hoi hoi, ik heb een vraagje:ik heb een matrasje met een aerosleep beschermer gekocht,nou zeiden ze in de winkel dat je daar niet de ijzeren kruiken in kon gebruiken,want dan word aerosleep te warm ,hun zeiden dat ik een electrische kruik moest aanschaffen?? ik zelf vond dit een beetje vreemd,weet hier iemand iets over??
hier ook een aerosleep, maar hier hebben ze er nooit wat van gezegd. ook de kraamzorg en de vk niet. Dus zou het niet weten, maar hier wel gewoon een ijzeren kruik gebruikt en de vk wilde zelfs dat we er nog een extra deken bij deden dus denk dat het wel meevalt en ze je gewoon een duurdere kruik wilde aansmeren.
Ook nog nooit eerder gelezen! Hier ook een aerosleep en gewone ijzeren kruiken, al kan ik nog geen ervaringen delen
Wat raar! Ik heb er niks over gehoord. Je doet toch n kruikzak eromheen? Dan issie net zo warm als n andere kruik.
gaat erom als hij gaat lekker het water blijft dan op de aerosleep staan. hier mogen ze ze niet gebruiken en werd hij dus ook bij thuiskomst gelijk van het bedje gehaald ook electrische kruiken mogen niet gebruikt worden door de kraamzorg hier
Oh omdat ts het over de warmte vd kruik had. Nou een earosleep mag ook in de was, dus n beetje water kan geen kwaad. En een zak om de kruik neemt ook wel wat water op. Onze hebben nooit gelekt.. Wat gebruik je dan als je geen kruik mag gbruiken? Ik woon ook in Gelderland, hier mogen we ze wel gebruiken..
Op de aerosleep kan idd water blijven staan door de plastic onderlaag, al lijkt me dat het op een gewoon matras met molton gevaarlijker is want daar kan het niet zo snel in wegzakken en volgensmij kun je makkelijk 2 kruiken leeg gooien over de aerosleep voor deze vol staat. Imo is het dus niet onveiliger dan normaal... Hier heeft de kraamverzorgster er niets van gezegd bij de intake, enkel dat het nut van de aerosleep niet bewezen is..
Ja maar het ging over de earosleep en een kruik. Met of zonder earosleep is t water heet uit n gewone kruik en daar ging t nu niet om
ja maar met een aerosleep blijft het dus OP het matrasje staan, bij een gewoon hoeslaken trekt het direct in het matras, en heeft je baby er dus geen last van.
Ik heb een wieg en een ledikant. In het ledikant inmiddels een Aerosleep. Voor de wieg zou ik nog eentje kopen maar de intake mevrouw van de kraamzorg zei dat je beter in de wieg geen Aerosleep kon doen ivm idd lekkende kruiken. Als een kruik op een Aerosleep lekt blijft het water er liggen en verbrand het kindje. Ik weet het niet hoor..
zo heb ik het ook altijd begrepen... en als het water erop blijft liggen, kan het dus over de hele oppervlakte van het bedje lopen. Een kruik die in een laken lekt, maakt wel wát oppervlakte, maar het water zakt voor een groot deel gewoon ook naar beneden als het ware. En dat gebeurd dus bij een aerosleep niet.
wij hebben ook een aerosleep matrasje aangeschaft en ook een gewone kruik, maar ik ga de kruik alleen gebruiken om het bedje voor te verwarmen, ik ga het niet in het bedje doen terwijl de baby er nog in ligt zegmaar. Misschien tip voor jou?
Juist niet. Een aerosleep kan tot 3 kruiken warm water absorberen in de onderste absorbtie laag. Je kindje blijft dan juist droog liggen en kan zich niet verbranden omdat het zich meteen verspreid in de absorbtie laag waardoor het veel sneller afkoelt. Een warm water kruik is juist heel gevaarlijk in samenwerking met een bedzeiltje. Daar blijft het juist OP liggen waardoor een kindje kan verbranden.
Wij hebben met de kraamzorg afgesproken dat ze bij het opwarmen van het bedje de Aerosleep eruit haalt. Wanneer ze de kruik uit het bedje haalt (dus als het bedje warm genoeg is) doet ze het Aerosleep matje er weer op. Opgelost dus
Wat is daar het nut van dan? Op de aeosleep mag gewoon een kruik liggen. En als je het matje over het warme matrasje legt heeft voorverwarmen in mijn ogen weinig zin. Dan is alleen het dekentje nog een beetje warm.
Hier een kraamverzorgende, Wij hebben enige tijd geleden bij ons werkoverleg gehoord dat het gewoon mag hoor de ouwerwetse kruiken met heet water en de aerosleep. Mocht de kruik gaan lekken (heb het nog nooit meegemaakt maar dat terzijde) dan neemt de goede absorbilaag het water gewoon op en is het niet gevaarlijk. Een zeiltje daarintegen wel en die moeten wij er dus uit halen als we kruiken gebruiken. En de elektrische kruiken of Belly warmer mogen wij bij onze organisatie weer niet gebruiken omdat die niet lang genoeg warm blijft en niet zo warm wordt als een heet water kruik en het is elektrisch en daar kan dus vanalles mee gebeuren omdat het mechanica is.