rood/bruin bloedverlies wat nu??

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door hen jel, 25 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. hen jel

    hen jel Actief lid

    26 feb 2009
    153
    0
    0
    Hallo meiden,

    Ik ben er sinds maandag achter gekomen dat ik zwanger ben van ons tweede kindje. alleen je leest het onderwerp dus al ik verlies wat rood bruine afscheiding niet heeel erg veel maar het is er toch wel. ik word hier echt zooo ontzettend ongerust van he heb wel een beetje wat krampen nu maar heb het ook wel behoorlijk druk gehad met werken en de krampen zijn wel uit te houden. de bruine afscheiding was gister al begonnen en vandaag dus met wat rood en ook iets meer als gister. weet iemand van jullie wat dit nou precies is zou het toch een beginnende miskraam zijn? alvast bedankt voor jullie antwoorden.


    Groetjes:(
     
  2. Sallie

    Sallie VIP lid

    27 sep 2008
    8.257
    292
    83
    Voor de klas
    Noord-Holland
    Heej meid,

    Ik weet precies wat je meemaakt!

    Je gaat je heel veel zorgen maken. Ik heb op 11 maart een posi test gehad en vanaf die dag heb ikbruin verloren, één keer zelfs wat meer rood. Ik had op 31 maart een afspraak staan met vk om te kijken hoever ik ben.

    Op 14 maart kreeg ik wat meer donkerrood bloed en heb ik de 15e meteen de vk gebeld, eigenlijk om te zeggen dat het mis was gegaan, er zat namelijk ook één stolsel in en ik dacht dat dat het vruchtje was. Het vreemde was alleen dat ik helemaal geen kramp had en verder ook niet meer bloedde.

    Ik mocht die dag meteen komen, omdat de vk dacht dat het niet fout was en ik mocht dus een echo. Ik was nog maar 4,4 weken ofzo, dus ik wist niet wat te verwachten. Eerlijk gezegd verwachtte ik een lege baarmoeder, maar de vk vond meteen een vruchtholte, en die zit er niet na een miskraam. Ik heb sindsdien nog wat bruin verloren en een klein beetje helderrood na de echo, maar hij had vrij flink gedrukt op mijn buik dus ik denk dat dat daardoor komt.

    Het was/is dus afwachten voor mij, maar volgens mijn vk is het zolang je geen kramp heb en het heldere bloed niet doorzet geen rede om je zorgen te maken. Mijn afspraak op de 31e staat nog, maar na alle zorgen denk ik nu dat het toch wel goed zit. Heb al drie dagen geen bruin verloren en ben moe, heb pijnlijke borsten en mijn buik lijkt wel drie maanden zwanger en groeit maar door.

    Zolang je dus geen pijn hebt en het bloeden niet doorzet, is er nog alle kans dat het goed blijft gaan. Moeilijk om aan te nemen, dat begrijp ik, heb ik zelf ook, maar wordt steeds rustiger....

    En oja, mijn vk zei ook nog dat roodverlies alleen erg was als het veel was. Ik vroeg meteen wat dan veel was, en hij zei dat je je bij één maandverband vol in een korte tijd druk moest gaan maken....

    Hoelang zou je nu zwanger zijn?
     
  3. hen jel

    hen jel Actief lid

    26 feb 2009
    153
    0
    0
    Hallo meid,

    wat ontzettend lief dat je dat allemaal voor me hebt getypt om mij maar gerust te stellen. ik moet zeggen ik verlies alleen nu nog bruine afscheiding en heb weinig krampen. dus maak me op dit moment nu ik dit van jou heb gelezen even wat minder druk ik ben nu 4 weken en 2 dagen. heb vanmiddag zelf nog met de vk gebeld en die zei eigenlijk hetzelfde als wat jij nu schrijft.

    Ik krijg wel een vroege echo met ongeveer 6 of 7 weken maar ik moest daar volgende week even over terug bellen.

    en als mijn bloedverlies veel erger werd moest ik ook bellen.
    maar ben op dit moment wel lekker rustig eronder ik laat het nu wel wat op mij afkomen en me niet te druk maken al valt het niet altijd mee natuurlijk. maar moet toch proberen om er zoveel mogelijk van te genieten.

    Hoop dat we allebij plakbeebie's hebben.
    en dat we over een aantal maanden een gezond kindje ter wereld mogen zetten.

    Nou meid bedankt voor je geruststellende woorden.
    En we gaan nu genieten.

    Groetjes
     
  4. Carlijn81

    Carlijn81 Lid

    29 mei 2010
    81
    1
    0
    NULL
    NULL
    Hoi beiden,

    Hopelijk kan ik jullie ook wat gerust stellen. Ik heb de eerste 12 weken bruinverlies (en rood en ook soms heftige krampen) gehad en het is allemaal goed afgelopen. Er is nooit een oorzaak gevonden, maar heb wel de eerste 3 maanden ontzettend in de stress gezeten. Ook ivm eerdere miskraam waar niets aan de hand leek. Het kan echt alle kanten op (de helft gaat fout, maar de helft gaat ook goed) en je kunt niks anders doen dan afwachten. Ik hoop dat de tijd een beetje gauw gaat en jullie snel gerust zijn!

    ps Gefeliciteerd met jullie zwangerschap!
     
  5. Aecatz

    Aecatz Actief lid

    2 apr 2009
    276
    1
    0
    Helaas blijft het altijd maar dat afwachten. Hier dan ook een positief verhaal voor jou/jullie.

    Vorige zwangerschap met zo'n 5 weken wat bruin verlies. Werd ook gezegd afwachten. Volgende middag lag ik krom van de krampen in mijn buik en nu meer bloed/rood verlies. Bij de huisartsenpost doorverwezen naar het ziekenhuis omdat ze dachten aan een bbz. Daar was wel een vruchtzakje te zien maar geen hartactie en werd wederom gezegd dat ik moest afwachten en het kon 2 kanten opgaan. Met zo'n 7 weken zat ik op het toilet van mijn werk en weer bloedverlies, mijn benen zaten helemaal onder(sorry voor het onsmakelijke verhaal) naar huis gegaan. En eigenlijk niet eens meer naar het ziekenhuis of de vk gebeld, we dachten beiden dat het einde verhaal zou zijn. Met 8 weken had ik nog een controle echo en wij zaten daar al heel rustig en hadden ons er al bij neer gelegd eigenlijk. Tot onze verbazing een vruchtje met hartactie. En onze dochter is inmiddels vorig jaar geboren.

    Hoop jullie wat moed te geven dat het niet altijd iets uitmaakt. Er zijn ook veel vrouwen die nog elke maand vloeien alsof ze menstrueren. Mijn moeder had dat de eerste 4 maanden bij mij, ze wist niet eens dat ze al 4 maanden zwanger was.

    Veel succes en sterkte
     
  6. Sallie

    Sallie VIP lid

    27 sep 2008
    8.257
    292
    83
    Voor de klas
    Noord-Holland
    Hen je: graag gedaan hoor! Ik heb zelf veel naar info gezocht en kwam eerlijk gezegd bijna alleenmaar drama verhalen tegen, dus ik dacht ik zal wat ik nu weet met je delen ;). En inderdaad, we moeten ook gewoon genieten!!

    Andere meiden: bedankt voor jullie verhalen! Fijn om positief nieuws te horen! Wat mijn vkzei is dat als je flink bloedt en het later toch goed blijkt te zijn er een goede kans is dat het eigenlijk een tweeling was, waarvan er maar een is blijven plakken.

    Ik hoef nog 5 dagen te wachten dus zal het jullie laten weten!!
     
  7. hen jel

    hen jel Actief lid

    26 feb 2009
    153
    0
    0
    Heej meiden,

    Allemaal bedankt voor jullie positieve verhalen.
    Helaas heb ik dus waarschijnlijk wel een miskraam gehad.
    Heb vanmorgen zoveel bloed verloren en nu nog steeds erg veel met kleine stolseltje's. had vanmorgen de vk gebeld en ze zij ik moest het echt even afwachten. moet over een week even weer een test doen waarschijnlijk is die dan negatief zoniet dan gebeurd er echt een heel groot wonder. maar daar ga ik zelf niet vanuit. moet maandag even terugbellen hoe het dan gaat.
    Ik hou jullie op de hoogte.

    Groetjes:(
     
  8. chriss2010

    28 nov 2010
    25
    0
    0
    NULL
    NULL
    allereerst gefeliciteerd met je zwangerschap.
    ik snap dat je je zorgen maakt ik heb de eerste 12 weken van mijn zwangerschap ook last gehad van rood/bruinverlies en zelfs 1 x hevige krampen gehad toen heb ik een echo gehad bij 6,5 week en bleek alles in orde te zijn maar mijn verlies bleef aanhouden waardoor ik me toch onnodig zorgen bleef maken en nu ben ik 24 weken zwanger en alles is in orde. Als ik jou was zou ik me niet teveel zorgen maken als het bij een beetje rood/bruinverlies blijft tenzij het heftiger word en als je je echt zorgen maakt gewoon even bellen voor een echo!
     
  9. disney1986

    disney1986 Fanatiek lid

    29 okt 2010
    1.527
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat naar zeg......sterkte
     
  10. Carlijn81

    Carlijn81 Lid

    29 mei 2010
    81
    1
    0
    NULL
    NULL
    @ hen jel: wat vreselijk, sterkte!!!
     
  11. Sallie

    Sallie VIP lid

    27 sep 2008
    8.257
    292
    83
    Voor de klas
    Noord-Holland
    sterkte meid:(!
     
  12. Nessy

    Nessy Fanatiek lid

    27 feb 2008
    2.309
    0
    36
    Verzorgende-C maar nu huismama
    Duitsland
    Ik heb in deze zwangerschap rood bloedverlies
    met stolsels en krampen als een menstruatie
    gehad van week 5 t/m week 12.Elke week had
    ik een echo en elke week kreeg ik te horen dat
    het alle kanten op kon gaan.Achteraf had ik een
    kleine hematoom bovenin de baarmoeder wat
    voor het bloedverlies zorgde.Na 12 weken waren
    de bloedingen weg en inmiddels ben ik nu weer
    24 weken zwanger.Duim voor je dat het bloedverlies
    stopt en alles goed gaat.Het geeft veel stress....
    Sterkte.
     

Deel Deze Pagina