Haarpoll ingevuld (hij kwam mij bekend voor dus heb m ooit al eens ingevuld) Listerine nog niet binnen.
hier ook wachtende op de plenty en de haar poll ingevuld ben op het momen ook nog bezig met nescafe koffie latté
TNT kwam net met zn handen vol hier aan de deur 'ben ik weer!' Zei hij haha. Ik heb laatste 2weken redelijk veel gebruik gemaakt van TNT. Nu de Listerine binnen, een 2de John Frieda Foam pakketje(kreeg mail met excuses dat het 1ste pakketje nooit is aangekomen... Apart) en had via zp wat van iemand gekocht. Kwam nu allemaal tegelijk binnen. Veel flesjes Listerine: 1 grote en 14 kleine flesjes.
2x??? Als ze erachter komen, en dat doen ze, dat er 2x tzelfde gebuzzd wordt op 1 adres krijg je een mail dat er 1 vervalt en dat die naar iemand anders gaat.
Is niet 2x op hetzelfde adres. Mijn zus had toen geen zin om zich in te schrijven, dus heb ik mijzelf op haar adres ingeschreven. Overigens gebruik ik het natuurlijk niet allemaal zelf.Ik buzz het wel verder.
Hier is de postbode geweest toen ik niet thuis was.... Morgen komen ze weer.... Helaas geen tijd bij gezet
ik denk dat ik de plenty mag gaan proberen. Heb alleen nooit een bevestigingsmail gehad. Maar net keek ik even in mijn profiel en daar staat bij campagnes waar je aan meedoet PLENTY staan!! Ben dus erg benieuwd, ik verslind keukenpapier hahahahahaha net ook de haar poll ingevuld!
ik mag syoss buzzen ben ik erg blij mee want ik heb ook de normale shampoo staan en ooit de conditioner gehad en daar ben ik erg tevreden over dus ben benieuwd hoe deze bevalt!
Hier ook de listerine binnen en wachtend op de plenty...ook de haarpoll ingevuld maar daar nog niets van gehoord..zal wel niet..maar goed...mag niet klagen.2 campagnes is toch weer leuk !
Zou de syoss. Ook wel willen proberen. Ze beweren dat het kapsalonwaardig is dus ben benieuwd (ben zelf kapster) heb nog niks ontvangen. Wel iets over de Nescafe voor een leuk idee en er iets mee kunnen winnen. Straks op laptop ff goed lezen, gaat soms wat lastig met de foon
ik heb de listerine binnen...heb ook de haarpoll ingevuld maar verder niks van gehoord dus zal wel niet geschikt zijn...jammer
Vandaag krijgen wij de buzzkit. Heeft iemand hem al binnen... En hoeveel zat er in de doos? Hier is hij nog niet geweest