Het-wachtbankje-na-vruchtbaarheidsbehandeling-topic

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door hypo, 24 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. KateK

    KateK VIP lid

    26 dec 2008
    5.185
    0
    36
    Drenthe
    LiefPrinsesje; je moet nog wel ff met ons delen wat je allemaal voelde he.. kunnen we ons toch (ondanks de hormones) een beetje vergelijken :) wat voelde je afgelopen week allemaal?? Ik las terug dat je een dipje had etc..
     
  2. liefprinsesje

    liefprinsesje Actief lid

    19 okt 2010
    239
    0
    0
    Dank je,Muppet!!
    Ja,het is echt ongelofelijk!!! Denken jullie dat de test wel betrouwbaar is 4 dagen voor de oorspronkelijke testdatum....ik zit echt te shaken....ongelofelijk!!!Het dringt totaal niet tot me door....eerst maar eens een echo, maar ik heb nog nooit streepjes gehad,dit is al zó bijzonder!!
    Ik hoop zo dat er meer gaan volgen!!
     
  3. liefprinsesje

    liefprinsesje Actief lid

    19 okt 2010
    239
    0
    0
    #103 liefprinsesje, 3 mrt 2011
    Laatst bewerkt: 3 mrt 2011
    "mijn symptomen"(wat klinkt dit gek!!)
    - Af en toe krampjes
    - Afnemende gevoelige borsten,zijn nog wel gevoelig maar niet heel erg.
    - steken in liezen
    -enorm emotioneel en sachie
    -het gevoel van een beetje weeïg in de maag te zijn.
    -niet veel zin in eten...
    -vol gevoel in mijn onderbuik

    Eigenlijk klinkt het als veel, maar ik dacht dat dit allemaal door de de utro kwam...

    Ik geloof het niet....
     
  4. essiepes

    essiepes Lid

    22 feb 2011
    33
    0
    0
    Drenthe
    @Liefprinsesje..!! Wat fijn zeg gefeliciteerd..!!! Whoehoe..

    Helaas hier vanmorgen negatief getest..!! Maar dat was ook niet anders te verwachten..:(...best verdrietig hier..!!
    Maar goed we gaan opladen voor de volgende behandeling April..!!

    Liefs en ga jullie volgen meiden..toi toi toi....X
     
  5. happybest

    happybest Bekend lid

    18 feb 2008
    950
    0
    0
    Niet werkzame fysiotherapeut
    Friesland
    Jeetje liefprinsesje wat geweldig! Gefeliciteerd!

    Nic dit keer was het geen spotting, maar vorige keer wel een week na de terugplaatsing en toen ging het door naar menstruatie. Dus ik hou zeker goede hoop voor deze keer!

    Ik wordt heel gespannen van al jullie berichten haha! Alles is anders dit keer, ik voel al twee weken van alles en heb zelfs gevoelige borsten ( iets minder dan paar dagen terug), maar wat grappig is dat ik zelfs de hele tijd harde puntjes op mij tepels heb :) en dat heb ik eigenlijk nooit omdat ik een borstverkleining heb gehad. Daardoor heb ik veel minder gevoel. Wat spannend allemaal. Maar nog maar twee daagjes!!:D
     
  6. happybest

    happybest Bekend lid

    18 feb 2008
    950
    0
    0
    Niet werkzame fysiotherapeut
    Friesland
    Ach meissie, dikke knuffel. Ik weet zo goed hoe het voelt! Neem er maar lekker de tijd voor en knuffel maar lekker met je man/ vriend. En dan duimen we allemaal voor 1 april!

    Xx
     
  7. liefprinsesje

    liefprinsesje Actief lid

    19 okt 2010
    239
    0
    0
    ach essiepes...wat vervelend!!Wat een contrast dan hè!!
    Veel sterkte om deze teleurstelling te verwerken!!
     
  8. KateK

    KateK VIP lid

    26 dec 2008
    5.185
    0
    36
    Drenthe
    Ah Essie.. idd k*t dat het nu redelijk def. is.. even opladen en er straks weer helemaal voor meid! Dikke knuffel! Jou moment komt ook!

    Word ook spannend voor jou Happy! :D Jij kan ook mooi vergelijken met de vorige keer he.. doen die steken bij jou ook wel eens echt pijn, dat je echt kan zeggen van: au..

    Heb gister wat spulletjes (die ik afgelopen jaren heb verzameld zoals knuffels en een speelgoed bedje wat ik van mijn moeder heb gekregen) in de toekomstige babykamer gezet.. om mezelf wat positief te houden.. (die krampen maken me zo onzeker)..

    Nog een dikke week te gaan.. pff..
     
  9. happybest

    happybest Bekend lid

    18 feb 2008
    950
    0
    0
    Niet werkzame fysiotherapeut
    Friesland
    Erg hè, die onzekerheid! Wat knap dat je dat allemaal al in de toekomstige babykamer zet. Ik durf dat niet:cool:. Wel heb ik op spaarkaarten een grote woezel en pip opgehaald 1,5 jaar terug, maar wel onder het mom van; ik kan ze altijd nog kado doen haha. Erg hè! Zo zijn er nu bij de poiesz supermarkt op spaarkaarten woezel en pip knuffeldoekjes. Maar ik durf ze niet te halen, wil de goden niet verzoeken :) haha. Wat een muts ben ik hè! Maar ja als je al 3,5 jaar verlangt na een kindje van ons samen, dan wordt je wel onzeker.
     
  10. essiepes

    essiepes Lid

    22 feb 2011
    33
    0
    0
    Drenthe
    @Muppet80..ik zie dat je 12 maart mag testen..? That's youre lucky day..want dan ben ik jarig..!!! Wie weet brengt die dag je heel veel geluk!!!...
     
  11. KateK

    KateK VIP lid

    26 dec 2008
    5.185
    0
    36
    Drenthe
    :D ik hoop het essie!!

    Happy; ik ga uit van de secret; als je al denkt dat het zo is komt het vanzelf naar je toe.. als je zegt; ik wil dit jaar een nieuwe baan/huis etc komt het vanzelf op je pad. Hoewel ik het wat betreft de zwangerschap ook wel een beetje eng vind (had ik gister nl) dat ik dan bang ben dat de klap groter wordt, dus ik houd wel in mijn achterhoofd dat het allemaal nog moet.. maar we gedragen ins iig alsof de kans erg groot is dat ik nu zwanger ben en praten er ook zo over. Vandaar die spulletjes ook.
    Ik slaap nu al een week op mijn rug met beide handen op mijn buik.. zo wordt ik dan ook wakker.. apart.. kan nu echt niet op mijn zij slapen zoals ik voorheen altijd deed..
     
  12. happybest

    happybest Bekend lid

    18 feb 2008
    950
    0
    0
    Niet werkzame fysiotherapeut
    Friesland
    Wat grappig, dat hebben wij ook heel sterk! Ik voel me ook meer zwanger als de vorige keer. Elke ochtend en avond praat ik in mezelf even tegen onze kleine spruit. Zelfs mijn man is anders deze keer. Hij is er veel meer mee bezig en vindt het echt onwijs spannend. Maar het liefste wat hij deze keer deed, was met terugplaatsing. We kregen weer een echo foto'tje en toen we alleen waren schreef hij: de 1e foto! erop.
    Toen smolt ik echt! Ook mijn lymfetherapeut was heel positief.
    Ik kan me wat dat betreft dit keer wel heel erg vinden in de secret. Maar het blijft zo eng om er vol voor te gaan. Daar hebben we te vaak teleurstelling voor gehad. Maar het grappige is wel, dat toen de week na terugplaatsing voorbij was (daar ging het de vorige keer mis) ik nu heel rustig ben. Wel iets gespannen, maar met veel vertrouwen!
    Maar we zien het zaterdagochtend wel.
     
  13. happybest

    happybest Bekend lid

    18 feb 2008
    950
    0
    0
    Niet werkzame fysiotherapeut
    Friesland
    Misschien haal ik de knuffeldoekjes nog wel op haha:cool::D!
     
  14. valeria

    valeria Lid

    3 mrt 2011
    97
    0
    0
    Ondernemer
    Haarlem
    Hallo

    Even voorstellen, ik ben Valeria 26 jaar!
    Ik denk dat ik ook wel op het wachtbankje mag plaats nemen want ik wacht al ruim 4 jaar!
    Vorige week maandag HSG onderzoek gehad wat een narigheid!
    Iemand ervaring die ze met me wil delen?

    xxx
     
  15. KateK

    KateK VIP lid

    26 dec 2008
    5.185
    0
    36
    Drenthe
    Hey welkom op het wachtbankje Valeria.. ik ben niet bekend met dat onderzoek, maar wellicht iemand anders hier wel.. Hoop dat het snel voor jullie ook raak mag zijn..

    @Happy :D gewoon doen! Zag laatst zo'n lief knuffeldoekje van Forever Friends en die heb ik meegenomen. Heb bij de Poiesz ook van die Hello Kitty badfluitjes gespaard (fluiten als ze in het water drijven) en wat rompertjes gekocht (hema/hennes hebben van die leuke!)... :D ben dan veels te bang dat het niet meer te krijgen is als ik zover ben.. :D

    Ik heb nu ook weer een lekker gevoel, maak me geen zorgen, voel wel wat druk in mijn onderbuik maar voel me verder heerlijk. Een beetje een verliefd gevoel ofzo.. komt misschien ook wel door het mooie weer! Zal zo ff op de fiets naar de winkel!
     
  16. essiepes

    essiepes Lid

    22 feb 2011
    33
    0
    0
    Drenthe
    Welkom Valeria,ik heb ook ervaring met HSG onderzoek..! Erg pijnlijk vond ik..gelukkig was bij mij toen uitslag goed..!! Alles liep goed door.. Maar idd wat een narigheid.!.. Was jou uitslag ook goed?..& wat is je vervolg?..

    Succes x
     
  17. happybest

    happybest Bekend lid

    18 feb 2008
    950
    0
    0
    Niet werkzame fysiotherapeut
    Friesland
    Hoi Valeria, welkom hier (helaas)! Ik heb het HSG onderzoek ook gehad. Ik vond het gelukkig wel te doen, maar leuk was het niet:(. Gelukkig was alles goed.
    Hebben ze bij jullie ook geen reden gevonden waarom het niet wil lukken!


    Muppet haha zo kan je het ook zeggen! Deze aktie duurt nog tot september maar ja ik ga natuurlijk positief testen ;):) zaterdag dus dan zijn ze er nog wel. Ik voel me ook zo blij, misschien het zonnetje, maar kwaad kan het niet. Heb net de test opgehaald voor zaterdag. duim duim

    xx
     
  18. KateK

    KateK VIP lid

    26 dec 2008
    5.185
    0
    36
    Drenthe
    Oh spannend!! Komt al echt dichtbij voor jou nu he.. ik loop precies een week op je achter! Ik zal me suf duimen voor je!

    Oh en weet je mijn smelt moment? Toen ik in de auto zat en mijn vriend belde en zei: ik zie jullie zo.. en dat ik eerst dacht huh? maar toen snapte ik hem.. :D zo liev
     
  19. happybest

    happybest Bekend lid

    18 feb 2008
    950
    0
    0
    Niet werkzame fysiotherapeut
    Friesland
    Geweldig is dat hè!! Die mannen van ons toch:D!

    Ja duim maar hard voor me! Nog twee nachtjes slapen haha!!
     
  20. hypo

    hypo Fanatiek lid

    28 okt 2008
    1.940
    0
    0
    Hey dames!
    Wat betreft "the secret"....ik heb het boekje ook gelezen (toen we net wisten van onze sterk verminderde vruchtbaarheid) en ik vind t ook een bijzondere gedachte waar ik deels ook wel in geloof. Wat me alleen toch wel tegen stond eraan is dat als je op deze manier denkt en er gebeuren dingen die je niet willen (bv een poging mislukt) dat t dan kan voelen alsof het je eigen schuld is. Zo van.....dan heb je vast niet positief genoeg gedacht....Snappen jullie wat ik bedoel? Ik geloof wel dat positief denken je veel brengt, maar na tegenslag na tegenslag is het heel moeilijk om het vol te houden.
    Wat ik bv wel heb gedaan is na de tp me elke avond proberen me voor te stellen hoe die embryo's groeien en zich innestelen in mijn bm (alleen geen idee hoe dat eruit ziet haha, maar ik probeer t me voor te stellen; misschien toch eens een filmpje van opzoeken). En ik heb de positieve test van mijn zwangerschap op de badkamerspiegel geplakt. Zo zie ik dat elke dag een aantal keer en probeer ik dat bijzondere gevoel weer op te roepen. En de echofoto van de tp ligt op mijn nachtkastje en daar kijk ik elke avond even naar.
    Ik weet alleen uit ervaring dat het bij mij geen zin heeft om af te gaan op wat ik voel in mijn lichaam. Ik heb alles al een keer meegemaakt. Elk krampje, pijntje, vlaag van misselijkheid; ik heb het allemaal al een keer gevoeld in alle pogingen. Maar er was geen pijl op te trekken of ik wel/niet zwanger was. De poging dat ik me niets probeerde aan te trekken van wat ik voelde (en dus niets voelde) was is zwanger......
    In de kast liggen nog twee ingepakte cadeautjes te wachten; een zwangerschapsboekje voor mij en manlief. We hebben ze alleen nooit uitgepakt omdat ik voor die echo al mijn mk had. (en ik had me voorgenomen ze na een goede echo aan manlief en mezelf te geven).
    Dus die cadeautjes liggen klaar om hopelijk heel snel uitgepakt te worden.....

    Xxx Hypo
     

Deel Deze Pagina