EINDELIJK! Raar is dat hoor, maar ik ben blij dat ik vandaag ongesteld ben geworden. ´k Had de laatste dagen erg last van mijn buik. Net of ik spierpijn had. Gelukkig dat mijn lichaam het zelf heeft geregeld. Toch a.s. maandag richting de gyn.
heey wat erg dat je al 2 maanden niet ongi bent geworden endat je dan nog niet zwanger bent ooit komt ons succes hoop ik succes ermee groetjes samantha
O, gmd! Das prachtig! Hoe lang was je overtijd voor je ongie werd? Ik kan het niet meer zien aan je banner. Ik krijg er gelukkig weer een beetje hoop van...
samantha8, bedankt voor je berichtje Jannegie, ik was 2 maanden en anderhalve week overtijd. Ben je al bij een arts geweest? Ik ben blij dat ik dat gedaan heb, want hij heeft mee doorgestuurd naar een gynaecoloog, en zij zei dat alles van binnen prima in orde was.
Nee, ik ben nog niet bij mijn huisarts geweest, omdat ik nog maar pas gestopt ben met de pil. Daar ligt het waarschijnlijk aan.... Maar misschien heb je gelijk en moet ik er toch eens aan denken.
ooh...van mij mogen die vervelende duivels wel komen hoor. Heb een zwaargevoel in mn onderbuik wat ongi zou kunnen betekenen. We zien wel. Eerst maar eind van de week een weekje Texel. Even weg van het internet en hoofd laten doorwaaien. Succes meiden. Klinkt stom, maar het idee dat er meer meiden zijn met zo'n rot cyclus geeft me een wat rustiger gevoel!
Ik wacht ook alweer 67 dagen op de duivels en de langste die ik tot nu gehad heb is 91 dgn, maar ik heb al eens over de 100 dagen gelezen. Ik heb gewoon minder vaak een eisprong! Nu is er wel iets onderweg hoor, heb buikpijn en pijn in de borsten. Laat maar komen zou ik zeggen!
ik hbe ook vanaf donderdag buikkrampen gehad maar verder helemaal niets ik moet ander week dinsdag naar de gynb ik hopo dat de ongi wel weg blijft zo lang.... en ik ga zo wie zo heen ook al word ik wel ongi dan kunnen ze kijken waarom ik na een jaar nog niet zwanger ben
tjonge, wat een toestand toch bij iedereen. Vanmorgen blij met mijn ongesteldheid....maar nu weet ik het ook niet meer! Het zet nl niet door. Sorry voor de details, maar vanmorgen iets bloed, rond de middag tampon verwisseld, zat iets aan. Net weer verwisseld, zat helemaal niets!