Hoi allemaal, nou hier is de ongi doorgebroken hoor! Heel erg jammer maar we gaan op naar de volgende ronde. Had wel op iets anders gerekend met valentijnsdag maar helaas! Weet nu wel dat mijn temp in ieder geval omhoog gaat na mijn ei, dat kon je van de voorafgaande maanden niet zeggen! Marjand; Top dat je temp mooi aan het stijgen is en houden zo he! Vpkaatje; Wel goed nieuws dat alles er dus goed uitziet van binnen, succes meid! Lala, bij jou ook nog hoog he!
ja hier nog hoog , wel iets eerder getempd moest op trouwerij, maar morgen weer normale temptijd. jammer meis had goede hoop voor je.!
vpkaatje echt het gaat allemaal goed komen hoor let op mijn woorden. straks aan de clomid en dan en super ei. dat mooi optijd springt voor mij nog 4 wkn wachten. haha heb wel de neiging te bellen of ik niet eerder kan.... Moet gewoon geduld hebben.
Ik heb echt een rare ongesteldheid, het is heel erg helder bloed en misschien een beetje vies praatje maar het loopt er niet uit zoals druppelen etc, maar het zijn lange slierten. Net onder de douche gewoon een sliert van ongeveer 25 cm, raar toch. Kan dit iets anders betekenen??? Ik weet het even niet meer
Heeeeey Moon, wat leuk jou hier weer op het forum te zien! En wat super dat het goed gaat met je. Gos, alweer 17 weken. Time flies! Dat ik met Clomid ga starten is wel onder voorbehoud. Als binnenkort blijkt dat er teveel eitjes rijpen dan gaat er misschien wel wat anders gebeuren. Anders heb ik straks een vijf of zesling. Het is nog even wat echo's afwachten geloof ik. Shirbeuk, balen van je ongi zeg! Maaaaar nieuwe ronde nieuwe kansen!! Maar uh, ja wat gek, die slierten... misschien toch zwanger geweest? Ingrid, ja ben blij dat ik nu toch naar de gyn ben geweest. En wat heb ik lang getwijfeld. Clomid is dus nog even afwachten, en hoop zelfs dat het helemaal niet nodig is. Dat ik ipv mn ongi een tweede streepje op de test krijg! Maar goed... ben nu met tempen en testen gestopt, geeft wel rust hoor. Voor jou echt balen dat je zo lang moet wachten. Misschien toch gewoon bellen en zeggen dat je buikpijn hebt af en toe ofzo, misschien kan je dan wel sneller terecht? Leugentje om bestwil... Geduld is wel lastig op te brengen lijkt me en jeetje het is nog een maand!
Kaatje, wat spannend he....Hoop zo voor jou dat er een normaal ei groeid en dat je die ff kan bevruchten...Maar mocht dat niet zo zijn ben je nu in goede handen...Komt allemaal goed!
sluit me hier maar ff bij aan als het mag ? ben nu 1 week overtijd.. en ging al uit van mijn langste cyclus van 32 dagen.. nu dus dag 39 .. ben eind oktober gestopt met de pil. Heel last van lage rugpijn en waterige afscheiding.. af en toe kramp.. voor de rest niets. En al 2x negatief getest
@Lala: Je kaartje ziet er nog goed uit he....Spannend @Shirbeuk: Watjammer van je ongi...Maar nieuwe ronde nieuwe kansen...Duim voor een vruchtbare maand voor jou! Heel eerlijk geen idee...Heb het geloof ik nooit gehad. Tuurlijk ik ook bij jou! Komt helemaal goed! Welkom terug! Hoop voor je dat je over een week toch positief kan testen...Klote he die lange cyclussen..
Suuzie, irritant he!! Lala, spannend joh! Duim voor je! Ben benieuwd wat je temp morgen gaat doen!! Marjan, mooi kaartje, jou temp stijgt echt wel! Ook voor jou duim ik natuurlijk. Ik heb het idee dat jou eitje later is gekomen dan dat FF aangeeft trouwens. Heerlijk dat ik gestopt ben met tempen. Had al wel weer het potje bij de hand toen ik naar wc ging. Toch stiekem benieuwd naar mn ovutestje. Maar ja heeft totaal geen zin. Vrijdag weer echo. Enorm benieuwd of dat ene eitje wat iets groter was dan de andere zowat tien; weer wat groter is geworden.
hoi vpkaatje, jeetje wat spannend allemaal voor je!! clomid is mij supergoed bevallen! meiden, ik ga even een tijdje niet meer zpen.. ben er te obsessief mee bezig en dat voelt niet goed. Zal soms nog kijken hoe het jullie vergaat natuurlijk en wens jullie heeeeeeel veel succes met zwanger worden!!! XXXX
newlywed. Dikke knuffel. Snap best dat het soms eventjes teveel is allemaal. Hoop dat je straks terug komt om je test te showen. Ik ga komend weekend maar weer eens testen. Durf niets te hopen. Waarschijnlijk toch neg. Ondanks alle pijntje in mijn onderbuik. Het gevoel dat broeken strakker zitten. Stomme hersens en maar hopen dat het positief uitslaat.
@Kaatje: Hoop voor je dat er een knoeperd van een ei zit met de echo! Ik denk zelf dat ik vrijdag mn ei heb gehad... @Newlywed: Ik snap je wel hoor...maar heel stiekem hoop ik je snel weer terug te zien...
Oehhhh spannend Ingrid!! Newelywed, jammer dat je ons tijdelijk gaat "verlaten", maar ik snap je idd ook wel. Denk dat je het niet lang volhoudt hihi maar ik hoop ook dat wanneer je weer terug komt ons allen zeer goed nieuws kan vertellen!! Marjan, ik denk zaterdag. De dag van het ei is de dip, na het ei gaat ie omhoog. Maar ja, wachten wachten. Pff Helaas, kon me toch niet inhouden, het ovutestje was zoooooo aan het roepen. Maar was heel licht, nou weet ik in ieder geval dat ie niet al springt voor vrijdag. Zal vrijdag toch es vragen naar exacte grootte van het eitje. Ze leken groot, maar ja, op zich zegt t niks voor een leek he.
Hoe staat het met jullie allen? Ik morgen weer naar de gyn. Spannend, zou mijn eitje alweer wat groter geworden zijn? Hopelijk wel. Kans zit er ook in dat ze allemaal weer wat gegroeid zijn en dan gaat het toch weer superlang duren allemaal. Pff Ovutestje gedaan vandaag, was TE nieuwsgierig, maar was nog enorm licht hoor.
Succes vandaag Kaatje!!!! Ben heel benieuwd Ik kan dinsdag bellen voor de uitslag van mn bloed...(dan kan ik ook al bijna testen hahaha)
Ben dippig... heb echo gehad vanmorgen en wat blijkt... hete ene eiblaasje was vorige keer wat groter en hoopte dat deze nu weer groter was geworden. Maar niks gegroeid en geen enkel blaasje bevat een eicel. De arts zei dat ik mn ongi af moet wachten en dan met Clomid kan beginnen. Maar heb gezegd dat ik nu op dag 34 zit van mn cyclus en als ik mn ongi af moet wachten kan t nog wel eens 70 dagen duren. Ja dat was wel erg lang. Dus heb door mn "big mouth" Provera meegekregen. Begin er vandaag gelijk mee, moet t tien dagen slikken en dan komt als t goed is mn ongi vrij snel. Daarna op dag 3 van de nieuwe cyclus weer een inwendige echo, tevens bloedprikken en diezelfde dag met Clomid beginnen. Zal dan regelmatig voor een echo moeten en eventueel kan de clomid nog een paar keer opgehoogd worden, heeft dit geen effecten, dan kan er overgegaan worden op injecties. Ben er wel erg dippig onder nu. Dacht echt dat ik eitjes had. De Clomid zal op zich wel effect hebben denkt de arts, want mn eierstokken doen wel iets... heb toch al twee keer een eitje gehad. Gelukkig heb ik alles zo goed bijgehouden, scheelt me nu veel tijd. Anders had ik dat nu eerst moeten doen. Door de ovulatietesten en dus twee keer duidelijk een lh-piek, twee cyclussen temp bijhouden en beide keren duidelijk een tempstijging en de dagen te tellen dpo, weet de arts wel zeker dat er al twee keer een eisprong is geweest en dus functioneren mn eierstokken wel. Alleen doen ze dus niet het werk wat ze eigenlijk zouden moeten doen.Als alles nu mee zit dan kan ik tussen half en eind maart een eisprong hebben, heb ik al geteld. Wie heeft er ervaring met de Provera en hoe veel dagen na het laatste tabletje kan je dan je ongi verwachten? In bijsluiter staat tussen 3 en 7 dagen. Ben benieuwd naar ervaringen.