Bruin slijm / bloed

Discussie in 'Miskraam' gestart door merry78, 20 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. merry78

    merry78 Actief lid

    18 aug 2010
    490
    0
    16
    Hallo allemaal,

    Sinds ruim een week (sinds vrijdag 11 februari) heb ik elke dag een klein beetje bruin slijm / bloed. Ik kan het af met een inlegkruisje.

    De week van 11 februari had ik het erg druk voor mijn werk en was ik hele dagen druk bezig in het buitenland. Vrijdag kwam ik terug en had ik 's ochtends ineens wat bruin slijm. Het is niet veel, maar het maakt me toch onzeker. Maandag en dinsdag had ik niet meer, maar woensdag wel weer.

    Woensdag had ik een afspraak met de verloskundige en zij zei dat ik me geen zorgen moest maken.

    Nu dus de vraag, heeft iemand anders dit ook meegemaakt? Ik ben inmiddels 15 weken zwanger.

    Alvast bedankt.
     
  2. Kweenie

    Kweenie Fanatiek lid

    12 aug 2006
    3.199
    1
    38
    He hoi,

    Dubbel is het eigenlijk he? Zwanger zijn? Aan de ene kant is het een geweldig ervaring. Aan de andere kant ook zo'n vreselijk onzekere tijd.

    Ik kan niet met je meespreken maar -vanaf de zijlijn bekeken- ik denk dat je je nog niet veel zorgen hoeft te maken. Echter als je er zelf nou echt een rot gevoel bij hebt bel dan je VK en leg het haar uit. Misschien kun je wel even langs komen om het hartje te luisteren of zo. Even gerust gesteld worden. Of heb je dat afgelopen woensdag ook gedaan?

    Liefs, K
     
  3. merry78

    merry78 Actief lid

    18 aug 2010
    490
    0
    16
    Het is inderdaad een rare periode! Enorm blij dat er een baby komt, maar bij elk steekje etc. vraag je je toch af wat er is.

    Woensdag heeft ze inderdaad het hartje geluisterd en het klopte heel goed en sterk. Dus vandaar dat zij zich ook geen zorgen maakte. Maar als het morgen nog hetzelfde is, ga ik toch even bellen. Gewoon om even te vragen of alles ok is.
     
  4. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    volgens mij is het niet erg zo lang het bruin is, dat is oud bloed en komt er wat later uit. het kan wat bloed zijn van een drukke periode, of na je ontlasting, of van gemeenschap... gelukkig klopte het hartje nog goed, maar als je je echt zorgen maakt, gewoon de vk weer bellen, dat is hun werk!
    sterkte! ik denk (en hoop) dat het tot nu toe niets ergs is...
     
  5. Mo80

    Mo80 Lid

    28 dec 2010
    5
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Hier precies hetzelfde, heb er sinds vrijdag last van nu dus al vijf dagen. Gisteren heb ik mijn eerste echo gehad, en daarbij bleek het allemaal goed te zitten, het hartje klopte ook goed. Dus ik denk toch dat wanneer het bruin is dat je je niet veel zorgen hoeft te maken... Maar dat valt inderdaad niet mee...
     
  6. merry78

    merry78 Actief lid

    18 aug 2010
    490
    0
    16
    Dinsdagochtend heb ik toch even met de verloskundige gesproken. Zij maakte zich geen zorgen en zei dat ik gewoon af moest wachten. Het zou wel nog 2 weken kunnen duren. Een paar uur later had ik ineens donkerrood bloed, dus ik schrok me natuurlijk een ongeluk! Toch maar het spoednummer van de verloskundige gebeld om te vragen wat ik moest doen. Ze maakte zich nog steeds geen zorgen, maar als ik wilde mocht ik natuurlijk even naar het ziekenhuis om een echo te maken of de volgende ochtend naar het echocentrum.
    Ik heb er toch voor gekozen om direct naar het ziekenhuis te gaan. Helaas moest ik helemaal alleen want manlief werkt ver weg dus dat had geen zin en mijn moeder was met mijn vader in het ziekenhuis (die was gevallen en had zijn borstbeen gebroken). Wat een pech!
    Ik moest een uur wachten, maar daarna heeft de dokter een echo gemaakt en gelukkig zagen we al snel de baby heen en weer bewegen en ook het hartje! Daarna hebben ze nog wat meer onderzoeken gedaan en ook een inwendige echo. Toch wel erg opgelucht!
    Omdat ze ook een stukje weefsel hebben afgenomen heb ik best gebloed, maar dat is nu weer minimaal.
    Wat een gedoe dat zwanger zijn......
     

Deel Deze Pagina