April 2007 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Dientje, 14 mrt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Niet meer actief

    PRDM hoe gaat de zwangerschap bij je zusje?
     
  2. taschke

    taschke Fanatiek lid

    24 jun 2006
    1.356
    13
    38
    verkoopster ruitersportartikelen
    landen/ belgie
    Leuke lijst Loeki,is plezant om het zo eens te bekijken :D
    SUPER!
     
  3. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    Dank je Taschke, het is wel leuk om te zien hoe we het er met zijn allen van afgebracht hebben.
     
  4. tascha

    tascha Fanatiek lid

    8 apr 2006
    4.180
    0
    0
    kinderwerkster
    rotterdam
    Heel leuk lijstje Loeki, jij had er zin in :)

    Joshua ligt nu eindelijk te slapen, heeft de rest van de ochtend ook alleen maar gehuld, hij is een beetje ziek heb ik het idee. HIj is hangerig en hij spuugt iedere keer een beetje slijm, dus ik hoop dat als hij zich iets beter voelt, dat het dan ookw eer beter gaat.
    Zo meteen komt de pastoor en dan gaan we het hebben over zijn doop, ben benieuwd.

    Ik ben ook zo'n liefhebber van wandelen met die kleine, maar als hij zich zo voelt, dan ga ik met dit weer echt niet naar buiten. Man lief gaat zo de stad in om een cadeautje te kopen voor moederdag en Joshua zou eigenlijk mee gaan, maar we houden hem nu thuis.

    Ben ik de enigste die Barney nog wel leuk vind?
    voor wie ga jij eigenlijk naar het darttoernooi MEliske?

    Nou kom zo nog wel even kijken als de pastoor weg is.
     
  5. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    vervelend dat Joshua zich niet lekker voelt.

    Ja ik weet al wat het cadeuatje is, ik moest het zelf Photoshoppen, maar het gaat om het idee. Alleen zou het vóór moederdag geleverd worden, maar nog niets ontvangen helaas.

    Ik heb nog helemaal niet gewandeld. :(
     
  6. Niet meer actief

    Lief dat je het vraagt, maar het gaat uitstekend. Ze heeft nu al last van de nesteldrang hihihihihi. En dan hebben ze de 20 weken echo nog niet eens gehad. Dat worden lange maanden. En nu met het dieet heeft ze de zwangerschapssuiker goed onder controle, ze is zelfs afgevallen! En als moederdagcadeautje heeft ze een echo gehad, dus we weten nu wat het wordt. En ook dit keer klopte mijn voorgevoel :confused: Maar of dat al wereldkundig gemaakt mag worden :(: Ze zal straks zelf even langskomen om te vertellen hoe het gaat, want anders vertel ik misschien te veel.
    Hier lijkt het erop dat Jessy een ritme heeft gevonden. Ze komt om de 4 a 4 en een halve uur. Overdag slaapt ze in de box op haar buik, op haar zij of rug wordt ze elke keer weer wakker. En s'nachts ligt ze helemaal ingewikkeld naast me op het aankleedkussen. En dan wel gewoon op haar zij. Ze heeft toch gewoon behoefte aan geborgenheid, want op mijn arm sliep ze ook fantastisch. Maar ja dan kan mama helemaal niets meer doen, en op haar buik in bed vind ik te eng. Zo in de box kan ik haar goed in de gaten houden.
    Verder ben ik er nog niet aan uit wat ik nu moet gaan doen met het ziekenhuis. Ik zit in tweestrijd. Ben ook erg bang dat ik mijn angsten over ga geven aan mijn dochters, dus wat dat betreft zal ik toch wel hulp moeten zoeken denk ik.
    En het bloedverlies ging bij mij ook van rood naar bruinog en toen gelig waterig. Maar inmiddels ben ik helemaal leeg? of droog hoe je het wilt noemen. Ik ben zelfs al :evil: geweest, maar dat was maar 1 verbandje :rolleyes: Als dat nou zo blijft ben ik helemaal tevreden hihihihi.
    Ik heb gisteren weer wat stofjes gekocht om te naaien. En ik heb er al zoveel :oops: Laat mijn man het maar niet horen hihihihi. Ik heb nu weer een jurkje uitgeknipt klaar liggen, dus alleen nog in elkaar naaien en hij is af. Straks puilt haar kast ook uit met zelfgemaakte kleding hihihi. Maar ja het is zo leuk om zelf te naaien..... En ach straks kan het allemaal op marktplaats verkocht worden., of misschien zet ik het wel hier weg.
    Ik moet ook mijn zwangerschapsbroeken eens fotograveren want die heb ik toch niet meer nodig.
    Ik ga nu even wat doen groetjes doeggggggg
     
  7. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    Wat fijn om te lezen dat het zo goed gaat met je zusje d'r zwangerschap, dat is goed nieuws.

    Ik zou niet te snel een beslissing nemen over de stappen tegen het ZH. Laat het rustig bezinken, maar als je bang bent dat je je angsten op je dochter over gaat dragen, zou ik wel bijtijds hulp zoeken.

    Annika is nu klaar wakker en omdat ik nog geen wipstoeltje heb zit ze even in de MaxiCosi om zich heen te loeren.
     
  8. sab

    sab Lid

    4 aug 2006
    54
    0
    0
    huismama
    Noord Brabant
    Hallo,
    zoals me zus al had beloofd ben ik hier ook weer even.
    iedereen ten eerste natuurlijk allemaal van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie kleine wondertjes, geniet er maar lekker van.en dat ze maar goed en gezond groot mogen worden.
    met mij gaat het op het moment heel lekker in het begin wel goed beroerd geweest maar dat is nu over, ook met de zwangerschapssuiker gaat het goed zolang ik het dieet aanhou natuurlijk.
    en ja heb gister avond alvast een moederdag kadotje gehad, werd door me man meegenomen naar een echopraktijk,echt weer super om dat kleintje te zien natuuurlijk, lag helemaal als een bolletje met zn voejes bij zn neusje....lekker lening! hahaha en we wilde ook graag weten wat het was, dus kan nu tegen iedereen vertellen dat we na een dochter deze keer een zoon krijgen!
    ben er natuurlijk super blij mee en me zus stiekem ook wel aangezien ik nu dozen vol meiden kleren heb waar ik niks mee kan doen hahahaha
    en ik heb weer een leuk excuus om lekker te gaan shoppen.
    leuk dat ook hier nog aan mij gedacht wordt!
    iedereen nog een fijn weekend en ik kom hier vast nog wel een keertje even laten weten hoe het gaat.
    groetjes sab
     
  9. Niet meer actief

    hihihihihi ja en jij ook blij dat je nu een volle doos nieuwe jongenskleding krijgt. Die ik in de zwangerschap had gekocht voor het geval dat mijn voorgevoel me belazerde. Spannend hoor, ben benieuwd of het ook zo'n donderstraal wordt net als zijn grote zus!
    Tot vanavond!
    groetjes doegggggggg
     
  10. sab

    sab Lid

    4 aug 2006
    54
    0
    0
    huismama
    Noord Brabant
    hahahaha ja dat is nog maar even afwachten natuurlijk ! maar anders weet ik gewoon wie ik de schuld moet geven .... PAPA!
    hahahaha
    tot vanavond zussie kom ik even kleertjes bij je shoppen!
     
  11. Meliske

    Meliske VIP lid

    29 mei 2006
    7.731
    0
    36
    NL
    ja ikke vind barney ook een kwal, bleh, stomme vent.

    Ik was natuurlijk voor me engelse vriend ;)
     
  12. Niet meer actief

    Leuk Sab om eens iets van je te horen.

    Koningswens he: een jongen en een meid.

    Geniet nog maar van die schopjes in je buik.
     
  13. Niet meer actief

    Jeetje ben ik dan de enige die zo lang vloei?

    Vandaag al 6 weken, pfffffff.

    Van de week toch maar eens aan de gyn vragen.
     
  14. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    volgens mij moet het vloeien na 6 weken wel over zijn Janne.

    Sab, fijn dat alles goed gaat.

    Meliske. Natuurlijk je vriend steunen.

    Wij zijn voor het eerst op pad geweesy. Nirt lang, want lopen en staan is nog geen pretje. Annika hield zich keurig, maar was het in de auto naar huis zat. Thuis bleek de luier niet goed tezitten, dus alle kleertjes onder de stront :(

    Oh we hebben de babydoos van C1000 gehaald. Heel leuk, zeker de moeite waard.
     
  15. Cilia

    Cilia Actief lid

    23 jun 2006
    287
    0
    0
    leidster kinderdagverblijf
    Scherpenzeel
    Hallo!

    Messie GEFELICITEERD met jullie zoon! en wat een snellen bevalling zeg!

    loeki leuk dat lijstje, misschien ook leuk om er in te zetten hoeveel uur we er gemiddeld over deden.

    wat lijkt me het vervelend zeg als je kleintje niet goed slaapt, ilana slaapt gelukkig zowel overdag als 's nacht goed. heeft alleen rond etenstijd even een minder moment.

    een msn vriendin van mij is maandagnacht bevallen met een spoedkeizersnee, ze waren er allebei bijna niet meer geweest :confused: schrok me rot ton ze dat net vertelde. de baby moest wel gereanimeerd worden en heeft een hersenbeschadiging, maar daar houd hij ws niets aan over. zo'n verhaal grijpt je toch meer aan als je zelf moeder bent...


    Verder gaat t goed met mij, wel raar nu mij oma er niet meer is...
    mijn moeder moest vandaag met ooms en tantes haar kamer leeghalen, dan is het helemaal zo definitief.

    liefs cilia
     
  16. tascha

    tascha Fanatiek lid

    8 apr 2006
    4.180
    0
    0
    kinderwerkster
    rotterdam
    Ik zal nog even een up date geven over mijn vader. Die is natuurlijk vorige week donderdag geopereerd aan een gezwel in zijn long. De operatie was goed gegaan, hij had alleen enorm veel pijn. Nu hebben we gisteren de uitslag gekregen van het kweekje wat ze genomen hebben en het blijkt geen kanker te izjn. Dat was het goede nieuws. Het slechte nieuws was, dat ze helemaal niet hadden hoeven opereren. Maar die dokter zei ook, "we hadden ook kunnen wachten, maar als het dan welk kanker was gebleken, hadden we ook te laat kunnen zijn, we moesten een beslissing nemen".
    Dus uiteindelijk valt het gelukkig allemaal mee.

    Cillia, is nooit leuk om iemand te verliezen en als dan zo'n kamer leeg gaat is het inderdaad enorm definitief. Ik wens je heel veel sterkte meid.

    Is inderdaad schrikken van je msn vriendin. mijn tante is ook 6 weken te vroeg bevallen van een meisje en die had vocht inde hersentjes. Ook dt heeft een beschadiging achtergelaten, maar daar merk je nu niks van. Ze doet het hartstikke goed.
     
  17. Het was heerlijk in de stad! Lekker geshopt, 2 tassen vol met kleren en een paar schoenen. We hebben tussen de middag lekker een broodje gegeten op een rustig plekje in een restaurant/eetcafe en ik heb Gemma daar gevoed, voor het eerst in het openbaar.

    Ze heeft denk ik echt een sprongetje gehad. Ze kijkt ineens veel meer naar ons en vandaag ook heel geinteresseerd naar het speeltje dat aan de kinderwagen hangt. Echt leuk!

    Ik hoop dat het bij jullie ook nog beter is geworden wat het weer betreft. Hier is het vanaf een uur of 11.30 droog.

    Janne: ik vloei ook nog een beetje hoor. Mag van mij wel ophouden nu, dus kan me voorstellen dat jij dat helemaal hebt.

    Tascha: fijn om te horen van je vader (tenminste het goede nieuws)
    Cilia sterkte nog meis, hoop dat je veel steun hebt aan mooie herinneringen aan je oma.
     
  18. Niet meer actief

    Tascha wat fijn voor je dat het met je vader allemaal meevalt.

    Cilia wat een nare periode heb jij gehad zeg.

    Ik ga ook maar eens dat sprongenwekker bekijken. Had ik al gedaan, maar had me niet opgegeven.
     
  19. Annabel

    Annabel Bekend lid

    30 jul 2006
    810
    0
    0
    onthaalmoeder
    Avelgem
    hallo,

    We zijn vandaag ook gaan shoppen was precies shopdag :)
    heb kleren gekocht voor alle drie de kids maar voor de mama...niks heb wel leuke dingen gezien maar het was druk en papa kon precies niet zo goed overweg om alles alleen te doen...Jando is heel veel wakker geweest vandaag in het shopping en lag rond te kijken of wou op de arm en toen lag ie weer rond te zien.
    Nu ligt ie te maffen in de box totaal uit geteld... ;) precies of ie gewerkt heeft...

    hier is het vloeien nu ook slijmachtig met af en toe wat roze kleur erin.
    Weet iemand of dit nog kwaad kan om te vrijen? :oops:
    sorry voor de vraag maar vraag het me af...

    tascha jammer van de wissel van u zoontje, mss zit ie in een hongerspurt dat kan ook wel.

    Annabel
     
  20. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    Pfffff, Annika heeft een huilavondje, ik kan haar maar niet in slaap krijgen, in bad gedaan, flesje gegeven, maar niets helpt :( om heel erg moe van te worden. Ik weet niet wat er mis is. Nu is Jaap haar weer aan het troosten. Ik heb ook de grootste moeite om aan haar melkbehoefte te voldoen, ik kan om de 2 uur kolven en dan nog drinkt ze echt ALLES op, een voorraadje aan leggen zit er absoluut niet in. Ik kolf ongeveer 80 cc per 2 uur, maar ze drinkt ondertussen wel 100 tot 120 cc per 3 uur dus ik kan het maar net bijbenen. Dinsdag komt het cb weer, ben heel benieuwd of ze nu goed aan komt, ze voelt iig een stuk zwaarder en op de gewone weegschaal was het verschil tusen haar en mij al 4,7 kg. Nu denk ik niet dat ze ineens 4700 gram weegt, maar het kan wel snel gaan.

    Hoeveel komen baby's ongeveer per dag aan? Weet iemand dat.

    @Em, lekker een dagje shoppen, zo ver ben ik nog niet, ik was na een uurtje in het dorp al helemaal kapot. Heb daarna 2,5 uur geslapen en kan nu zo weer slapen.

    @Annabel, als je nog bloed mag je niet vrijen, maar bij slijm weet ik het niet.

    @Tascha. Goed nieuws voor je vader. Idd beter geopereert en contateren dat het goedaardig is dan achteraf ontdekken dat het toch kwaadaardig was geweest.

    @Cilia, je hebt het wel voor je kiezen gekregen hè. Schrikken van die vriendin, gelukkig komt het allemaal goed.

    Ik heb bij het overlijden van mijn oma ook geholpen, mijn moeder was er zo kapot van dat ze dat niet op kon brengen en na de crematie heeft mijn vader haar op vakantie genomen. Heel vreemd en ik moest ook bij de verdeling van de boedel zijn, heel gek om met mijn ooms en tantes te kibbelen over wie wat krijgt.

    Ik wil er best bij zetten hoelang iedereen over de bevalling gedaan heeft, maar die informatie heb ik niet. Dit komt allemaal uit het lijstje uit ons oude topic.

    @ Meliske, natuurlijk telt Danischa gewoon mee hoor, hoef je niet om te huilen, jij bent een aprilmama en je doet net zo goed mee in onze lijstjes.
     

Deel Deze Pagina