Vruchtbaarheidsbehandelingen en werk

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Gemma79, 11 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. rissy

    rissy Bekend lid

    23 feb 2010
    699
    0
    16
    geldeland
    he dames,....ziekenhuisbezoek is ziekenhuis bezoek,...ongeacht wat de rede daar voor is,.....wat ik zo google, mits je het echt niet anders kunt plannen, moet je baas je voor ziekenhuisbezoek vrij geven,..... . Zelf is mijn baas ook vrij makkelijk,....alleen werk ik partime en onregelmatig en kan het een beetje tussen mijn diensten doorplannen en soms kan het gewoon niet anders.
    Suc6 allemaal!
     
  2. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Ik meen dat het per CAO verschillend is. Als je al een CAO hebt (wij vallen al niet onder een CAO).
    Het is echt geluk hebben hoor, hoe flexibel je werkgever is.
     
  3. Noa14

    Noa14 Fanatiek lid

    4 mrt 2011
    1.327
    0
    0
    NULL
    Noord-Holland
    @ Elmo, klopt wat je beschrijft van dat verschil in CAO en OF je ook onder een CAO valt.
     
  4. Jessie80

    Jessie80 VIP lid

    3 okt 2009
    6.203
    266
    83
    Ik klok ook gewoon uit met artsbezoek, doet niemand moeilijk over. Mijn leidinggevende weet sinds een aantal maanden wel waarom ik regelmatig op "artsbezoek" moet en reageerde (over het algemeen) begripvol, hij zag meer op tegen het zwangerschapsverlof.. goed eerst maar eens zwanger raken en blijven!
    Maar hier geen problemen dus.. ik moet zeggen dat ik vaak wel 's avonds na het werk voor een echo kan, dus de bezoekjes zijn beperkt.
     
  5. Dreumes20

    Dreumes20 Lid

    11 apr 2011
    15
    0
    0
    @Elmo: solliciteren is minder nu, maar moet zeggen dat ik ook niet al te veel erbij stil sta. We kunnen het zo ook redden, dus ik voel de druk nog niet....tegen september kan mijn gevoel anders zijn. Ik hoop dat de ICSI poging lukt en ik me lekker kan gaan focussen op andere dingen.
     
  6. ecl

    ecl Niet meer actief

    Hallo dames,

    fijn dat er toch wel een aantal begripvolle werkgevers zijn en tegelijkertijd vervelende dat er ook genoeg zijn die helemaal geen begrip hebben!

    Ik heb verschillende werkgevers gehad in de 2,5 jaar dat wij bezig zijn in de mmm. De eerste heeft mijn contract niet verlengt, begripvolle teammanager(man) was vervangen door een vooral niet begripvolle teammanager(vrouw) wat dus betekende smoesje en hup wegwezen.
    Daarna heb ik in een heel ander beroep een werkgever gehad die er wel rekening mee hield en die mij zelfs vertelde veel bewondering voor mij te hebben(werk met baby's) dat ik toch elke keer klaar stond voor werk en dat ik alle gemiste uren altijd netjes inhaalde, maar vooral hoe goed ik me werk doe terwijl het toch heel confronterend is daar had ze flink respect voor:D.
    Nu heb ik sinds 1 maart een nieuwe werkgever die er tot nu toe ook geen probleem van hebben gemaakt, ook nu haal ik alle uren netjes in. Ik heb het meteen bij het tekenen van het contract verteld en aangegeven dat ik een eerlijk en betrouwbaar persoon ben en dat ik hoop en eigenlijk ook verwacht dat zij ook betrouwbaar, eerlijk en vooral oprecht zijn.
    Ze gaven aan dat ik wanneer er iets mis gaat(miskraam, heb er al 3 gehad/ of iets anders) dat ik kan rekenen op vrij en dat ik wanneer ik wil mijn contract uren kan verlagen mocht het te zwaar voor me zijn. Nou echt super! Maar zoals ik al schreef werk ik er nog niet lang, dus we moeten zien hoe het in de toekomst is!

    Liefs ecl
     

Deel Deze Pagina