Dylan heeft 15 maanden bv gehad. Ik ben toen gestopt met aanbieden, en hij vroeg er niet meer om. Met Evy hoop ik de 2 jaar te halen. Maar ik laat het van haar afhangen hoe lang we doorgaan.
Off-topic: @Hanneke On-topic: Ik heb 14 maanden BV gegeven aan mijn tweeling. Ben net gestopt. Wel heb ik na een moeizame start (uitgeput, fikse borstontsteking, antibiotica, wond op borst die maar niet dicht wilde gaan) niet meer de volle 200% kunnen geven aan mijn twee mannetjes. Ik heb dus ook KV gegeven.
Bij Justin 6 maanden, ik kolfde alles af omdat hij slecht dronk en zo kon ik zien wat hij dronk. Bij Carmen en Devin 8 weken ongeveer, ook alles afgekolfd na 4 weken omdat Devin de borst niet goed pakte, ik gefrustreerd werd en hij ook haha. Toen kreeg ik spruw en ben ik gestopt want t koste mij heel veel energie (wat ik met een tweeling en kleuter wel beter kon gebruiken)
Mijn oudste heeft 9 maanden bv gehad, waarvan ruim 8 maanden volledig. Daarna langzaam overgestapt op flessen. De jongste is nu ruim 4 maanden en krijgt nog volledige bv, maar mijn productie is erg laag deze keer (geeeen idee waarom, geen enkel probleem gehad met de eerste en ook niet met de eerste 3 maanden deze keer) dus ik weet niet hoe lang ik het nog kan volhouden. Maar we zien wel. Elke dag is mooi meegenomen