Haai haai!! We hebben geboekt!!!! 8 dagen aparthotel isla paraiso op Menorca!!!... super veel zin in! Maar nu lees ik op zoover dat het verstandig is een auto te huren... we hebben 2 kleintejes van dan nog net geen 2 en een van 8 maanden... dus voor de jongste nemen we de maxicosi mee in het vliegtuig.. maar voor Sam... die wordt 12 mei 2 jaar.... hebben we dus geen autostoeltje... is dat makkelijk bij te huren? Las ook ergens dat iemand hem van huis mee nam,.. maar dat lijkt mij wel heel erg veel gedoe voor 8 daagjes, een maxicosi , koffers, 2 kids, en dan nog een grote autostoel mee slepen. hoe hebben jullie dat gedaan? Liefs Muis
Als hij een eigen stoel heeft in het vliegtuig kun je zijn autostoel ook gewoon meenemen is nog prettiger ook voor hem omdat hij dan veel beter zit. Anders kun je hem gewoon inchecken, kost bij de meeste maatschappijen niets.
Maar het blijft een gesleep,die dingen wegen best wel zwaar+dat je al die tijd zo`n stoel op je hotel kamer hebt staan en meestal heb je toch je plek nodig met buggy`s ed. wij hebben vorig jaar gewoon bij de hostes van de reis organisatie een auto gereserveerd met een auto stoel erbij. zij weten vaak wel waar je een auto kan huren met een stoeltje erbij. Menorca heet niet voor niks een buggy eiland.Bijna alles is daar op kleine kinderen ingesteld dus een auto huren met auto stoel is daar zeker mogelijk.anders informeer even bij je reisburo ,misschien kun je via hen al een auto met stoel reserveren Fijne vakantie
maar heeft de baby een eigen stoel dan?omdat je maxi cosi mee neemt althans ik nam Amy-lynn mooi op schoot mee (tot 2 is gratis) nu gaat ze wel gewoon mee maar is ook 2 autostoeltjes en maxi cosi zijn altijd bij auto verhuur bedrijven
Ik zou idd ook even navragen of je op Menorca niet beter een auto met stoeltjes kunt huren i.p.v. met stoeltjes slepen tijdens de vliegreis. En grote autostoel past ook niet in een vliegtuigstoel, althans niet bij transavia: reizen met baby's en kinderen
Ik zou dus nooit een stoeltje huren, ik heb ze gezien van vrienden die dat wel gedaan hadden, maar smerig, en je weet nooit wat er mee gebeurd is, denk je nou echt dat verhuurbedrijven ze vervangen na een ongeluk? Nee hoor, dan maar slepen, veiligheid voor alles.
wij zijn al 2x opp menorca geweest en hebben 2x een auto met stoeltje gehuurd. Waren echt prima. Moet er niet aan denken om met een hele autostoel te slepen. Mag denk ik niet eens zomaar. Wat betreft je jongste, maxi cosi mag alleen mee als hij/zij een eigen stoel heeft in het vliegtuig
Zou zelf niet gaan slepen emt spullen. Wij hebben altijd autozitje met de auto meegehuurd. Als je bij bekende bedrijven boekt en/of via de reisagent dan zit het echt wel goed! Maxi cosi mag naar mijn mening idd ook alleen mee als je een eigen stoel voor je kind hebt.
Tuurlijk wel, wij vliegen zeker 12 keer per jaar (enkel, dus 24 keer totaal) en hebben altijd onze eigen stoelen bij.
wat leuk! ik ga half juni 8 dagen naar dezelfde locatie! Ik ben heel benieuwd hoe je het gaat vinden! (miss heb je dan nog tips aangezien onze kleintjes nagenoeg gelijk lopen ! Het is voor ons voor het eerst met de kleine vliegen, maar wij nemen geen Mc mee. veel te veel gesjouw. Ik heb een buggy gekocht voor tot aan het vliegtuig. (bugaboo was veel te zwaar). weet jij ook of je daar gewoon pampers en nutrilon kan kopen? of moet je dat allemaal meenemen? ben benieuwd!
Kun je zo huren-geen probleem, stoeltjes genoeg op dit kindvriendelijke eiland. Veel plezier! wij zijn er 2x geweest.
Ze hebben daar ook baby's die poepen en drinken hoor Wij hebben de maxi cosi vorig jaar wel meegenomen op vakantie maar een autostoel zou ik zelf nooit mee gaan slepen. Een maxi cosi is handig omdat je je kindje daar ook nog in kan dragen enzo, maar een autostoel lijkt me vreselijk veel gedoe. Die regelen we ter plaatse wel. Overigens mag ook de maxi cosi in principe alleen mee het vliegtuig in als je een stoel hebt gereserveerd voor je baby apart (een extra ticket dus).
Het lijkt mij ook niet dat een grote autostoel überhaupt in een vliegtuigstoel past. Daar zitten immers twee-puntsgordels in en de meeste autostoelen bevstig je met een drie-puntsgordel.
Ja, vanaf 2 jaar standaard, en daarvoor hebben wij altijd een eigen stoel geboekt, no way dat ik 14 uur met een kind op schoot ga zitten, dan kun je me opvegen.
Nee het past niet, ik lieg Gaat prima, zelfs de veel grotere Amerikaanse autostoelen passen er in, en geloof mij, die zijn een stuk breder dan die tobi's of prioris die hier verkocht worden. Je zet hem dus met een 2 punts gordel vast.
Nutrilon kennen ze daar niet. Wel potjes eten en luiers. Luiers zijn wel erg duur daar, stuk duurder dan hier. Dus als je ruimte in je bagage hebt zal ik ze zelf meenemen als ik jouw was
haai haai nou een autostoel kan bij transavia echt niet in het vliegtuig hoor, dat past dus NIET in de stoelen! (mijn ex is piloot , dus ik lieg echt niet ) En we hebben met Sam al 3 keer gevlogen, en 3 keer was er gewoon plek over en kreeg sam zijn eigen stoel... doen ze heel makkelijk over hoor als je vroeg incheckt! en als het vol zit gaat ie in het ruim. dus ik denk dat ik die gewoon mee neem , maar voor sam moet er ook een buggy mee, hmm handig hoor met 2 kleintjes op vakantie hihi leuk dat je naar de zelfde bestemming gaat ...... (weet je naam niet meer haha las het net snel) ik laat je zeker weten hoe het was!!!! Liefs Muis