34 weken zwanger en er nu al genoeg van!!

Discussion in 'Zwangerschap' started by Migga, Apr 18, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Migga

    Migga Fanatiek lid

    Oct 12, 2006
    1,005
    4
    38
    Hoi meiden,

    ik ben morgen precies 34 zwanger en ik kan al nu écht niet meer wachten totdat de kleine zich aandient!
    Bij mijn eerste zwangerschap werd ik rond deze tijd juist erg zenuwachtig omdat ik toen nog geen idee had wat me te wachten stond. Nu kan ik niet wachten totdat ik ons kleine frummeltje in mijn armen houd en lekker voor d'r kan gaan zorgen.
    Ik word echt gek van het idee dat ik nog zoveel weken te gaan heb... heb regelmatig last van harde buiken, slaap slecht, brandend maagzuur, bandenpijn... allemaal kwaaltjes die erbij horen, maar ik vind het nu wel welletjes. Mijn zoon is 14 dagen te laat geboren; hoop écht niet dat ik nu weer zo lang over de datum ga!

    Wie heeft ook nog een week of 6 te gaan en vind het nu wel weer mooi geweest??

    PS: en eigenlijk ben ik nog helemaal niet klaar voor de bevalling: babykamer moet nog gepoetst, vluchtkoffers moeten nog klaar, enveloppen nog schrijven, postzegels nog kopen, babyproducten en kraamverband nog halen.... :)
     
  2. zustertje

    zustertje Niet meer actief

    Ik herken het helemaal niet (Al kan ik niet wachten tot de kleine er is) maar wil je heel veel sterkte wensen de komende weken en hopelijk hoef je niet te lang te wachten
     
  3. moetie

    moetie Lid

    Aug 25, 2010
    32
    0
    0
    NULL
    NULL
    jip, hier nog iemand die er echt helemaal klaar mee is!!!
    Ben zo blij dat onze eerste frummel er bijna aan komt, maar nu is het welletjes geweest... maja nog ff wachten zullen we maar zeggen....

    liefs moetie
     
  4. Duveldraakje22

    Duveldraakje22 Fanatiek lid

    May 22, 2006
    3,674
    2
    0
    Heerlijk voor mn kleine meiden zorgen!
    Vught
    Ik herken het wel hoor! Nu bijna 35 weken en al vanaf week 14 harde buiken. Ik slaap ook behoorlijk slecht hierdoor en ben af en toe (lees dagelijks) verschrikkelijk humeurig tegen mijn man en dochtertje.
    Soms kan ik van de pijn ook bijna niks doen of hebben en das zwaar frustrerend, maar ja nog minimaal 2,5 week en maximaal 7 dus we moeten t wel kunnen redden!
     
    Jinino likes this.
  5. Bloembloem

    Bloembloem Bekend lid

    Oct 21, 2010
    561
    2
    18
    Orthopedagoog
    Hier ook iemand die het een beetje zat is, al schaam ik me er bijna voor.. Voor ik zwanger was snapte ik echt niet dat mensen dat durfde te zeggen, heb je zo'n mooie buik en dan ga je zitten zeuren.. ! Maar inmiddels snap ik het HEEL goed!!
    Ik ben nu 34w4d en ik ben het ook gewoon zat.. ik slaap slecht, heb al sinds 20 weken last van mijn bekken, heb de hele dag last van maagzuur en ik heb ook gewoon helemaal nergens zin in..

    Ik kijk in ieder geval erg uit naar week 37, dan mag het in ieder geval komen, dat is al een hele prettige gedachte!

    Wat ik ook lastig vind is dat ik op zich nog een heleboel dingen te doen heb, maar dat ik er gewoon geen zin in heb.

    Succes de komende weken, ik hoop dat ze heel snel gaan :)
     
  6. Joosie

    Joosie Bekend lid

    Sep 27, 2008
    614
    0
    0
    Ik ben er niet helemaal klaar mee, al heb ik wel zoiets van...ben zoooo nieuwschierig en wil de kleine vast houden...
    En ik ben heel benieuwd hoe alles gaat beginnen en gaat verlopen...
     
  7. Migga

    Migga Fanatiek lid

    Oct 12, 2006
    1,005
    4
    38
    Ik schaam me er ook wel een beetje voor dat ik soms zo zit te "zeuren" hoor, maar op sommige momenten moet ik gewoon even mijn hart luchten :) !
    Soms ben ik wel bang dat ik later spijt van ga krijgen dat ik niet meer genoten heb van deze laatste weken. Hoogstwaarschijnlijk is dit onze laatste zwangerschap, dus ga er niet van uit dat ik ooit nog weer zo'n wondertje in mijn buik heb.

    Vanmorgen bij de VK op controle geweest, en daar te horen gekregen dat ons kleintje eindelijk met haar koppie naar beneden is gaan liggen! Ik moet zeggen: daar krijg ik wel weer even nieuwe kracht van! Ineens is een gewone (thuis)bevalling toch weer een optie en dat is een enorme opluchting!!

    Vanmiddag maar eens lekker aan mijn nesteldrang toegeven en de babykamer soppen!
     
  8. Yolandake

    Yolandake Actief lid

    Oct 29, 2006
    362
    0
    0
    antwerpen
    ik ben ook aant aftellen tot ik kan bevallen :)
    slaap s'nachts ook ni veel meer , veel pijn in mijn lies en men doos:)
    totaal geen energie en steeds moe
    heb 2 tieners rondlopen die nu in de vakantie ook veel aandacht vragen en graag hebben dat mama met hun ook eens buiten gaat en dingen doet

    heb ook regelmatig precies lucht tekort

    maar ach weet ook dat dit kleintje een wonder is om het mee te maken , ik probeer er zoveel mogelijk van te genieten want het is de laatste kaar dat ik zwanger word

    heb 2 kids van 14 en 15 jaar , 2 * en dit wondertje
     
  9. BabyBergen

    BabyBergen Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    2,848
    0
    0
    ik deel helemaal je gevoel!
    hier 33 weken +3 en ik ben bont en blauw van binnen
    slaap slecht en kan amper nog wat doen.....

    ook ik heb dat schaamgevoel zeker omdat ik al 2 kinderen verloren ben en nu mijzelf zo gezegend voel nog 1 kans te krijgen!!
    maar ik wil de kleine zooooo graag in mn armen, ben zo bang dat het alsnog fout gaat!

    dus wat mij betreft mag het in week 37 gelijk aandienen
     

Share This Page