htc desire hd of samsung galaxy s ?

Discussion in 'De lounge' started by meedje, Mar 8, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. meedje

    meedje Niet meer actief

    De titel zegt het eigenlijk al...
    Ik ben enorm aan het twijfelen tussen deze telefoons. Ik mag mijn contract oversluiten en wil graag 1 van deze telefoons.Ik ben nu op zoek naar gebruikers ervaringen en vraag me af waar jullie voor zouden kiezen.(welke is kwalitatief beter enzo)
    Zelf gaat mijn voorkeur uit naar de HTC, maar de galaxy s spreekt me ook enorm aan. Wat zouden jullie doen?
     
  2. Nynke

    Nynke VIP lid

    Sep 30, 2006
    8,087
    0
    0
    Frankrijk
    Ik heb zelf de HTC desire HD en ben er super blij mee. Enige nadeel is de batterij die vrij snel leeg is. Maar verder een zeer gebruikersvriendelijk toestel en het toutch screen went echt heel snel.
     
  3. mausi

    mausi Fanatiek lid

    Jul 22, 2009
    2,745
    646
    113
    Gelderland
    Ik heb sinds vorige week de HTC desire HD. Ik twijfelde net als jij tussen die 2... maar de fantastische kwaliteit foto's die de HTC maakt, was de doorslag!!! Hij maakt toppie foto's en filmpjes en dat met een kleine meid van 1,5 maand oud, is toch wel handig om altijd een fototoestel bij de hand te hebben :D
     
  4. Rosao

    Rosao VIP lid

    Nov 3, 2007
    12,893
    1,390
    113
    Ik zat voor dezelfde keuze, heb toen de galaxy genomen omdat die meer baterijcapaciteit heeft en divx kan afspelen (ik kijk veel series op mijn galaxy). Voordeel van de HTC is dat die volgens mij een flitser heeft, de galaxy heeft dat niet. Maar ik moet zeggen dat ik hem niet mis, ze hebben het zo gemaakt dat je goed foto's kan maken binnen.
    Hier KIESKEURIG zie je een vergelijking.
     
  5. msroxy

    msroxy Fanatiek lid

    Dec 12, 2007
    1,040
    0
    0
    mijn vriend heeft de htc en ik heb de galaxy. Dus wij kunnen goed vergelijken.

    De HTC is een stuk groter en zwaarder dan de galaxy. ook zijn er volgens mij nog geen echte hoesjes voor te krijgen, alleen een beschermrubbertje. De HTC heeft inderdaad een flitser, maar op mijn galaxy mis ik hem ook niet. Filmkwaliteit is bij beide vergelijkbaar, maar het geluid is een wereld van verschil. De HTC klinkt erg blikkerig en de galaxy klinkt supermooi en kan ook een stuk harder. De galaxy doet wat langer met de batterij en is een stukje overzichtelijker en gebruiksvriendelijker vinden wij. Mijn vriend zou achteraf eigenlijk liever de Galaxy hebben gehad en ik ben ook heel blij dat ik de Galaxy heb gekozen... o, en bij de HTC vinden wij de camera achterop heel irritant, want die steekt een stuk uit waardoor je hem niet op zijn rug kunt leggen fatsoenlijk...
     
  6. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    Sep 24, 2008
    7,353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Ik heb een HTC Desire Z en vind het een fantastische telefoon! Ik wilde ook per se een foon met toetsenbord, dus de galaxy zou voor mij al afvallen. Bovendien ben ik geen samsung fan ;)
    Ik ben het er niet mee eens dat de HTC blikkeriger klinkt (vriend van mij heeft samsung,dus heb het geprobeerd), ik vind het juist een superhelder geluid!
    Ook zijn er wel degelijk hoesjes te koop, zelfs op maat gemaakte siliconenhoesjes die je niet hoeft te verwijderen, ook niet als je het toetsenbord wilt gebruiken. Of gewone lederen flap-over hoesjes of insteekhoesjes, alles eigenlijk. En voor dezelfde prijs als van andere foons.
    Ding heeft één nadeel, maar dat heeft de galaxy na enig gebruik volgens die vriend van mij ook, en dat is dat de batterij snel leeg is!
    Verder:een toppertje!
     
  7. Rica

    Rica VIP lid

    May 16, 2008
    7,521
    105
    63
    Female
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    ik heb een htc (geen desire) maar ik vind het tot nu toe nog de beste telefoon...is al aardig oud en doet het perfect! Mn vriend heeft hem, heft van collega's pff ga zo door!
     
  8. Gemma79

    Gemma79 Fanatiek lid

    Feb 19, 2011
    1,105
    2
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb de galaxy S.
    Vooral het smsen via swype is superrrr handig!!
    Ik sms nu vele malen sneller.
    Een geweldig toestel!
     
  9. Gemma79

    Gemma79 Fanatiek lid

    Feb 19, 2011
    1,105
    2
    0
    NULL
    NULL
    Neem er wel onbeperkt extra snel internet bij als je een abonnement hebt.
    Ik heb het ook ( via Hi, 2,50 per maand bovenop je abonnement )
    Is lekker handig, je email checken onderweg ofzo ;)
     
  10. diaantje17

    diaantje17 VIP lid

    Jun 21, 2007
    5,319
    1
    0
    nagelstyliste
    Heteren
    HTC desire HD is geweldig!! (volgens mijn broer dan)..maaaaaaaaaaaar er is nu een nieuwe LG P990 uit en ik heb m gisteren gehaald ..super snel en een hele goeie tegenhanger van de HTC (zelfs mijn bro is lichtelijk jaloers....en dat terwijl hij helemaal HTC freak is)
    dual core en 4 inch scherm....echt kickuh en als je bv op een app zoals "you tube" drukt..is ie er sneller dan dat je "You" kunt zeggen :D:D
    Echt een gaaf ding..op dit moment de snelste onder de androids
    Zou daar ook eens over nadenken...;)
     
  11. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

  12. mamG

    mamG Lid

    Jul 5, 2010
    48
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb de HTC Desire HD en ik ben verliefd. :D

    Echt een geweldige telefoon! In het begin ging de batterij snel leeg (heb hem nu een week of 4) maar inmiddels werkt-ie een hele dag en hoef ik hem pas 's avonds weer op te laden.

    Hij is lekker snel, groot, maakt mooie foto's en filmpjes en werkt prettig. Hier een HTC fan dus!
     

Share This Page