Helemaal geen vrienden.

Discussie in 'De lounge' gestart door Anne1985, 21 nov 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. WillyD

    WillyD Actief lid

    29 mrt 2008
    129
    0
    0
    lelystad
    ik kom uit lelystad, en zoek een vriendin die een keer mee wil naar de sauna/ wandelen in het bos (met de hondjes) met wat warmer weer ;) lekker een terrasje pakken en naar speeltuinen ect leuke dingen doen met de kids!
    maar lekker op de bank hangen met een wijntje/thee mag er ook zijn hoor. wie oh wie uit de buurt????
     
  2. 1984Wen

    1984Wen Actief lid

    28 jun 2010
    200
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Heerlen
    Heel herkenbaar allemaal.

    Ben een paar jaar geleden naar Den Haag verhuisd waardoor ik veel vriendinnen ben kwijt geraakt. Ze vonden het te ver. Was ook 2,5 uur rijden. 2 meiden hebben toen wel contact gehouden. Nu ik weer terug ben in Heerlen zijn zij de enige 2 echte vriendinnen die ik hier heb. Sta er ook wel voor open om andere meiden te leren kennen :).
     
  3. lovelyengeltje

    lovelyengeltje Fanatiek lid

    8 jul 2008
    2.561
    0
    0
    Friesland
    hier hetzelfde.

    ook eigenlijk geen vriendinnen meer.

    woon onderin friesland.
    dus als iemand het leuk lijkt pb me maar.

    ben 26
     
  4. Moonfairy

    Moonfairy VIP lid

    12 okt 2007
    6.168
    1
    0
    on the moon
    hier ook weinig vriendinnen.

    Dus pb me maar als je uit rotterdam,Capelle aan den ijssel komt!;)
     
  5. Crazycat

    Crazycat VIP lid

    21 nov 2009
    8.849
    1
    36
    belgie
    ROTTERDAM !!!! :):) gezellig !!
     
  6. kylain

    kylain Bekend lid

    7 mei 2008
    928
    0
    16
    Orthodontistassistente
    Zoetermeer
    Zoetermeer????:)
     
  7. happynienja

    happynienja Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.178
    0
    0
    Julianadorp
    Julianadorp, den helder?
     
  8. Chocoladekoekje

    Chocoladekoekje VIP lid

    25 mei 2010
    7.799
    43
    48
    Helemaal niemand uit omgeving Rhenen/Veenendaal/Wageningen?
     
  9. brenda1976

    brenda1976 Niet meer actief

    ik werk in wageningen :)
    Ik woon zelf in nijmegen noord. (bij oosterhout).
    je bent altijd welkom hoor voor een bakkie!
     
  10. Corina

    Corina Fanatiek lid

    25 jan 2006
    4.881
    0
    0
    Iemand uit Zeeland/ Walcheren??
    Pm me maar
     
  11. conny75

    conny75 Fanatiek lid

    18 jan 2007
    1.881
    0
    0
    tilburg
    Ik woon ook in de reeshof in de V buurt (koolhoven)
     
  12. Gaby83

    Gaby83 Bekend lid

    24 mrt 2008
    596
    0
    0
    Twente
    pff en ik maar denken dat alle vrouwen veel vriendinnen hebben :)

    Wat onzettend herkenbaar allemaal.
    Vroeger had ik altijd veel vriendinnen maar door persoonlijke problemen hebben ze stuk voor stuk afgehaakt. Inmiddels ben ik daar allang weer bovenop. Maar vriendschap sluiten vind ik toch moeilijk. Toch gek eigenlijk dat als je jong bent dat het dan zo makkelijk gaat en naarmate je ouder wordt het steeds moeilijker wordt. Heeft natuulijk ook wel te maken welke bagage je met je mee draagt. Ik heb nu 1 vriendin maar zij zit nog in zo'n andere levensfase dan ik (net een nieuwe relatie, geen kids) Opzich ook wel gezellig hoor. Maar mis het soms ook wel om gezellig met andere mamma's te kletsen, of een keer wat te drinken, winkelen enz.

    Had niet verwacht dat er nog zoveel vrouwen in het zelfde schuitje als ik zitten. Wordt dan nodig tijd dat we hier eens iets aan doen:D
     
  13. anouk79

    anouk79 Fanatiek lid

    13 jan 2011
    2.308
    0
    36
    Opticien.
    Zuid-Holland
    Hier nog iemand die zich herkend in de verhalen.
    Vroeger veel vrienden(innen) gehad tot dat ik verhuisde naar mijn vriend van Brabant naar Z-Holland (Omg. Gorinchem), waarna alle contacten verwaterde. Enige goede vriendin woont nu op 1.5 uur rijden dus moeilijk om of te spreken.
    Mis soms echt het ongecompliceerd kletsen en je ei kwijt kunnen.
    Heb zelf erg veel moeite om contacten te leggen en al helemaal op een plek waar je niemand kent, in een onbekende omgeving.

    Dus mensen omg. Gorinchem hihi. pb.
     
  14. happymama

    happymama Niet meer actief

    hey anne,

    heb niet alles gelezen maar weet hoe je je voelt . ben ook verhuisd naar een ander dorp en kende hier ook niemand . toen ik zwanger raakte ben ik naar de gym gegaan , voor de baby maar ook om mensen te leren kennen .
    ik dacht ook wel dat ze me miss niet leuk zouden vinden , maar eigenlijk had ik er gewoon schijt aan . ben altijd heel veel gepest geweet en nu ben ik op zo'n punt gekomen van " ik laat me niet meer uit maken voor t een of t ander " als ze me niet willen kennen of zien dan maar niet .in middels ken ik nu wel een aantal meiden hier . geen beste vriendinnen maar kan er wel es op uit met hun .
    je gaf aan dat je wel zou willen afspreken .. ik denk alleen dat t te ver weg is hihihi (den bosch, rosmalen )
     
  15. liebrando

    liebrando Niet meer actief

    Hier nog een mama die vriendinnen zoekt. Ik woon in friesland tussen leeuwarden en holwerd. Wil je precies weten waar pb me maar! Ben 25 jaar en trotse mama van 3 kinderen.
     
  16. belinda203

    belinda203 Bekend lid

    23 mrt 2008
    784
    0
    0
    verzorgende I.G.
    Odijk
    Mensen uit regio Bunnik/Odijk/Driebergen/Houten/enzovoorts die zin hebben in een kop koffie en een gezellig kletspraatje ,ik houd me aanbevolen!
    Leeftijd zegt me niet zoveel,omdat ik zowel met jongeren als ouderen goed overweg kan.
    Dusssss.laat wat van je horen! ;)
     
  17. silvia009

    silvia009 VIP lid

    13 feb 2009
    6.514
    0
    36
    Partime werkende moeder en echtgenote
    twente
    Waar ergens in Twente woon jij dan ???? :D
     
  18. spikkeltje

    spikkeltje Niet meer actief

    Heel erg herkenbaar.
    Heb nu nog maar eerlijk gezegd 1 vriendin waar ik zo af en toe mee afspreek. Eigenlijks maar 1 keer in de 2 maanden.
    Nu ik zwanger ben, wil ik graag meer meiden ontmoeten met ook kids, of die ook in verwachting zijn.
    Ik mis het wel.

    Nu ben ik van plan om op zwangerschaps zwemmen te gaan doen . Maar zie er ook wel weer tegen op. om alleen daar heen te moeten.
    Ik ben een kat uit de boom kijker. Dus het zal een hele opgave worden.
    Maar ik probeer het wel..
     
  19. Gwen81

    Gwen81 Fanatiek lid

    24 okt 2009
    2.167
    0
    0
    NULL
    NULL
    Herkenbaar.. Ik wil graag met mijn baby naar babyzwemmen.
    Maar ik zie er ook een beetje tegenop om heen te gaan.
    Eerst had ik nog een excuus dat hij te klein was, maar dat is hij inmiddels niet meer.
    Ik weet al waar het is, wanneer het is en wat het kost.. maar ik blijf het maar uitstellen. Schijterd die ik ben.:)
     
  20. flowertje

    flowertje VIP lid

    8 jun 2007
    10.165
    0
    0
    Zwaag
    Hier ook iemand hoor geenn vrienden dacht echt dat ik de enigste was dus iemand uit de buurt van purmerend gezellig hoor want mis het toch heel erg stuur me maar een pbtje

    knufff
     

Deel Deze Pagina