Snoopy, heel veel sterkte met het verlies van je dochtertje Sabientje. Zelf ben ik mijn dochtertje verloren na ruim 20 weken zwangerschap en heb ik ook de nodige tactloze en lompe opmerkingen moeten aanhoren en één ding heb ik inmiddels wel begrepen, het zegt alles over diegene die de opmerking maakt en helemaal niets over jou. Laat die mensen die menen het recht te hebben onvergeeflijk lomp te zijn alsjeblieft niet tussen jou, je dochter en je partner komen. Je hebt de moeilijkste keuze moeten maken, die een moeder kan overkomen en je hebt die vanuit je hart gemaakt, de plek waar Sabientje altijd een groot plaatsje zal hebben!
En zo is het Berte..... Ik moet eigenlijk mijn commentaar op watervlinder ook inslikken maar soms ...... Snoopy en gezin zijn nu het belangrijkst . Liegs Edith Mama van mees*
Mijn nicht heeft downs, haar ouders zijn nogal welgesteld en dachten dat ze haar dus wel alles zouden kunnen geven wat ze nodig had. Alleen zijn ze één ding vergeten, dat hun kind het nooit gaat begrijpen als ze er niet meer zijn voor haar. En nu is het bijna zover, ze worden zelf zorg behoevend en zijn niet meer goed ter been, hun dochter is veel te sterk voor hun en het wordt gevaarlijk voor hun om haar nog in huis te houden. Hierdoor moet ze meer en meer tijd in een instelling doorbrengen en daar is ze absoluut niet gelukkig want ze wil haar mama. Toch zal ze hier meer en meer tijd moeten doorbrengen en op een dag zal ze niet meer naar huis kunnen en zullen haar ouders er zelfs niet meer zijn om haar te bezoeken, iets dat ze nooit echt zal kunnen begrijpen.
Een kindje met Down is niet bij voorbaat de "gelukkige eigenaar" van al deze dingen en kunnen wel degelijk een gelukkig leven leiden!!! TS: ik wil je veel sterkte wensen de komende tijd. Ikzelf heb bewust geen testen laten doen, maar ik respecteer jullie keuze! Veel sterkte met alles!
lieve snoopy& snoopyman ik lees al enige tijd mee. moet bekennen dat ik dit een heel moedige keus van jullie vindt, weet niet als ik zo sterk zo kunnen zijn. wil jullie de komende tijd ook heel veel kracht en sterkte toewensen en mogen jullie snel een brusje voor jullie lieve sabientje verwachten. jennefer p.s een ieder mag zijn of haar eigen mening hebben, maar vind dit niet de plek om je gal uit te spugen. ts en haar man hebben het al moeilijk genoeg. en zolang jij niet voor de keuze gestaan heb, kan je ook niet oordelen of veroordelen.
@mora als je zo ontzettend nodig je mening moet geven doe dat dan in de lounge en er is een topic over in nieuws ga daar maar heen met je geweldige mening ga je schamen dat je dit hier moet verkondigen!!!
ik wil alleen maar iedereen een hele dikke knuffel geven die dit jammer genoeg hebben mee moeten maken.veel liefs
Wat ontzettend respectloos hoe sommige meiden hier reageren ga je schamen! Echt verschrikkelijk dat je het over je hart kan krijgen zo te moeten reageren,en dan vooral in de vlinder lounge, echt waar meiden die zo nodig even hun mening moesten uiten en over het verdriet van snoopy heen te stampen, hoe durf je! Geen woorden voor bah! Snoopy heel veel sterkte gewenst, wat onzettend moeilijk voor julie Een knuf van deze kant!
Hoi meiden, Bedankt voor jullie lieve reacties allemaal..........al word ik van sommige reacties niet blij. Maar goed, die mensen weten niet waar ze over praten en oordelen over iets waar ze helemaal niet over kunnen oordelen zolang je het niet zelf mee heb gemaakt. Ik probeer me daar niet al te veel aan te storen, maar iedere keer is er wel iemand die een oordeel wil vellen over onze beslissing..........heel jammer............... Maar ik wil wel even vertellen hoe het nu met ons gaat. Op zich gaat het heel goed, al merk ik wel dat ik het er nu moeilijker mee krijg nu de uitgerekende datum van Sabientje* dichterbij komt. Ik zou 7 mei uitgerekend zijn. Ik hoop zo erg dat ik voor die tijd weer zwanger ben. Mijn cyclus is nu langer dan voorheen en ik denk zelf dat ik a.s. zondag mijn NOD heb (aan de hand van ovutesten). Maar ik hoop dat het nu raak is, heb zelf wel een positief voorgevoel. Kan het niet uitleggen, maar misschien hou ik mezelf ook wel voor de gek.......... We wachten geduldig af, nou ja geduldig?? Groetjes, Snoopy
Ik begrijp dat de keuze van Snoopy heftige reacties oproept bij mensen, maar dit is absoluut niet de plek om je ongezouten mening te geven. Dit is een gedenkplek voor Snoopy's dochter, waar ze haar verdriet wil delen met lotgenoten. Ik heb ook mijn ideeen en meningen over dit onderwerp, maar die doen in de vlinderlounge helemaal niet terzake. Snoopy: ik wens je veel sterkte. Het verliezen van je kind is het ergste wat je mee kunt maken, wat de reden daarvan ook is. Ik hoop voor je dat je snel weer zwanger bent!
Er is een tijd en plaats voor alles. En dit topic is niet de plaats voor discussie. Lieve snoopy, veel sterkte toegewenst. Ik hoop voor je dat jullie je gauw mogen verheugen op een brusje voor jullie Sabientje. Voor jou, en voor alle andere meiden die hier schrijven dat ze kwetsende/veroordelende opmerkingen te verwerken hebben gekregen, wil ik alleen kwijt dat ik het allergrootste respect voor jullie heb. Je hebt een verlies meegemaakt, en dan moet je ook nog dealen met mensen die je daar om veroordelen. Ik heb daar geen woorden voor....