pfffmoet het ff kwijt. mijn schoonmoeder past altijd op op vrijdg dan moet ik werken, kom ik thuis is mijn dochter ziek en heeft ze de huisartsen post al gebeld en moet ze meteen langs komen! wij naar die dokter die vond der huidje niet goed, ze gaf al het eten over echt alles eruit en drinken ook niet normaal! ze plaste niet meer. dus we zijn door gestuurd naar de kinderarts in het zieken huis hebben daar 2uur gezeten (echt belachelijk lang) maar die vond dat er nix aan de hand was, ze had ook 39 koorts! nou vanmorgen word ze wakker en nog geen een keer geplast, en nog steeds koorts dus ga het maar ff afwachten tot 12 uur ongeveer en dan ga ik maar weer bellen want zemoet wel plassen voor dat ze uitdroogd! ze ligt nu in een deken heel zielig op de grond ze wil nix!
Wat naar zeg! Lynn heeft vanaf zondag al diarree. Geen gespuug, maar ook koorts gehad. Volgens mij heerst er weer iets. Hou je meisje maar goed in de gaten en idd aan de bel trekken hoor. Geen plasluiers is iets waar ze naar moeten handelen. Beterschap en sterkte!
jah de dokter zei ook al idd dat het heerste pfff nou jah het gaat opzich wel koorts is iets gezakt maar is nu nog 38,8 en ze heeft nog steeds diarree zo zielig en ze ligt alleen maar op de vloer en in bed echt zo zielig bah!
he bahh sneu hoor is dat en als ze dan ook nog zolaks handelen .... Ik hoop voor jouw en je ukkie dat ze snel weer beter is groetjes nian
Het heerst idd. Fabian heeft het ook gehad. Gelukkig is hij er sinds gisteren vanaf. Hij heeft 4 dagen bijna alleen maar ORS en water gedronken.
hai jah mijn dochter heeft ors, je bent zo bang voor uitdroging! het gaat vrij goed alleen nog hele erge diaree broeken niet normaal meer!
Wij hebben sinds vanmorgen weer een normale poepluier gehad. Ze is bijna een week aan de diarree geweest. Nu is ze ontzettend verkouden...of het hoort bij dit virus of ze heeft er nog een virus bovenop gekregen. Ik hoop dat alle kindjes snel weer beter zijn.
jemig zeg jah kleine kinderen zijn overal zo gevoelig voor pffff is gewoon eng! jij ook heel veel sterkte verder!
Mijn zoontje heeft het sinds gisteravond... Niks binnen kunnen houden alleen maar spugen en heel zielig huilen. Ben vanmorgen met hem bij HA geweest en die zei dat het een virus was en dat hij in de loop van de dag waarschijnlijk ook nog wel diarree erbij zou krijgen. Moet (als hij niet suf word) morgen vroeg terugkomen en als HA dan geen verschil ziet wordt hij opgenomen Hoop dat het niet zover komt. Hoe gaat het nu met jou kleintje?
Ach jeetje wat sneu voor dr Vreselijk is dat zeg die artsen die zo laks zijn! Heeft ze intussen al geplast? Hopelijk is de ellende snel voorbij! Is zoooo zielig als die kleintjes ziek zijn!
mijn zoontje is donderdag nacht begonnen met overgeven, en met diarree. we zijn 2x naar de dokter geweest, hij heeft er nu niet veel last meer van, alleen hij is nog wel heel erg slap.
Heerst het alleen bij kinderen? In mn omgeving heb ik geen enkel kindje met buikgriep ofzo gehoord. In mn familie zitten echt een boel kleintjes maar heb niks gehoord dat er wat heerst? Misschien toeval dat de kleintjes hier ziek zijn? Hopelijk zijn ze snel beter! Altijd zo zielig als kleintjes ziekjes zijn
Met mijn zoontje gaat het gelukkig ook weer goed. Ben vanmorgen bij HA geweest maar opname was al niet meer nodig, omdat hij vannacht weer wat was gaan drinken.
Dank je! We hebben het best benauwd gehad even. Het was wel voorzorg, maar je kleintje in zo'n ziekenhuis Bah!
weet het echt ff niet meer mijn dochter was dus ziek en huild nu alleen nog maar! ze is niet stil te krijgen heb voor morgen maar een afspraak gemaakt bij de dokter is echt niet normaal meer! weet er iemand raad? ze wou ook niet slapen was alleen maar huilen en nu heb ik der een zetpil gegeven en nu slaapt ze dan eindelijk!
Geeft ze ook nog steeds over? En hoe is de temp. nu? Want als ze nog steeds dezelfde klachten heeft en koorts, zou ik echt niet wachten tot morgen hoor! Gewoon niet af laten schepen! Mijn zoontje had die klachten 1 dag en was al bijna uitgedroogd!
Ja met Levi gaat het gelukkig beter die begon s'nachts vanaf half 3 ofzo weer water binnen te houden dus hij mocht gelukkig thuis blijven!