O, ik denk dat ik die eerste echo ook heeeeel spannend ga vinden. Maar momenteel is het vooral nog spannend of ik die eerste echo ooit ga krijgen. Heel stom, heb kme er nooit zo druk over gemaakt of zwanger worden zou lukken en daar maak ik me nu dus wel heel druk over. Nouja, heel druk, dat klinkt wel weer heftig, zo is het ook weer niet. Maar ik houd toch voortdurend die slag om de arm: 'als het ons gegeven is', mocht ik ooit weer zwanger worden, dat soort dingen zeg ik de hele tijd. Maar dinsdag dus. Spannend! Ik ga voor je duimen hoor! Hier verder wel OK. Sinds gisteren niet meer ongesteld en nu dus bezig aan ronde 3. Is de vorige keren beide keren de ronde geweest dat het raak was, dus ik loop me al een beetje op te vreten voor als het deze ronde niet raak zal zijn. Is toch een beetje een psychologische grens ofzo: als het nu niet lukt, dan denk ik dat dat druk maken over nog zwanger kunnen worden, nog wat heftiger zal gaan worden. Heel irrationeel, slaat nergens op, want zwanger worden in 3 ronden is gewoon snel, dus als het wat langer duurt is dat helemaal geen ramp. Maar toch... Nouja, de uiterste grens die ik zelf wel graag zou hebben, is 14 juli. Dat zou onze uitgerekende datum zijn geweest en het zou toch wel heel erg fijn zijn als we voor die datum een mooie echo hebben gezien. Dat we niet op die dag met lege handen zitten, zeg maar.... Maar goed, maar eens even m'n temp goed in de gaten houden weer en dan maar eens zien. Ben iig met etos zwanger-worden gestopt, want dat leek mijn cyclus niet goed te doen. Nu gewoon op enkel foliumzuur en visolie
He hoi, Kan me het goed voorstellen hoor. Die angst! Ik heb/had het ook. Nou ja, nu meer het 'wat als het weer niet goed zit'? Dan raak ik mijn rechter eileider kwijt en dan? Plus 1 x is wel genoeg, vind je ook niet? Echt groot respect voor de vrouwen die het vaker mee maken en er daarna weer vol voor gaan. Ik vind het wel een mooie....de 3e ronde! Dus als mijn echo goed is dinsdag stuur ik je wat HCG door hoor. Al is het alleen maar om iets eerder al een posi test in handen te hebben . Keep the faith! x Kweenie
Ha allemaal, Ik kom ook weer eens om een hoekje kijken. @ Kweenie; spannende tijd voor je. Kan het me wel indenken dat je het heel spannend vindt of het op de goede plaats zit. Ik hoop en duim voor je mee. En als het allemaal goed is; stuur je dan ook wat HCG naar mij door? @ Rozemarijke; ik herken helemaal wat je schrijft. Ik ben ook heel erg gefocused op zwanger worden en zeg dezelfde zinnetjes als jou 'als het ons gegeven wordt, blablabla'. Daarom lees ik wat minder op het forum de laatste dagen; om er niet TE veel mee bezig te zijn. Wij hopen ook voor 21 juli zwanger te zijn, dat was onze uitgerekende datum. Maar stiekem hoop ik natuurlijk dat het eerder raak is. Ik ben afgelopen weekend ongesteld geworden (of had ik dat al geschreven ? Ik weet t niet meer). Het was een vrij heftige menstruatie. Nu weer redelijk normaal en bijna over. Nieuwe ronde; nieuwe kansen. Ik temp elke morgen en hou dit nu ook bij maar hoop het liefst dat mijn cyclus gewoon weer zo strak wordt en het snel snel snel snel snel raak is . Doeg doeg allemaal!!
Als het op de goede plek zit (en het hartje klopt) stuur ik HCG naar jullie allemaal + de meiden van het BBZ topic! Lijkt me wel gezellig, winterkindjes 2011/2012!! Liefs, Kweenie
Kweenie, wanneer ben je dan precies uitgerekend? Ik duim voor je dat alles goed zit/gaat!!! Zit zelf nu op het wachtbankje en vind het heel erg spannend moet ik zeggen.
tjong jonge wat kun je je toch beroerd voelen .... Heb vanaf vorige week do heel licht bloedverlies dat werd afgelopen di erger en dacht di nacht vruchtje te zijn verloren. Maar bleef me eigen zo rot voelen buikpijn zzoo moe misselijk. Vandaag weer hele dag plat gelegen en vanmiddag kwam er nog iets uit wat ook wel leek op een vruchtzak. Sinds dat eruit is voel ik me weer mens worden ,maar vond het deze keer wel veel heftiger als vorige keer. Had bijna zoiets van laat maar hoe het bij 1 kind kennen jullie dat??
Hai, Ik ga zo naar het ziekenhuis. Bloedverlies, pijn in rechterbeen.... Ik denk dat het weer raak is. In mijn eileider wel te verstaan. Of ik denk het...ik weet het. Afgelopen vrijdag namelijk ook al in het ziekenhuis gezeten en toen was er niets te zien op de echo (5.5 / 5.6 week zwanger) afgezien van mooi verdikt baarmoederslijm. 2 x zwanger (na geboorte dochter) en 2 x een BBZ.... het is toch niet te geloven. Liefs, Kweenie
Lieve allemaal, Ik zou graag mijn verhaal met jullie willen delen, na wat we hebben mee gemaakt heb ik ineens een enorme behoefte om alles te delen met anderen die weten waar ik het over heb. Ik heb genoeg lieve vrienden en familie om me heen maar het is gewoon anders als wanneer mensen weten wat je mee maakt en hoe je je voelt.... Dit is mijn verhaal; Ik ben 26 en de trotse moedre van een geweldige zoon van bijna anderhalf. We willen dolgraag een broertje of zusje voor onze kleine man en waren dan ook helemaal in de wolken met de positieve test eind Jan. Maar soms loopt het anders,.... Ruim twee weken geleden hadden we onze eerste echo, er was geen hartactie te zien en het vruchtje zou tijdens de echo 8,5 wk zijn maar het kon ook wat ouder zijn en al een poosje gestopt zijn met groeien. Wat een nachtmerrie! Het was alsof ze het niet tegen ons had zo raar allemaal! Maar niets was minder waar een lange week hebben we gewacht op wat er komen ging maar er kwam niets, ik voelde me lichamelijk eigenlijk heel goed en zwanger wat heel erg dubbel was en het allemaal maar erg moeilijk te bevatten maakte. Ruim een week later hadden we een afspraak bij de gym en kregen we nog een echo, het vruchtje was gekrompen tot 1 cm. Het was niet leuk om te zien maar wel goed. Het was niet goed en nu wisten we het helemaal zeker. Het heeft niet zo mogen zijn, dit kindje was niet levens vatbaar. De week afwachten viel zo verschrikkelijk zwaar dat we afspraken zo snel mogelijk een curattage te willen zodat we verder konden. Wat natuurlijk ook verschrikkelijk is ik was heel erg bang,..... Ik zag als een berg op tegen de narcose, dit zou voor mij de eerste keer worden in een OK. Pfffff,...... Afgelopen dinsdag washet zover, ik was bang en verdrietig maar ook blij dat dit gedeelte hierna in ieder geval achter de rug zou zijn. Op zich is het allemaal goed gegaan wel wat veel bloed verloren maar volgens de gyn helemaal schoon, over drie weken moet ik voor controle,.... Ook weer spannend. Ik voel me nu op zich prima heb wel bloedverlies maar het valt me allemaal eigenlijk best mee. Emotioneel vind ik het op bepaalde momenten erg zwaar, dan kan ik om alles huilen.... Ik voel me leeg en alleen, het voelt eigenlijk als een enorm liefdes verdriet,......... Pfffff en die hormonen werken op hetmoment ook niet erg mee!! Ik wil vooruit kijken samen met mijn man en we willen niets liever dan samen een broertje of zusje voor onze kleine man op de wereld zetten. En ja liever vandaag dan morgen maar we zullen geduld moeten hebben, ik hoop echt dat we snel groen licht krijgen en we weer snel zwanger mogen zijn van een gezond kindje. Ik hoop dat mijn verhaal met jullie delen me een beetje zal helpen met het verwerken en het een plekje geven. Heel veel liefs.
Lieve Kweenie, Wat een schrik,verdriet,pijn. Ik denk aan je. Hou je haaks meid! Laat je ons de uitslag weten? Hallo Elfje, Welkom! Wat een moeilijke tijd heb je achter de rug en zit je nog in. Je verhaal is heel herkenbaar. Doe rustig aan en neem de tijd, want het is een rouwproces. Inmiddels is het voor 3.5 maand geleden dat ik een curretage heb gehad; ik merk dat ik het steeds beter een plaatje kan geven; maar zou zo graag heel snel weer zwanger willen raken! Knuffel voor allemaal!
Hallo dames, Ook ik heb gisteren te horen gekregen dat mijn vruchtzakje leeg is. Ik ga morgen voor de eerste keer in mijn hele leven naar de gyn om te kijken hoe nu verder. Het was mijn eerste zwangerschap en mijn eerste pos. test. Groetjes Marinka!
Ha Mmarinka, Wat verdrietig zeg. Hier the same! Ook 1e zwangerschap en leeg vruchtzakje. Ben je al bij de gyn geweest? Hoe was het? Sterkte ermee en als je wil praten/spuien/whatever; laat maar vna je horen! Knuffel!
@ Kweenie en Mmarinka Heel veel Sterkte! Ik ben al een tijdje niet online geweest en eigenlijk ook niet echt gevolgd wat er allemaal gebeurd is. Erg druk gehad. Vannacht een ontzettend nare "nachtmerrie" gehad over de miskraam hebben en ik voel me nog steeds heel naar. Geen idee waarom ik ineens die droom had. Ik ben gewoon nog weer aan de pil, ben dus niet eens bezig met zwanger worden omdat ik eerst mijn leven op de rails wil hebben en wil genieten van de kids. Kwam erachter dat ik compleet in de ontkenningsfase was van de zwangerschap van mijn zus. Dus hoe dan ook heb ik het gevoel dat ik er nog niet klaar mee ben. Vind het best lastig.. vooral omdat je soms denkt dat je verder kan gaan en dan ineens heb je dit. Eergister mijn eerste b12 injectie gehad omdat dat dus ook niet goed blijkt te zitten en daar voel ik me ook wel naar van. Voornamelijk heel erg opgefokt maar het word wel beter. Merk ineens dat ik 10 jaar lang chronisch vermoeid ben geweest dus voelt heel vreemd om me ineens zo "wakker" te voelen. Maar de laatste 2 maanden is er misschien ook wel heel erg veel gebeurd en het zal nog wel even in moeten zinken.
Heel veel sterkte kweenie! Pfffff echt naar,.... Wat een naar nieuws mmarinka, heb je al nieuws van de gyn? Bedankt sinaasappeltje! Echt fijn om er met jullie over te kunnen kletsen  Wat een nachtmerrie geel bloempje, had er laatst ook een liep helemaal leeg tijdens het douchen,...., zo zie je maar hoe het je zelfs tijdens je slaap bezig kan houden. Grrrrr Ik ben deze week weer aan het werk gegaan, vond het erg zwaar. Moest steeds huilen en ik was echt heel erg moe. Nu gelukkig weer lekker vrij dan kan ik weer een beetje bij tanken. Kreeg gisteren ook te horen dat er op het werk iemand zwanger is, pfffff kan alleen maar denken IK WIL OOK!! Verder heb ik sinds gisteren weer een enorme hoofdpijn, maar dat zal wel door de hormonen komen heb ik namelijk oom altijd tijdens mijn ongi,...... Xx Ik b