Wie ook langer dan 4 jaar bezig?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Mama-in-love, 4 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wanda73

    wanda73 Actief lid

    24 dec 2010
    242
    0
    0
    zoekende
    Kampen
    Hallo,

    vandaag de echo gehad en er zaten 2 mooie eitjes op mij te wachten hoor! Nu zaterdag terugkomen en hopelijk zijn ze dan nog wat groter gegroeid!

    Hoe gaat het verder met julie allemaal??

    groetjes wanda
     
  2. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    Hier rustig en druk.
    De mmm is rustig en de rest is druk.

    Gisteren een gesprek gehad bij gyn en we mogen de volgende cyclus weer starten voor een tp in eigen cyclus. Denk dat we over ongeveer 2 weken mogen beginnen.
    Waren verder wel positief, hebben allemaal eskimo's van kwaliteit 1 (best wat er is) en zo goede score heeft ze nog nooit gezien. Zoveel van kwaliteit 1 in 1 poging.

    En manlief wil gelukkig toch wel weer door, was nog even de vraag.

    Alle dames succes.
     
  3. wanda73

    wanda73 Actief lid

    24 dec 2010
    242
    0
    0
    zoekende
    Kampen
    Hey zonnetje,

    das toch geweldig nieuws!! En helemaal fijn dat manlief toch weer door wil gaan in de mmm!!

    Succes meid
     
  4. zj84

    zj84 Fanatiek lid

    16 jan 2010
    1.163
    0
    0
    NULL
    NULL
    Meiden ik wil jullie heel veel sterkte en succes wensen. Zelf ruim 4 en half jaar bezig geweest en dat allemaal in de medische molen. Met uitspraken van artsen erbij, als je voor die leeftijd niet zwanger bent, zal het niet meer lukken bij jullie (25!!!!) nu ruim een jaar later dan voorspelt is het ons dan toch gelukt. En ik weet heel goed hoe het voelt als mensen al beginnen te klagen na 5 rondes het lukt niet en het voelt zo rot, zal het ons dan nooit lukken, dan kan je ze soms wel wurgen.
    Maar geef de moed niet op, ze kunnen tegenwoordig zoveel, sta er nog steeds van te kijken dat wij na 4 miskramen nu in augustus ouders worden.

    Dus heel veel sterkte meiden en hopelijk is het snel raak. Maar een ding vergeet elkaar (je partner en jezelf) niet in deze tijd. Je bent ervoor elkaar en dat is het allerbelangrijkste op het moment dat je merkt dat het tussen jullie in komt te staan, las dan een pauze in, hoe moeilijk het ook is. Maar dat heeft ons altijd heel erg geholpen.
     
  5. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    @wanda: is ook mooi nieuws, ik wist al dat ik er 7 over had hoor. Maar niet dat ze allemaal zo mega-goed waren en dat dit niet of niet vaak voorkomt in deze aantallen. Moet er ook wel bijzeggen dat ze het streven hebben maar 5-10 eitjes te hebben bij de pucntie en ik had er al 12.

    Bij jouw zijn 2 eitjes ook mooi.

    Hier is een pauze aan de ene kant wel fijn hoor, maar heb al zoveel verplichte pauzes gehad van de maanden dat we niks konden doen. Door op wachtlijst staan en cystes. Dan vond ik nog een maand wachten altijd zonde.
    Maar moet zeggen dat door de rustrondes je ook wel even tijd hebt voor andere dingen.
    Ik heb maar 1x 2 iui's achter elkaar gedaan. De rest zat minimaal een maand tussen.
     
  6. wanda73

    wanda73 Actief lid

    24 dec 2010
    242
    0
    0
    zoekende
    Kampen
    Vandaag dus weer een echo gehad en de 2 eitjes die er zaten zijn mooi doorgegroeid! Nu mag ik maandagmiddag terugkomen voor de inseminatie!!!
     
  7. Kinderwens2005

    28 feb 2011
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    #107 Kinderwens2005, 5 mrt 2011
    Laatst bewerkt: 5 mrt 2011
    Gisteren eindelijk mijn terugplaatsing gehad van onze laatste IVF 3de poging....waren 2 embryo`s 1 was 4cellig en de andere 7cellig, afwachten wat ze gaan doen. Helaas geen extra follikes om in te kunnen vriezen, wel jammer, ondanks verhoogde GonalF dosering.

    Heb sinds gister wel wat buikpijn (na punctie ook maar dat is normaal, maar toch niet na terugplaatsing??), vooral als ik ga liggen en rust neem. Vrees het ergste...maar probeer mijn hoofd koel te houden. De komende 2 weken zullen voor mij erg lang duren !
    Hopelijk komt het door de medicatie, bijwerkingen, want heb ook uitslag op mijn gezicht aan beide kaaklijnen. Jeuk en rode bultjes zo irri.
    Meer mensen ervaring mee? Buikpijn net na de terugplaatsing?

    En is er iemand die ook negatieve uitslag heeft gehad bij een samenlevingstest? Ben benieuwd of er meer mensen zijn en/of ze uiteindelijk toch zwanger zijn geworden?!

    Meiden rustig aan, veel suc6 en vooral geluk !!!
     
  8. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    @wanda: succes vandaag

    @kinderwens2005: snap dat het spannend is voor je. Dit is toch de laatste poging op een eigen kindje van beide.
    Ga je hierna nog voor een donor of adoptie of houdt het echt op.
    Geen ervaring met negatieve samenlevingstest, weet wel dat be happy zwanger is geworden door icsi met vijandig baarmoederslijmvlies.

    Hier na de iui altijd last van buikpijn gehad. Na de tp is beetje lastig te zeggen, omdat ik nog veel pijn had van de punctie. Hier loop ik altijd 1 of 2 weken in de ziektewet en kan ik weinig na de iui of punctie.
    Je mag gewoon paracetamol gebruiken, ,maar let wel op of je geen koorts krijgt, veel aankomend of een opgezette buik krijgt.
    Ivm mogelijk complicaties die kunnen ontstaan. Succes
     
  9. wanda73

    wanda73 Actief lid

    24 dec 2010
    242
    0
    0
    zoekende
    Kampen
    Hier vandaag de laatste iui inseminatie gehad en wij hadden deze reis 8 miljoen goede zwemmertjes! Nu nemen we plaats op het wachtbankje!!

    groetjes
     
  10. Kinderwens2005

    28 feb 2011
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja het is echt spannend, moet mezelf echt rustig houden !!! Soms voel ik de angs/paniek opkomen maar dat probeer ik te onderdrukken.
    Het is idd laatste kans, alhoewel ik wel graag een extra poging op eigen kosten zou willen doen. Maar ik hoop dat het niet zo ver komt, ik hoop het echt !!!!!!
    Het idee om mijn kinderwens los te moetne laten maakt me gek en erg verdrietig !!! Ik wil zorgen, ik heb zoveel liefde te geven, ik wil de poepluiers, de fles, ik wil de baby knuffelen, kusjes geven en in bad doen.
    De verlangen wordt er niet minder op....hoelanger je bezig bent met je kinderwens te vervullen, hoe moeilijker en pijnlijker het wordt.

    Tja adoptie? Heb je je weleens in verdiept? Jeee wat een hoop regels en geld kost het, tot 20.000 Euro. Lijkt wel kinderhandel, gaat nergens over.

    We zullen zien......

    Meiden, allen veel succes met jullie behandelingen!
     
  11. kays

    kays Lid

    29 mei 2010
    16
    0
    0
    Hoi Meiden

    Ik wilde jullie allemaal veel succes wensen. Ik kan me deels inleven in jullie situatie. Heb zelf al een prachtig jongentje rond lopen van 5 maar sinds September 2007 bezig voor een tweede maar het wil maar niet lukken dus nu gaan we toch maar de stap naar de huisarts
    nemen bij de eerste was het binnen een maand raak .

    Dus zet hem op allemaal ik leef met jullie mee

    Groetjes Kays
     
  12. wanda73

    wanda73 Actief lid

    24 dec 2010
    242
    0
    0
    zoekende
    Kampen
    Hey dames,

    hoe gaat het met jullie?
    Hier gaat alles redelijk goed. Heb wel het gevoel dat ik nog niet helemaal fit ben na de laatste keer dat ik de griep heb gehad!
    Hoop dat met jullie alles oké is!

    doegie
     
  13. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    Hier weinig te melden. Druk met werken helaas. Maar over 3 weken lekker vrij. Heb het zo gepland dat ik vrij hoop te zijn rond de tp. Hoef ik deze keer niet zoveel te regelen op mijn werk.

    Eerst nog wachten op de ongi, deze verwacht ik begin volgende week.
     
  14. puumelke

    puumelke Lid

    10 jan 2011
    36
    0
    0
    Hoi,
    Onze 6e iui poging is mislukt. We hebben nu een evaluatiegesprek gehad en info gekregen over ivf. Deze moeten we doorlezen en als we ermee door willen gaan moeten we een afspraak maken dit gaan we ook doen.
     
  15. wanda73

    wanda73 Actief lid

    24 dec 2010
    242
    0
    0
    zoekende
    Kampen
    Hey puumelke,

    wat een k*t nieuws zeg!!! Ik had zo gehoopd dat je een positieve test zou krijgen!! En nu, wat gaan jullie nu doen? Eerst eff een pauze inlasten en deze domper een plekje te geven en weer de kracht ergens vandaan zien te halen om nu met ivf verder te gaan!!

    Ik wens je veel sterkte meid!!

    Ik zit hier nog in mijn wachtweken......... Grr, wat haat ik die wachtweken

    En hoe gaat het met de anderen hier???

    groetjes
     
  16. Kinderwens2005

    28 feb 2011
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wanda ik zit ook in mijn wachtweken na 3de IVF !!! Dagen duren zooooooo lang het is killing en slopend. Je geduld wordt wel op proef gesteld.....

    Ik mag zondag as pas testen...het duurt een eeuwigheid. Ik voel vanalles maar ik weet niet of het goed/slecht is. Mijn lichaam heeft mij al ZO VAAK voor de GEK gehouden ;) Dus ik durf er niks over te zeggen, dagen maar aftellen....
    Bij mijn 2de IVF poging werd ik vandaag (11 dagen na tp) ongi en bij de 1ste poging werd ik morgen (12 dagen na tp) ongi. Dus komende dagen erg spannend, ik hoop dat het wegblijft en dat ik uiteindelijk in blijde verwachting mag zijn.

    Mag nu wel na 5,5 jaar !! Een droom, een verlangen, een wens het wordt er niet makkelijker op.

    Dames veel succes met jullie verwerking en vervolgbehandelingen. Hopelijk zal de verdwaalde ooievaar ons en jullie huisje niet overslaan !

    Groetjes
     
  17. wanda73

    wanda73 Actief lid

    24 dec 2010
    242
    0
    0
    zoekende
    Kampen
    een goede morge allemaal,

    ik heb het gevoel dat ik morgen op dag 10 na de inseminatie ongi ga worden. Ik heb vannacht zo'n enorme migraine-aanval gehad, zo erg als deze keer heb ik het nog nooit gehad en ik werd er zelfs wakker van! Nu is vanochtend de pijn in mijn hoofd gelukkig weg, maa het daglicht doet nog wel steeds zeer aan mijn ogen, zit nu zelfs hier met een zonnebril op mijn hoofd te typen of loop zo door het huis!! Ik krijg meestal zo'n aanval als ik een bepaald soort voeding tot mij heb genomen, te veel cola, zoute drop, bepaalde koolsoorten en nog vele andere dingen die een aanleiding kunnen zijn waardoor ik zo'n aanval kan krijgen, maar ik heb niks van deze voedingen tot mij genomen de afgelopen paar dagen.
    Maar ik zal dus gewoon nog moeten afwachten.......

    Het is hier redelijk rustig!! Ben benieuwd hoe het met jullie gaat.

    bye bye
     
  18. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Ik verplaats je topic naar Vruchtbaarheidsbehandelingen.
    Elmo
     
  19. wanda73

    wanda73 Actief lid

    24 dec 2010
    242
    0
    0
    zoekende
    Kampen
    Hallo,

    vandaag helaas weer van het wachtbankje afgedonderd, vanmorgen dus weer ongi geworden!
    Nu hebben wij op 11 april een gesprek over wat we nu gaan doen! Aangezien onze 6de iui is mislukt.
     
  20. Kinderwens2005

    28 feb 2011
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sterkte wanda en houdt vol !!!
     

Deel Deze Pagina