Hai Joyce Ja dat zeggen ze dan zo makkelijk je bent de eerste,dat is wat je meestal hoort,fijn dan dat ik de eerste ben:x. ja echt zo zonde he,soms zie ik ook echt een heel leuk shirtje en dan zie ik dat rood stiksel en dan ben ik al klaar dan hoef ik hem niet meer,maar goed ik was toch normaal 30 graden en heb er nog zo'n doekje bij,en niets loopt door en wel alleen dat shirtje ,dat wil genoeg zeggen toch
Jah weetje, het gaat ook maar om 7 euro dus de meeste zullen er wel niet mee terug komen! Laatst hadden ze korting, voorverkoop avond, was ik ook geweest spijkerbroekje gewoon geen korting gekregen gaat om een euro of 5 maar toch..
stelletje zeikerds ook, waarom kreeg je geen korting? gewoon vergeten? vergeten tussen aanhalingstekens... 5 euro is toch weer brood voor de hele week. (hier nog wel tenminste, haha, bij patries en al die mannen in huis zal dat wel anders zijn)
Ik ben er uuiteindelijk niet mee terug geweest.. We werden ziek.. En je moet dan binnen zoveel dagen.. Nou jah, dan maar niet korting.. Ben de zuinigste ook niet alleen is het leuk om in de voorverkoop t ekopen..Op de korting van zoveel % toch nog 12,5 extra
Joyce..........Inderdaad meid ,veel mensen die er misschien de tijd niet voor hebben gaan niet terug al denk ik dat zelf van wel hoor,tenminste ik ga wel tereug voor 7 euro en met je korting van je broek ,ik had gewoon even gebeld,al moet ik zeggen dat wij dat dus laatst met ene vuilnisbak hadden,we wilden hem zaterdags kopen voor mijn moeder,hij was toen 30 euro,maar de kids werden lastig en we zijn gegaan,kregen we op maandag het krantje binnen dat ze voor de helft waren is toch 15 euro minder,ik vind dat ze dan dat moeten aangeven voor hetzelfde geld koop je hem en is hij 2 dagen later voor de helft:x Nou ik koop ook vaak in de sale hoor,of ik moet iets heel leuks zien dan koop ik het wel zo anders niet hoor,ik heb het al vaker gehad bij mexx dan koop ik een winterjas die vind ik zo leuk kost tegen de 100 euro en dan nog voordat het winter is heb je daar als vaste klant op de 50% nog een keer 20% dat is 70% scheelt me 70 euro dus dan wacht ik voortaan wel als dat kan dan he. Birthe...........hahahah dat is hier inderdaad wel anders,wij hebben 1.5 brood per dag nodig hahahah
Patries: 1,5 brood op een dag!!!! hahaha, jemig.... En daar blijft nog iets van over voor de geitjes?
ik kom ook weer eens even aanwaaien. Erg druk gehad en vooral heel moe. Ik val nu iedere avond onder gtst al in slaap op de bank ik hoop dat het na de 12 weken een stuk minder wordt. Birthe, je hebt (eindelijk) een mailtje. Ik zag iets over sale kopen. Ik koop vaak kleertje bij een winkeltje met merk kleertjes. Erg mooie en leuke maar vooral ook dure kleding. Daarom ga ik ook meestal in de uitverkoop Dan hebben ze 60% korting...dat scheelt nogal. Hoe gaat het verder hier met iedereen?
Hai Hier gaat ook alles goed,weer wat pech gehad met de auto's weer maar de een is al gemaakt en de mijne moet vanavond,dan is ie hopelijk ook weer goed. Noel en jaimy hebben echt een rebelse week achter de rug,hopelijk is het wat minder deze week want ik werd er echt gek van,ik ben zondag met noel maar naar avonturenland gegaan dat hij wat energie kwijt kon en hij heeft een vriendinneke meegenomen en was erg leuk. Verder niet veel te melden,weer druk met werken en nog 2.5 week werken dan heb ik lekker een week vakantie,heerlijk kijk er naar uit ============================================= Chantalk.........Met jaimy zijn zw had ik dat ook zo erg,ik heb dat heel mijn zw wel gehouden,het werd gelukkig wel iets minder,maar ik was echt zo moe steeds. Dat doe ik ook hoor,meestal koop ik wel overal alles in de sale,soms heb je wel iets nodig en dan moet ik het zo kopen,maar verder altijd in de sale.
Nou nog net niet hahaha,maar het scheelt niet veel denk ik. Hoe gaat het met jullie? Wij zijn terug van vakantie,en die was erg leuk,jaimy mocht niet zwemmen maar dat mocht de pret zeker niet bederven,hij heeft het goed naar zijn zin gehad en noel ook,de dag dat we aankwamen kreeg hij wel erge hoge koorst en kreeg ik even spijt dat we zijn gegaan,even contact gehad met de ha og,mocht hij suf worden dan moesten we de post daar bellen en daar naar toe gaan,maar gelukkig was dat niet aan de orde. Vandaag dan terug gekomen en jaimy is bij mijn ouders gebleven en wij zijn met een groep naar de stad gegaan en noel ging ook mee,maar die begon tegen 15.30 erg te huilen dat hij naar huis wilde dus ben ik met hem naar huis gegaan en Mart is in de stad gebleven en die is er nog denk ik.............Jaimy wilde toch bij Oma blijven slapen en ik ben met noel naar huis gegaan,lekker gegeten en hem gedoucht en hij ligt helemaal uitgeput op de bank,hij is gewoon helemaal op,ze hebben nog 2 keer gebeld dat ik terug kwam,maar noel wilde dat ik thuis bleef en wilde niet bij oma slapen dus dat doe ik dan echt niet.
Dames ! we zijn weer in verwachting!!! hehe.. dacht laat ik nog even weten hier... hoe is het hierzo?? hier gaat het lekker.. erg druk.. lees iets van doodbloeden is het zo erg hier..?? zal proberen om wat vaker te komen.. liefs mir
Mir, gefeliciteerd! Tis hier idd erg rustig geworden....moet zeggen dat ik ook vaak vergeet om hier te kijken Hoe gaat het met iedereen? Hier gaat het zijn gangetje. Met de buikbeeb gaat het ook goed. Pas nog mogen genieten van een mooie echo.
Hier gaat ook alles goed meiden... Ben alweer behoorlijk rond aan het worden.. Weken schieten lekker op bij een tweede zwangerschap moet ik zeggen, Wel hebben wij onze handen vol aan Jamie op dit moment.. En ziekjes en ook nog eens zo dwars... Kortom eigelijk beetje druk eigelijK!
Hey meiden, Ben errug lang niet geweest.... dacht kom weer eens even buurten. Sven wordt een hele vent, lekker dwars af en toe en van die echte peuterstreken, maar we genieten hoor!!! Inmiddels zwanger van nummer 2, ook een jongen. Over 2 weken officieel uitgrekend maar de gyn wil hem eerder gaan halen omdat ik teveel druk heb om mijn lever en daardoor jeuk heb. Ook weer last van extreme zwangerschapsmisselijkheid ben dus heel de zwangerschap weer aan de medicatie en dat is ook niet zo goed voor babylief. Ik laat het jullie weten als ons mannetje er is! hoe is het verder met iedereen?? Liefs!
Hai Ik dacht ik kom hier even spieken en zie heel wat zwangere musten voorbij komen,en zelfs 1 al die bijna is uitgeteld,wat spannend allemaal. maar vertel hoe gaat het met jullie zwangerschappen. Sanne85...........bij jou kan het dus ieder moment raak zijn als ik het zo lees,wat spannend zeg.