, kan gebeuren natuurlijk...maar ik moet om de centjes denken
Ik kijk het ook altijd na! GEbeurt regelmatig dat kortingen niet gegeven zijn.......Ik vind het niks te maken hebben met gierigheid, hoor! Wij hoeven helemaal niet te kijken op een paar centen, maar ook wij kunnen ons geld maar 1x uitgeven....
Gisteren zag ik bij Ikea kaarsenhouders, waar een prijs boven stond van 3,95... zit ik later (al bijna thuis) op de bon te kijken, hebben ze er twee gewoon voor 8 euro per stuk aangeslagen... Vanavond bij de Jumbo even kritisch meegekeken, had een aktie 4 halen - 3 betalen.. en mooi dat het er niet afgehaald was..
wel even gauw naar de aanbiedingsdingen, maar verder niet hoor.... ik zou niet weten wat iets precies kost. Een verschil in 10 euro zou ik wel opmerken, ik weet ook wel wat ik ongeveer kwijt ben in totaal.
Ik kijk altijd alles na. Ik bewaar al mijn bonnetjes. Maar hier klopt het bijna altijd wel. Heb vaker dat iets al beschimmeld is voor de datum of dat ik iets over de datum heb gekocht (nou ja, mijn man, die is geen held met boodschappen) Zo viel me een tijd geleden ineens op dat de melk duurder was. Had AH ineens een stuk duurder gemaakt. De melk wordt ook ergens anders gehaald inmiddels waar ie goedkoper is.
ja, om te kijken wat ik heb bespaard... word ook ik heel blij van.. komt hier bijna niet voor dat de bon niet klopt.