Hee daantje! Wauw, allereerst van harte gefeliciteerd met je zwangerschap!! Jouw verhaal geeft mij natuurlijk wel hoop he, dat begrijp je? Mag ik vragen welke ovulatietest én zwangerschaptesten jij toen hebt gebruikt? want jeetje 7 dpo Da's echt vroeg voor een zwangerschapstest en als ik er vanuit moet gaan dat ik mijn ovulatie twee weken terug heb gehad, dan is vandaag mijn NOD al dus dan zou die toch al wel duidelijker moeten zijn? oh dit is toch zo spannend allemaal en dit is pas mijn eerste maand Bedankt voor je bericht!! Liefss
Daantje bedankt ik ga snel kijken! Marieke wat raar!! misschien ben ik veel te onervaren om dit te opperen hoor, maar jouw test was toen zo goed te zien.. Is het geen vmk? Echt vreemd hoor,
Een vmk zou inderdaad kunnen Maar ik heb zoiezo de laatste tijd geen goeie ervaringen met de testen van Kruidvat. Ik ben er weer vandoor. Gtst kijken en lekker naar bed.
Ja ik zie ook een vaag streepje zelf in het negatief mmmhhh vreemde testen waar je erg onzeker van wordt. Wordt nu echt tijd voor een knaller
ik zie ook wat meid.... Maar heb je niet met deze testen vaker een lichte streep terwijl je niet zwanger bent? Meen hier op dit topic er iets over gelezen te hebben?
Nou ben inderdaad niet de enige! Doet me goed om op te merken dat ik geen streepjes verzin Ja over een paar dagen weer (als ik dat volhoud, ik heb nog 3 zwenk testen) en dan ook met de kv2voor5 denk ik @Cindy, geen idee? ik heb in dit topic wel vaker gelezen over indroogstreepjes, onverklaarbare streepjes of streepjes door ovulatie, maar welke testen dat waren.. ?
ik heb pasgeleden ook een test gehad die vaag positief leek. het leek bij mij alleen te reageren op ovulatie. twee dagen na de vaag positieve test heb ik nogmaals een zw test gedaan én een ov test tegelijk met dezelfde urine. De ovulatietest was positief, de zwangerschapstest spierwit. Zwangerschapstest was k2v5 en ovulatietesten KV eigen merk.
Truuske: gefeliciteerd!! Ziet er goed uit voor op NOD! We gaan voor een plakkerd!!!! Februari: ik zie eigenlijk niks op je foto's.... Maar ik ben ook een beetje moe, misschien zie ik het gewoon niet goed... Marieke: balen!! Echt wel vreemd hoor.... De rest weet ik niet meer....sorry! Ik was al zo blij voor Truuske!!
ik hoop het zo... ik ga zaterdag weer testen... ook omdat we nu best wel onzeker zijn... maar voel me nu wel beter dan vanochtend.. ik ga zaterdag weer testen dan zal het vast duidelijk zijn... en ik ga denk ik maar niet weer naar de ha maar dan de vk bellen..
Hoe zet je die foto in het negatief? Ik ben dat hier ook steeds aan het proberen maar heb 2 linkse handen geloof ik want ik krijg het niet voor elkaar haha
Oh ja, Kiwo: lijkt me duidelijk zwanger hoor! Die dokter heeft er geen verstand van Ik denk dat je dit weekend een mooie duidelijke test hebt!
Spannend, ik hoop dat je zaterdag meer duidelijkheid hebt! En toch was je test positief toch? Zelfs die van de huisarts, ik vond het streepje goed te zien. Ik krijg de mijne niet zo duidelijk op de foto en ben al een week over tijd....