Bij mijn eerste zwangerschap ben ik op sollicitatiegesprek geweest met 6 maanden, maar toen niet aangenomen (weet niet of het daardoor kwam, maar dat zal wel.) Nu ben ik ook weer aan het solliciteren, maar ik heb er een beetje een hard hoofd in of ik nog iets vind.
Ik heb niet het hele topic gelezen maar reageer even op de vraag van ts toen ik zwanger was in januari 2010.. heb ik tijdens de soll gesprekken verteld dat ik zwanger was.. en ondanks dat, had ik 3 keuzes om op verschillende werkplekken te beginnen.. dat terwijl er in mijn branche waarvoor ik gestudeerd heb, nauwelijks werk in te vinden is.. Natuurlijk heb ik de leukste baan genomen, ik heb van alle 3 te horen gekregen dat ze het fijn vonden dat ik er eerlijk in was en het niet voor ze verzwegen had. heel veel succes ermee!
Ik ben ook aangenomen tijdens een gesprek en ik duidelijk aangegeven had dat ik zwanger was en dat ik in maart uitgerekend was van dit jaar.Ik was toen voorbij de 20 weken zwanger.Dus ik hoop dat jij binnenkort ook aangenomen wordt.
Wat fijn om te lezen dat anderen in 'hetzelfde schuitje zitten' want ik heb zo weinig mensen om me heen die zwanger zijn en naar een baan zoeken. Ik heb dus zojuist gesolliciteerd en een brief gekregen dat deze in behandeling wordt genomen. Ben nu 33 weken zwanger. Wat ik nog wel spannend vind is om in deze staat op gesprek te komen. Maar hopelijk heb ik een goede dag en kan ik nog wat mooie kleertjes scoren om er goed uit te zien Iedereen heel veel succes met solliciteren. Ik zeg: Doen!
Ik ben ook gewoon aangenomen ik was bij het gesprek 19 weken zwanger en heb het meteen verteld bij het 1ste gesprek..een paar weken later toen ik 21 weken zwanger was ben ik daar begonnen!!
Ik heb as dinsdag een gesprek met 25 weken. Ben heel benieuwd. T voelde aan de ene kant als verzwijgen, tijdens het tikken van de brief, maar vond de vacature TE leuk om te laten staan en ben blij dat ik naar meerdere mensen hier heb geluisterd, ik weet nu dat ze in elk geval mijn vbrief niet op mn dikke buik hebben beoordeeld... Maar t lijkt me zo stom om ineens met buik te verschijnen. Komt denk ik omdat er op een werkplek uit het verleden ooit eens heel stom gereageerd werd op een hoogzwangere sollicitant. Ze werd WEL aangenomen trouwens Ook ik laat het wel weten, ga er nog steeds niet vanuit. Moet zeggen dat ze er wel haast achter zetten. oo spannend!!!
Alvast suc6!!! Ik mag a.s. dinsdag op gesprek komen Er is nog niet echt veel te zien maar ik ga het uiteraard wel eerlijk vertellen. Ik ben erg benieuwd!
wel grappig zo veel zwangere vrouwen (best ver ook) die op gesprek gaan Sterre ook veel suc6 dinsdag!
Nou, ik had dus een paar weken terug gesolliciteerd (wel bij mijn eigen baas, en ik denk dat dat wel scheelt), en ik heb vandaag te horen gekregen dat ze me graag willen hebben. Het is wel zo dat de baan pas volgend jaar (1 januari) begint, dus ze hebben eigenlijk geen 'last' van mijn zwangerschap. Tot die tijd houd ik gewoon de functie die ik nu heb.
hier nog een posi ervaring.. ben ook aangenomen bij een bedrijf (voor vaste baan) toen ik zwanger was en zonder enig probleem. heb er wel voor gekozen om het gewoon te vertellen ook al wist ik dat dat niet pers hoefde. (echter niet kunnen blijven want was bij bison fabriek en moest heeeeeeeeeeeel vaak overgeven door de lijmlucht)
Afgelopen week op sollicitatiegesprek geweest. Super gaaf: ik heb de baan! Komende week arbeidsvoorwaardengesprek. Gezien mijn zwangerschap nog erg pril is, heb ik dit tijdens het sollicitatiegesprek verzwegen. Deze week vertel ik het wel; het voelt niet goed om het niet te zeggen. Ik ben benieuwd hoe hierop gereageerd gaat worden. Ik hoop dat het geen probleem is.
We gaan het zien! Ik ben zoooo benieuwd! Ze zeiden er niet veel over, alleen gefeliciteerd. Naar mijn idee stond ik zo weer buiten. 15 min ipv het half uur.. Het beeld was duidelijk zeiden ze. K ga maar van niks uit..
MySe: Ik heb het even gemist maar je bent vanmorgen op gesprek geweest? En hoe lang ben je zwanger? Mmm, je stond dus redelijk snel weer buiten.. nou ja, hoeft niet perse slecht te zijn toch? Wanneer krijg je wat te horen? Vlindertje: Gefeliciteerd! En suc6 met vertellen. Vind je het eng om te gaan vertellen? Ik dus straks op gesprek.. ik ben niet echt zenuwachtig maar ik vind het wel spannend. Vooral naar de reactie op mijn zwangerschap. Ik hoop echt dat ze het niet daar op laten afketsen Tja.. toch even afwachten.
ben ook benieuwd.... Ik bel momenteel voordat ik naar t gesprek toe ga en al helemaal als ik een eind moet rijden, omdat mijn verlof de gehele zomer plaatsvindt en de meeste vacatures toch ook echt voor grotendeels de zomer zijn....
Wat fijn om te horen! Ik ben nu 5w zwanger, werk ik Hilversum en woon in Lelystad. Ik ben tot juni met een opleiding bezig en ga daarna een baan zoeken in Flevoland..
Ik was in mijn derde trimester toen ik mijn vaste aanstelling kreeg. Daarvoor werkte ik via een uitzendbureau. Ik werkte al een tijdje bij het bedrijf. Maar mijn dikke buik weerhield het geven van een vast contract gelukkig niet. Ik ging na het krijgen van mijn vaste contract eigenlijk direct (1 week) later met verlof. Het kan dus wel. Het is erg afhankelijk van het bedrijf en misschien toch of ze je al kennen en je werk kennen. Ik kan me voorstellen dat een bedrijf wat je nog helemaal niet kent wat terughoudend zal zijn. In ieder geval kan je het zeker proberen. Veel succes!
Vond het erg spannend om te vertellen dat ik zwanger ben, maar gelukkig was dit helemaal geen probleem. Ik heb een contract voor onbepaalde tijd gekregen.
Ik heb met 26 weken nog gesolliciteerd, maar helaas ben ik het niet geworden. Reden: project moest pieken in de zomerperiode, en dan ben ik nu eenmaal met verlof.