een beetje zat is zwak uitgedrukt als je dat al 17 weken moet doen, hangt het je wel ff je keel uit. Maar het is voor een goed doel, dus ik hou vol
Benthe is met 25 wkn + 5 dagen geboren! ons wonder woog toen 520 gram en was 30 cm! ze weegt nu 1320 gram en is 41 cm!
wat is jullie kleine dame toch sterk hé! veel bewondering van mijn kant en heel veel succes gewenst met jullie mooie meid
dankje jullie ook veel sterkte met jullie kleintje en hopen dat het nog ff blijft zitten en lekker doorgroeit!
Onze Lucas is afgelopen zaterdag (12 mei) geboren met 35 weken en 5 dagen. Hij woog 2700 gr. en was 49 cm lang. Lfs, Maggie
Charlie is geboren met 35.3 weken, woog 2795 gram en was 5 cm. De 8e dag mocht ze naar huis, gewicht was toen 2750 gram en ze dronk toen 1 dag 7 keer 60 cc uit de fles. Ze heeft niet onder de lamp gelegen, geen couveuse of kruiken gehad, maar wel 1 keer 8 uur en 1 keer 3 uur een sonde (ze trok ze er zelf uit dus toen hebben ze het maar zo gelaten...). Sterkte!
Dylan is geboren met 36 weken en 4 dagen. Hij woog 2950 gram en was 49 cm. Ik ben gewoon thuis bevallen, en hij deed het gelijk super.
Oeps, typefoutje! Ik bedoel natuurlijk niet 5 cm, maar 51 cm! (Anders was het wel een bizar propje geweest... )
goh zwangie, stel je voor dat je de 40 weken had volgehouden, was me dat een beer geweest Ben vandaag al tot 34.3 weken geraakt Op 1 juni (net 36 weken) mag ik stoppen met de weeënremmers, en dan hopen dat ik de controle van 4 juni nog haal. Pendel zei 7 juni, geen idee of dat lukt... zien wel
Mari is geboren met 36 weken ( spontaan gebroken vliezen ), hij was 43,5 cm. en woog 2325 gram. Hij heeft 2 dagen in de couveuse gelegen, waarvan 1 maal 12 uur fototherapie vanwege geelzien. Daarna moest hij nog 1 week in een gewoon bedje, met dubbele dekens, moltons en kruiken vanwege zijn temperatuur. Hij heeft 9 dagen in het ziekenhuis gelegen. Gelukkig was hij niet op apperatuur aangesloten, en hij had ook geen sonde. Veel sterkte met de laatste loodjes! xxx Debby
Joepie..... Gister wezen wegen en meten op het Cb... Ferron weegt nu: 7560 gram en is 65 centimeter! Volgens de arts van het CB groeit hij nu bijna middenin de curve! Joepie..de arts was lovend over hem, ook qua ontwikelling. Top, mijn dag kon niet meer stuk hoor! Volgende week vrijdag nog naar de Kinderarts in het ziekenhuis, kijken wat die te zeggen heeft!
die van mij is met 36 weken gehaald.. Hij was 45 cm lang en 2850 gram zwaar... een flinke baby werd tegen mij gezegd.. want als ik mijn tijd uitgelopen had was hij zeker 8 pond geweest
Mijn oudste zoon Benten werd geboren op 38,5 weken. Hij was 45 cm en 2530 gram. Mijn tweede zoon Rhyss werd geboren op 32 weken, woog 1890 gram en was 44 cm! Hij mocht naar huis toen hij net een maand oud was en 2640 gram.
Ferron is afgelopen maand nog gewogen, op 2 juli woog hij 7460 gram en 68 cm. Volgens het Cb zit hij nu op het gemiddelde van een kind van zijn leeftijd. As vrijdag moeten we weer naar de Kinder-arts. Kunnen we zien of hij de afgelopen maanden goed vooruit gegaan is!
Joran-Jelle woog bij z'n geboorte 2.415 kg en was 47 cm. De dag dat hij 1 maand werd, woog hij 3.220 kg en mat 51 cm. Kinderarts vond dat schitterend, en ik ook Ze groeien zo snel (oudste wordt volgende week al 7!)
ja gaat echt heel snel allemaal he. ferron is nu ook alweer 8 maanden. Voor ik het weet is hij een jaar! Dat duurt nog maar 4 maanden! Het lijkt of hij er nog maar net is....
3.850 kg vorige woensdag en al 54 cm ons mannetje komt razendsnel bij, hij haalt z'n "achterstand" goed in
platliggertje ik zat netr eens terug te lezen, maar heb helemaal niet gelezen dat je zoontje geboren was! Met hoeveel weken is hij nu uiteindelijk geboren? En viel alles nog mee?