Brabantse (bijna-) mama's club!

Discussion in 'Algemene clubs' started by MamaKitty, Mar 30, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Charpi

    Charpi Fanatiek lid

    Dec 26, 2008
    1,419
    0
    0
    Patrieske, vervelend dat je niet echt weet waar Jaimy precies last van heeft.... hoop dat het snel over is....

    Jewe och je mannetje ook ziek.... vind dat zo sneu he.... zeker nu ik zelf ook mama ben, je wereld verandert echt hoe je naar (andermans) kinderen kijkt...

    Groot gelijk Naomi dat je niet die dure set aanschaft... hihi wij hebben nog niet eens een kinderstoel lol... binnenkort maar eens op het gemak voor kijken.... ach ze zit toch nog niet en voorlopig functioneert de wipper daar prima voor....
    Wat een leuke foto's van jullie meisje.... *smelt*

    Hier vandaag een lekkere dag tot nu toe.... onze prinses ligt nu heerlijk te slapen in de box en mama zit te genieten van haar, ze ligt in het zicht.... papa is winkelen --> luiers halen... (oa):)
     
  2. patrieske16

    patrieske16 Fanatiek lid

    Apr 27, 2008
    4,962
    0
    0
    thuismama
    denbosch
    charpi..........

    Ik wilde je even vertellen dat ik echt heel blij voor jullie ben,:D:D:D:D:D:D:D
     
  3. sherly182

    sherly182 Bekend lid

    Jul 13, 2009
    944
    0
    0
    brabant
    Naomi wij hebben het ook zonder set gedaan hoor toen joy goed kon gaan zitten toen pas hebben we een kinder stoel aan geschaft. tot die tijd hebben we haar eten gegeven in de wipstoel. ach het is maar net wat je zelf wilt. ben vandaag naar een osteopaat geweest in zevenbergen. erg goed bevallen nu even kijken hoe de nacht gaat worden. volgende week weer terug om te kijken hoe het er voor staat. gaat het met isabel nog steeds goed??

    hier: zo vandaag naar de osteopaat geweest met joy.
    hopelijk gaat het wat op leveren.
    Joy heeft altijd al erg veel op gegeven ik vond dit erg raar maar het cb en de huisarts zeiden dat het normaal was.
    dus niets gedaan tot ze een paar weken geleden begon met oprispingen. dit is echt hels, erg vervelend zeg.
    nooit overdag maar altijd in de nacht.
    dus medicijnen gekregen, en het was weer even weg nu is het er ongeveer al weer een week of anderhalf.
    dus heeft iemand eens gezegt ga eens naar een osteopaat misschien helpt het.
    ik gebelt kon komen over 2 weken. afgelopen nacht weer een rot nacht gehad dus ik vandaag weer gebeld naar een andere en kon gelijk vandaag komen.
    ze vond dat joy haar buik erg gespannen was dus heeft deze los gemaakt, ook haar nek was wat gespannen dus die ook wat lossen gezet en ook haar rug heeft ze behandeld. als het goed is krijgt ze nu ongeveer 3 a4 behandelingen en dan moet het toch weg zijn. volgende week weer een afspraak en kijken hoe het gaat.
    Hopelijk gaat dit wat op leveren en kunnen wij en zij weer lekker slapen.
     
  4. naomi123

    naomi123 VIP lid

    Mar 22, 2009
    8,840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @sherly: hopelijk werkt het bij Joy ook goed! ik merk al wel wat veranderingen bij isabel net als het beter boeren en beter aanhappen maar verder nog niet veel.
    vandaag had ze weer een gil dag en heeft de hele dag liggen gillen, als ze bij mij lag was ze vaak wel weer een beetje stil. ik denk dat we weer een sprongetje hebben ze is bijna 8 weken dus dat kan heel goed!
     
  5. Jen27

    Jen27 Niet meer actief

    Hai meiden,

    Ik ben na een lange tijd afwezig te zijn geweest, weer wat actiever op het forum en zag jullie gezellige topic!

    Mag ik me nog gezellig bij jullie brabantse cluppie aansluiten? :D

    Ik ben Jennie, 29 jaar (nog maar heeeel even ;)), 5,5 jaar getrouwd met Erwin en trotse mama van Esmay. Onze dondersteen is 3,5 jaar oud en heerlijk aan het puberen op het moment...:p.

    Wij wonen in Zevenbergen met ons Jack Russeltje Bandit.

    We willen over ongeveer een half jaartje voor een tweede kindje gaan!
     
  6. jewe

    jewe VIP lid

    Feb 16, 2009
    9,544
    0
    0
    verkoopster baby artikelen
    noord brabant
    @Sherly, hopelijk heeft het baat voor Joy die behandelingen. En niet alleen voor jullie maar voor haar zal het ook wel fijn zijn denk ik als ze 's nachts gewoon lekker door kan slapen.

    @Naomi, Lekker bij je nemen hoor als ze dat fijn vindt. Vond dat zelf ook altijd heerlijk als Tygo lekker tegen me aan wilde liggen. Het is niet altijd handig als je nog van alles wilt doen. Meestal deed ik Tygo dan in de doek of draagzak.

    @Jen, Natuurlijk mag je gezellig mee kletsen. Hoe meer Brabo's hoe meer vreugd zou ik zeggen. ;):D
    Moest wel lachen om de naam van je hond. Zie echt zo'n ondeugend Jack Russeltje voor me...:D
     
  7. Jen27

    Jen27 Niet meer actief

    @Jewe: Zijn naam is meer bepaald door zijn uiterlijk; wit met zwart bij de ogen en oren, beetje als een Zorro masker zeg maar...:D

    Maar ondeugend is ie uiteraard ook...:D:D:D:D
     
  8. Caruli

    Caruli VIP lid

    Nov 15, 2007
    31,699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Jen: Welkom :D

    Charpi: Had ik al geschreven dat ik het super vind dat je meissie nu eindelijk thuis is, ga er maar lekker van genieten. Dat hebben jullie nu wel verdiend!

    Patrieske: Hoe is het bij jullie? Is de ziekenboeg een beetje over?

    Ellen: Hoe gaat het nu met jou? Lukt het een beetje met alles regelen enzo?

    Sherly: Jee wat naar zeg, hopelijk gaat het helpen voor Joy.

    Naomi: Wat een mooi meissie hebben jullie zeg "smelt"
     
  9. patrieske16

    patrieske16 Fanatiek lid

    Apr 27, 2008
    4,962
    0
    0
    thuismama
    denbosch
    Hai

    Nou het is gelukkig rustig,noel was vanochtend erg lief en jaimy begint een beetje uit te dagen nu:D,maar probeer er maar zo weinig mogelijk aandacht aan te schenken en dan zal het wel minder worden hoop ik hahahah.

    ================================================

    Caruli.........Nu gelukkig wel zeg,ik heb alle uitslagen binnen van mij zelf en alles was goed,dus gewoon de pecht dat ik 4 dingen achter elkaar heb gehad:$
    Met de jongens gaat het goed ze zijn wat verkouden,maar volgens mij komen we er geen een van allen meer vanaf hahah,tijd voor de zomer;)

    Hoe gaat het met jou zelf meid?

    ===============================================

    Jen 27.............welkom hier meid en hoe meer zielen hoe meer vreugde zeg ik altijd :D

    Ik ben patricia 34 jaar en ik heb 3 kindjes zoe* zij is helaas een engeltje en noel van 5 en jaimy van 2 en dat zijn 2 echte boeven samen en apart hahahah.
    Wij hebben een labrador die heet kai en noel heeft een hamster die heet woeffie hahahah.
    Wij wonen in Denbosch.........mocht je nog iets willen weten dan vraag maar hoor.......
     
  10. naomi123

    naomi123 VIP lid

    Mar 22, 2009
    8,840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @jen: welkom hier!!

    ik ben carola ik ben 23 jaar woon in roosendaal samen met mijn man en mijn dochtertje Isabel van 7,5 week oud. wij hebben een hond (golden retriever) Lanzo.

    @patrieske: fijn dat de uitslagen goed waren! en verkouden tja dat zal nog wel blijven denk ik tot de zomer komt....
    hopelijk gebeurt dat snel haha.

    @caruli: hoe gaat het met jou? en met mitchell?
     
  11. Caruli

    Caruli VIP lid

    Nov 15, 2007
    31,699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Jen: Ook nog even voorstellen voor jou
    Ik ben Caruli mama van 3 kids, Casey 8jr, Tygo James* en Mitchell 14mnd.
    Huismama, geen huisdieren.

    Met ons gaat het redelijk, we hebben gisteren het dossier van Mitchell gehaald en dat gaan we volgende week alvast naar Leuven brengen zodat de arts het alvast in kan lezen en dan wachten tot 22mrt.
    Nu ligt het bij de huisarts omdat er heel veel dingen instaan die wij nog niet wisten en dat wil ik uitgelegt hebben in Hollandse taal.
    Zoveel medische termen enzo, dus nu moet ik vrijdag terug naar de huisarts en zullen we het doorspreken.
    Tot nu toe loopt Mitchell nog steeds dik 5mnd achter op zijn motorische ontwikkeling, geestelijk is hij wel goedgekeurd. Maar dat wisten we al, hij snapt alles is heel bij de hand enzo. Alleen hij kan zelf niet praten enzo.
    Over 3mnd terug naar de revalidatiearts en dan weer bekijken of we iets voor hem kunnen doen, tot nu toe had ze het idee om Mitchell vanaf 2jr naar hun peuterspeelzaal te laten komen, dan krijgt hij ook therapie enzo. Maar goed we zullen het eerst allemaal even af moeten wachten, ben echt heel benieuwd wat er uit de 2nd opinion komt.
     
  12. Ellen27

    Ellen27 Bekend lid

    Sep 12, 2008
    739
    0
    0
    Hoi hoi, ben ik weer eens!
    Charpi, wat fijn dat Riana thuis is! Dan kunnen jullie nu eindelijk ECHT gaan genieten...
    Jen, welkom! Zevenbergen, daar werk ik :) Als je toevallig nog goedkope woonruimte weet daar... Ik ben heel erg op zoek.

    En dat vat meteen samen hoe het hier gaat. Ik wil wel veel regelen, maar ik heb nog steeds geen woonruimte, dus ik kan gewoon geen kant op. Wel hebben we vandaag onze tweede meeting met de mediator, ben benieuwd. Tussen mijn ex en mij gaat het redelijk. Ik moet hem niet te lang in mijn buurt hebben, want dan word ik erg kribbig. We hebben wel veel overleg over Veerle en dat gaat gelukkig goed.
     
  13. patrieske16

    patrieske16 Fanatiek lid

    Apr 27, 2008
    4,962
    0
    0
    thuismama
    denbosch
    Ellen27........

    wat rot dat je nog steeds geen woonruimte hebt,hopleijk vind je snel iets leuks naar je zin.

    Hoe is het gegaan vandaag?

    Het belangrijkste is dat jullie op 1 lijn zitten wat betreft Veerle,dat is erg goed om te lezen want vaak en helaas is dat vaak niet en dan is zo'n kindje meestal de dupe he:(

    ----------------------------------------------------------------

    Caruli.........

    Goed dat je alles met je ha gaat bespreken zodat je ook al de medische termen weet..........ik wil jullie heel veel succes wensen.

    wat betreft de achterstand,goed bij noel was het door zijn cranio schedel en lag toen hij 9 maanden oud was 7 maanden achter op zijn ontwikkeling,na zijn operatie is hij die achterstand gaan inhalen,toen hij 2.5 was zei hij alleen maar ja en nee meer kon hij niet zeggen,op de psz is dit hard vooruit gegaan,maar ook gingen wij vanaf zijn 2.5 naar de logo en fhysio heeft hij altijd al gehad vanaf 3 maanden oud,daar is nu even een pauze in......noel is verder onderzocht bij stichting Viataal,ik weet niet of je dat kent,dat was voor zijn spraak en taal en zij hebben besloten wat het beste was voor noel,dus naar een gewone psz en anders het medische kdv bij hun,maar dat was niet nodig,wel 2 keer in de week logo,en 2 keer in de week fhysio.........en dit was echt een goed besluit hij kon gewoon naar de psz met 2.5,en met 3 kon hij mama zeggen en nu is hij 5 en lult de oren van mijn hoofd :)
    Motorisch heeft hij nog een achterstand van 3 maanden en zijn spraak nog 2 maanden,daarom doet hij groep 1 nu over maar dat vinden wij niet erg,hij kan nu goed mee met het lessen.......

    Nu weet ik dat bij jullie manneke veel meer afspeelt,maar ik wilde je dit toch even vertellen,misschien dat het je hoop geeft snap je........
     
  14. Charpi

    Charpi Fanatiek lid

    Dec 26, 2008
    1,419
    0
    0
    Caruli ik begrijp heel goed dat je je zorgen maakt om Mitchell en nu we Riana hebben begrijp ik dat nog beter.... vooral omdat ze toch wel grote kans heeft op hersenbeschadigingen en er dus in de ontwikkeling van alles naar boven kan komen.... zo lacht ze momenteel nog niet en dat is dus toch wel een aandachtspunt want ze is nu 7,5 week oud en dat zou ze nu toch wel moeten kunnen... we zien alleen af en toe een stuiplachje maar nog geen bewuste lach.... maak me dus best wel zorgen erom al probeer ik niet continu daaraan te denken en ook vooral van haar te genieten nu we haar thuis hebben.... wat soms moeilijk is, maar wat ook heel vaak vanzelf gaat gelukkig....

    Ellen, jammer dat je nog geen woonruimte hebt gevonden... maar wel fijn dat je met je (ex)man wel op 1 lijn ligt over Veerle... (weet niet of ik al exman moet zeggen want jullie zijn nog samen voor de wet... nouja je begrijpt me wel denk ik)

    Patrieske jij weet dus ook alles van achterstanden in de ontwikkeling af inmiddels.... wel fijn dat je verhaal goed eindigd.

    Jen welkom hier, ik ben Charpi getrouwd met Jos en mama van Riana die met het vuurwerk geboren is om 13 minuten over 12... en dus een makkelijke geboortedatum heeft hahahaa.... verder hebben we een hond genaamd Charlie en een stel goudvissen....

    Hier gaat het goed en genieten we volop saampjes van de eerste week dat Riana thuis is... het is voor ons gewoon heel bijzonder om nu gewoon hele dagen voor haar te kunnen zorgen en alles zelf te mogen doen zonder tussenkomst van de verzorging... De roze wolk is dan ook zeker aanwezig, al is er ook die donkere wolk die toch telkens ook tevoorschijn komt met de zorgen over haar ontwikkeling... Ik wou dat ik ervoor kon zorgen dat ze ging lachen, maar helaas we moeten geduld hebben en das best moeilijk zeker als je weet dat het mogelijk is dat ze hersenbeschadigingen heeft opgelopen.... Ik vrees dan ook dat ik mijn zorgen daarover hier geregeld zal neerschrijven....
     
  15. patrieske16

    patrieske16 Fanatiek lid

    Apr 27, 2008
    4,962
    0
    0
    thuismama
    denbosch
    Charpi........

    Ja daar ben ik wel blij om,al moet noel wel tot 18 jaar op controle komen ieder jaar en ik denk dat hij ook wel lang therapie zal hebben,maar goed ik heb dat er allemaal voor over,bij zoe* was het te laat voor haar kon er niets meer gedaan worden,dus alles wat ik voor hem moet doen ,doe ik met heel veel liefde,maar soms baal je er ook van,dat is gewoon heel eerlijk.

    Meid weet dat je altijd je zorgen en je angsten hier kwijt kan en wij zijn er zeker om ze aan het horen,en misschien kunnen we je dan wel wat steun geven,dus denk nooit dat je te veel schrijft goed meid!
     
  16. Jen27

    Jen27 Niet meer actief

    Lieve meiden; bedankt voor jullie warme welkom!!

    Ellen; Heb net even snel op Funda gekeken, staat een leuk huisje te koop voor € 135.000 maar heb geen idee of zoiets haalbaar is voor je?

    En ik geloof dat ik voor alle anderen tot nu toe wel kan zeggen sterkte met jullie kindjes en de spanning en stress die er bij komt kijken...:( Jeetje wat hebben veel van jullie heel vervelende issues met de kids.

    En natuurlijk mag iedereen hier zijn zorgen neerzetten, zoveel als een ieder wil! Daar zijn we toch ook voor; het luisterend oor..!:)

    Nou ik ga eens even GTST kijken en vanavond op tijd naar bed. Heb te kampen met een bronchitis en ben gesloopt na de eerste dag werken na een week thuis te hebben gezeten...:D
     
  17. Ellen27

    Ellen27 Bekend lid

    Sep 12, 2008
    739
    0
    0
    Charpi, het forum is er toch juist voor bedoeld om je zorgen en vragen op te kunnen schrijven? Je kunt hier altijd je ei kwijt. Wel fijn dat je toch ook nog die roze wolk hebt, want die zit zo lekker :)
    Jen, een huisje kopen is voor mij geen optie. Ik werk parttime en ga voorlopig niet fulltime werken. Ik red het financieel zo ook en ik wil voor Veerle gewoon ook af en toe thuis zijn... Maar dat maakt wel dat ik dus geen hypotheek krijg. Huren dus... maar dat valt nog niet mee in de omgeving van Etten-Leur...

    Ik zag trouwens dat de rest zich nog even heeft voorgesteld aan je. Nou, komt-ie: Ellen, over 5,5 week 30 (aaaaaaaah!!!), ik woon op dit moment nog samen met mijn dochtertje Veerle en 2 katten (Senna en Vledder) in Etten-Leur. Werkzaam in Oudenbosch en Zevenbergen als docent muziek en projectcoördinator.
     
  18. jewe

    jewe VIP lid

    Feb 16, 2009
    9,544
    0
    0
    verkoopster baby artikelen
    noord brabant
    Dan zal ik me ook nog maar even snel voorstellen aan de nieuwelingen.

    Ik ben Wendy woon samen in Oosterhout en ben mama van Tygo. Ik werk in Breda bij de leukste babywinkel van de melkweg. ;) Ben 26 jaar.
     
  19. Jen27

    Jen27 Niet meer actief

    Ha jij gaat dus ook bijna de 30 aantikken! Ik ook.... 19 maart om precies te zijn..:cool:
     
  20. Ellen27

    Ellen27 Bekend lid

    Sep 12, 2008
    739
    0
    0
    Yep... 4 april is de grote dag... Ik denk dat ik de hele dag met de gordijnen dicht en onder de dekens doorbreng :D Heb echt een hekel aan mijn verjaardag! Ik verstop me dan liever...
     

Share This Page