Na een half uurtje couveuse werd Dani schoongemaakt en aangekleed, hier issie ongeveer 1 uurtje oud Bekijk bijlage 131754
Na 6 dgn allerlei pogingen tot inleiden werd uiteindelijk met een ks ons mooie beertje geboren Bekijk bijlage 133366
Als er dan meer bloederige foto's worden geplaatst... dan wil ik er nog ééntje plaatsen Bekijk bijlage 133370
Bekijk bijlage 133369 Voor het houd eerst bij mama,papa houd ons ventje vast. (Dat vond ik echt heel erg aan de ks,dat ik em niet gelijk zelf kon pakken,duurde paar uur omdat ik ook nog naar de uitslaapkamer moest en ons zoontje zelf lag in de coveuse aan de bewaking)
ik had maar geen bloederige foto's geplaats maar kzie dat meerdere dat doen dus kan wel even gaan snuffelen in mn foto's
Hey juni mama Gijsje.. Ik dacht dat wij een flinke knul hadden met 4075 gram en 55 cm,maar die van jullie is ook niet verkeerd. Hier kreeg ik uk ook niet eruit,ik was te smal en hij zat flink klem,dus met spoed een knip gezet en een vacuum erop,wat duw en trek werk en toen was ons mannetje er eindelijk..met 42 weken geboren..
Oh Pinter en Gijsje... herkenbaar jullie verhalen. Hier ook zo'n beer van een vent! Met z'n 60 cm en 4840 gram had ie het bij mamma ook prima binnen. Vind deze foto nog steeds grappig, vooral ook omdat er nog meer kindjes lagen die echt ukkiepukkies waren vergeleken bij Sam. Je ziet het ook aan de centimeters op het bedje .
Mooie foto's hoor dames! Zo'n mooi moment is dat toch altijd he? Kan niet meer wachten.... (ik mag morgen weer, of anders maandag ingeleid.... spannend!)