Hoi Meiden, Vorige week woensdag en donderdag heb ik twee verschillende testjes gedaan, beide waren licht positief.. Op de K2v5, stond zelfs een streepje die je niet in het licht hoefde te houden voor je hem kon zien.. Daarna heb ik elke dag een test gedaan, volgende dag weer iets lichter, tot zaterdag helemaal negatief.. Hoe kan dit? Betekent het dan dat het is misgegaan, dan zou ik toch wel ongesteld moeten worden? Kan ik alsnog zwanger zijn..? Heel verwarrend allemaal.. Hoop dat jullie mij kunnen helpen een logische verklaring te vinden..
Heb ik ook gehad. 3 maanden op een rij. Helaas betekende het bij mij dat het 3 (v) mk's zijn geworden.....Had je liever een ander antwoord gegeven.... Succes!
Apie3 Wat vervelend voor je! Hoelang na de tijd ben jij begonnen met bloeden dan? Ik heb namelijk nog niet het idee of wordt ik binnenkort ongesteld, terwijl het morgen een week geleden is dat ik posi had getest..
wanneer moet je ongesteld worden? ik denk helaas ook eraan dat het dan mis is gegaan. ik hoop het niet.
Het vervelende is dus dat ik niet weet wanneer ik ongesteld moet worden, mijn cyclussen zijn, 26-35-45-52, vandaar.. Maar stel het is wel misgegaan, dan moet je toch ook bloeden?
omdat je nog niet ongesteld bent denk ik dat hij bij jou op je ovulatie heeft gereageerd en dan word je tussen nu en een week ongesteld. Maar ik ben geen gyn dus zeker weten doe ik het niet Als het een zwangerschap was geweest en je hcg weer op 0 stond zou je wel gaan bloeden denk ik.. Want je bms moet dan afgestoten worden. Ik zou 2 weken na de lichte test afwachten en als je dan niet ongesteld bent even contact met je ha zoeken..
@TS: wanneer was je laatste menstruatie dan? En is het dan geen handig plan om te gaan tempen? Dan weet je iig zeker wanneer je ei is, en kun je ervan uitgaan dat je max 2,5 week later ongesteld zou moeten worden... Aangezien je nog niet vloeit, zou ik ook eerder denken dat je je ei hebt gespot met de zwangerschapstestjes
Uhhh.. ei spotten met zwangerschapstest is onmogelijk. Zwangerschapstest reageert alleen op HCG en dat maakt je lichaam niet aan totdat je zwanger bent. Andersom kan wél, dus een positieve ovulatietest als je zwanger bent. Want de ovulatietest kan ook uitslaan van de zwangerschapshormonen. Anyway, ik gok dat je óf binnenkort ongesteld wordt. Overigens zou ik het wel in de gaten houden, want cyclussen langer dan 35 dagen worden als onregelmatig gezien en daar kan een oorzaak voor zijn. Trek tijdig aan de bel als de lengte van je cyclus zo blijft. Temperaturen is zeker een optie om een goed beeld te krijgen van het verloop van je cyclus. Sterkte! Ik hoop dat je toch zwanger blijkt te zijn!
Ik heb ook wel eens een licht streepje gehad bij mijn eisprong...de KV 2v5 pikt dat ook wel eens op en ik hoor het vaker dus het kan wel
Bedankt meiden voor al jullie reacties.. Helaas kan het mijn ei niet zijn geweest, ik gebruik namelijk ook ovulatietesten, en deze waren echt niet positief, het streepje was nauwelijks te zien.. De enige kans dat mijn ei kan zijn geweest is 2 weken terug ongeveer, Toen was hij wat donkerder dan anders.. Maar volgens mij niet positief, ik weet het niet meer... Toen we begonnen in oktober zag ik het echt zitten, snel zwanger, allebei redelijk gezond leven, ik zat er zelfs over in dat ik niet meer in mijn jurk paste, (gaan trouwen over 6 weken).. Helaas, volgens mij nog nooit een ei gehad. Ik test door met testjes (o) tot ik ongesteld wordt, dan weet ik het zeker, maar ik zie het niet positief in... Nu 6 maanden later, niet zwanger, overal om me heen zie ik zwangere meiden, veel bevallingen! Ik kan er echt kwaad om worden dat iedereen die meer dan 1 kind heeft alweer zwanger is (Heel stom ,weet ik) Maar dan denk ik, Waarom niet allemaal 1? Ipv, de ene 5 en de andere 0.. Ik zou graag naar de huisarts willen, maar we zijn nog maar een half jaar bezig... Mijn cyclussen worden alleen maar langer zo te zien.. (26-35-45-52-?) Ik zit nu op dag 35, (dure bedoeling, al vanaf 18/3 o-testjes doen..) Gister nog een Z-test gedaan, niks te zien.. Helaas.. Wat denken jullie, deze cyclus nog afwachten, om te kijken hoelang die duurt, of gelijk maar een afspraak maken? Sorry voor mijn lange verhaal, ben verdrietig en kan het er met niemand over hebben, omdat niemand het nog van ons verwacht of weet..
Als je die ovutesten te duur vindt, zou ik gaan tempen. Weet je tenminste ook zeker als je ei gesprongen is... En begrijpelijk hoor, je gevoelens! Om je cyclus op regel te krijgen kun je visoliecapsules of tarwekiemolie gebruiken en behandeling bij de osteopaat wil ook vaak wel goed doen!