heklaas zijn geen van de oude mieden er nog bij was wel gezellig samen met de nieuwe meiden alle wachtbankers succes ik duim voor jullie
Ik heb morgen m'n nod, ga dan ook testen. heb allerlei symptomen die ik niet eerder gevoeld heb dus mijn gevoel zegt ja. Maar met mijn verstand blijf ik nee zeggen want wil mezelf niet teleurstellen.... Ik laat nog wel weten wat het geworden is!
Nou, bij deze..... Vandaag weer ongesteld geworden.... Voel me even goed kl*te nu. Had een week non-stop pijn/trekkerig gevoel in liezen. Dacht echt dat het dit keer raak was omdat het zo anders voelde. Op naar de volgende ronde.
Nou dat is echt k*t zeg Lovelyrose.... Ik hoop voor je dat het de volgende ronde wel raak mag zijn!!!
Het is een belachelijke gedachte, maar op een of andere manier heb ik vanaf dat ik kind was het gevoel gehad dat ik geen kinderen kan krijgen. En elke maand dat het niet lukt ga ik het meer als een bevestiging zien. Ik weet dat ik dat niet moet denken, maar het bekruipt me elke keer... Moet van die gedachte af! Had vanmorgen echt behoorlijke buikpijn, dat heb ik normaal ook nooit zo erg tijdens m'n menstruatie. Wil altijd overal een verklaring voor hebben, maar dat kan nou eenmaal niet altijd he. @meike: jij hebt overmorgen je nod? Spannend! Ik duim voor je..
Ik begrijp dat iedere maand weer een bevestiging is van je gevoel, maar probeer zo positief mogelijk te blijven. Is moeilijk, dat begrijp ik wel, maar kan alleen maar helpen denk ik. Dikke knuffel en ik hoop dat de buikpijn snel zakt.
Nou meiden, Slecht nieuws, ik ga jullie (hopelijk tijdelijk) verlaten ! na 8 maanden proberen, zonder enig resultaat, gaat mijn kinderwens in de koelkast ! Mijn man en ik gaan scheiden ! heel plotseling ! echt verschrikkelijk ! Ik wens jullie heel veel suc6 met zwanger worden ! en als je zwanger bent, geniet ervan !! dikke knuffel !
O Pauline wat erg voor je!!! pfff ineens niet meer bezig zijn met zwanger raken maar met scheiden.... wat heftig zeg!!! Ik wens je heel veel sterkte toe in de aankomende tijd!!! Liefs