Ik voelde me nogal zwanger en had mijn eisprong een dag eerder als normaal, dus heb net een Matcare testje gedaan (die per 3). Deze was positief, ik durf het haast niet te geloven.... Iemand weleens een vals positieve Matcare test gehad?
Hoi, Ik heb heel vaak met matcare getest en hij is nooit vals positief geweest! Dus: GEFELICITEERD! Liefs eef
Spannend!! Ik ben benieuwd! Ik heb net zelf ook voor het eerst Matcare zwangerschapstesten besteld (midstream)
Aaargh geen testen bij de bp, wel condooms.. Nee, zal zo ff een foto'tje proberen te maken met mijn telefoon. Als ie een beetje scherp wil worden..
Vanochtend was de test lichter als gisteravond Kan wel zijn dat ik met mijn duffe hoofd het staafje er te lang in heb gehouden, kan dat verschil maken? Word nu stiekem een beetje bang dat het niet goed zit.. Gelukkig nog geen buikpijn of bloed, dus houd me daar maar aan vast
Je zit nog voor NOD, dan kunnen de testen af en toe lichter zijn dan de dag ervoor. Ik zeg gefeliciteerd, het streepje is superduidelijk!
Gefeliciteerd!! Edit; lees nu dat je je ook wat zorgen maakt. Ik zou in de ochtend een kv (2v5) testje doen en de dag erna nog 1 (weer 's morgens)