Ja ik weet het gewoon ff allemaal niet meer. Ik heb een prachtige dochten van 2,5 was toen met 2 maanden zwanger en nu al meer dan een jaar bezig. Wil er niet aan geloven om naar de dokter te gaan maar moet het misschien toch maar eens gaan doen. Ik was hier in het begin ook erg actief met kletsen maar nu niet meer. Ik lees bijna iedere dag wel mee maar kan het gewoon niet opbrengen om zo actief mee te kletsen. Me vriend heeft ook zo iets het komt als het komt maar voor de man is het vaak toch heel anders dan voor de vrouw. Heb nu ook voor het eerst even flink lopen janken toen ik vanmorgen ongesteld was geworden en dan vind ik dat ik het nog lang heb volgehouden Nou ik kan niet anders dan volhouden en er in blijven geloven en hopelijk is het niet nodig om in de MMM te komen. Voor alle zwangere gefelicteerd, de gene die ook ongi zijn geworden balen maar niet opgeven. de wachtende dames hopen op een positieve test.
enomis veel kan veranderen na de eerste he. De gyn's zullen zeggen dat je al 1 kind hebt die wel en gezond is is het mogelijk. Ikw as gelijk 1e ronde zw van mijn dochtertje en nu inmiddels 5 mk's. Ik ben erg vruchtbaar maar hou ze niet vast. Deze lijkt wel goed te gaan tot nu toe, de knal test geeft ons hoop. Maar dingen zoals progesteron waardes of schildklier waardes of wat anders kan veranderen. Ik zou zeker testen laten uitvoeren
@ Hanna mom: Jah je hebt gelijk ik wilde toch voor de zekerheid even afwachten maar denk toch dat ik morgen een testje waag spannend..
Marcia,jeetje wat een verhaal,ik hoop zo voor je dat er geen vervelende dingen zijn,heel veel sterkte ! Anni,ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja . Welterusten allemaal,ik kom morgen weer koekeloeren naar posi roze berichten!!!
Goedemorgen meiden, Hier ben ik weer... Even een paar dagen gecarnavalt Helaas ben ik nog steeds niet ongi. Of ja helaas. Ik denk niet dat ik zwanger ben heb afgelopen zondag nog een test gedaan. Ik heb nu bij FF, tijdelijk VIP en die zegt dat ik misschien maar eens een test moet doen omdat ik over mijn gewoonlijke LF heen ben. Ik weet het ook even niet. Ben wel bang dat er iets zit wat mijn lichaam niet afstoot. Heb ik al eens eerder mee gemaakt
Hey meiden. Het is echt een miskraam hoor dus laat dat duimen draaien maar zitten al vind ik het wel heel lief van jullie. Sinds gisteravond op werk veel weefselverlies dus het is echt......... Tja, blijf maandverbanden pakken vooral gisteren op werk. Had er 2 bij me en toen heb ik maar een tena verband gepakt want had nikd meer in 6 uur tijd. Terwijl ik normaal maar 3 op een dag verbruik en nu al 5. Dus het is best heftig. Verder ben ik wel moe, maar was ook wel weer lekker om even weg te zijn van thuis. Vandaag nog even werken en dan morgen vrij en vrijdag weer tilcursus op werk en het weekend werken en dan maandag 2x cursus van 2 uur en dinsdag sollicitatie en woensdagavond ook weer iets op werk. Dus lekker druk.
@Anni: Huh?! Dat valt tegen, balen zeg. Heb je misschien deze ronde je eisprong later gehad? Misschien komt het nog. Er zijn meer meiden die pas veel later posi testten (zie andere forums) Hier ook nog niets aan de hand. Temp. 37,3. Wel heb ik nu meer een wat zeurderig gevoel in mijn buik en sinds eergisteren ook pijnlijke borsten (meestal duidt dat op een komende ongi)
goedemorgen! @pearl: sterkte! @anni: balen. Maar ik zie dat je langste cd 40 dagen was? Ik heb altijd geleerd dat ik van de langste cyclusduur uit moet gaan en je zit nu toch op dag 36? Dan moet het nog kunnen misschien hoor!!! hier alles rustig, morgen de echo, ben heel benieuwd. Tijdens het klussen had ik wel weer last van oud bloedverlies (denk van de miskraam) dus ik ben heel benieuwd of we wat zien. Hoop wel weer snel m'n ongi te krijgen zodat we er weer voor kunnen gaan. Had gisteren enorme rugpijn door het staan en dat heb ik meestal als m'n ongi eraan komt dus ik hoop het want dat betekent dat ik weer een 'normale' cyclus heb