Hallo allemaal, De titel zegt het al: mijn zoontje speelt op het moment alle dagelijkse dingen na. Hij brengt nu zelfs zijn puzzelstukje naar bed, leest een verhaaltje voor en geeft het een zoentje. Ik vind het natuurlijk prachtig om te zien maar wel een beetje vreemd met een puzzelstukje... Nu denk ik niet al te bekrompen en zou eigenlijk best een pop met toebehoren voor hem willen kopen. Maar ja... ben wel een beetje bang wat `men`er van zal denken. Hoe doen jullie dat, hebben jullie weleens `meidenspeelgoed`gekocht voor jullie zoontje? Of is het toch echt wel een beetje gek om dat te doen.... ( hij is ook dol op poppenwagenjes en theeserviesjes!)
wat een rare vraag (hoewel ik je wel snap hoor...) maar in welke eeuw leven we? Natuurlijk kunnen jongens gewoon met een pop spelen! Harstikke leuk toch? Lekker doen als hij het leuk vindt! En wat de wereld daar van vindt? Lekker belangrijk! Mijn zoon heeft: - een stofzuiger - een servies - een strijkplank En als hij een pop zou willen dan krijgt hij die!
Thijmen speelt ook met een pop Hij heeft mijn oude babypop gekregen. En hij speelt ook met keukenspulletjes en knuffels. Als je zoon het leuk vindt, zou ik het gewoon doen! Er zijn op zp nog wel meer topics over geweest en daar waren ook veel meiden die dat deden.
Als we met de auto weg gaan hebben mijn kinderen allebei een pop die perse mee moet. Ik had eerst twee roze poppen maar mijn zoontje heeft een hekel aan roze. Heb laatst een heel leuk setje gekocht bij H&M met een roze korte ruitjes broek en een roze polo en das een straf om aan te hebben voor hem. Nu dus een pop met blauwe kleertjes. Hij vind het leuk om af en toe met de pop of andere meisjesdingen te spelen, net zoals mijn dochtertje het leuk vind om af en toe met zijn autootjes te spelen.
Mijn zoontje heeft mijn oude pop met bedje! Alleen vindt hij het niet zo bar interessant. Wel is ie gek op al zijn kookspulletjes en op Dora & K3!
Ties mocht zelf een pop uitzoeken, en koos de meest roze kitscherige pop die hij maar kon vinde . Nepflesje erbij en klaar! Hij is er helemaal gelukkig mee.
Fijn dat jullie er ook zo over denken! ik ben bang dat ik wat ouderwetse vrienden heb... Maar ik ben toch van mening dat het geaccepteerder is om een meisje met auto`s te laten spelen dan een jongen met poppen... Een vriendin van me zei zelfs `Ik zou het niet stimuleren`. Bang dat ik er een homo van zou maken! Erg toch!
Hier ook 2 jongens die gek zijn op hun poppen, poppenwagen, poppenbedje, keukentje, strijkplankje, stofzuiger etc etc. Heerlijk toch? En ja, wij hebben er ook commentaar op gekregen maar doen toch wat we zelf willen
Waarom niet? Mijn dochter speelt met de Duplotrein dat zullen sommigen ook meer vinden voor een jongen dan een meisje. Mijn dochter kijkt weer niet om naar poppen.
Lijkt mij persoonlijk zelfs goed voor hun ontwikkeling. Zo leren ze naar mijn mening zorgzaam te zijn of dat huishoudelijke taken nou niet specifiek voor de vrouw bedoeld zijn e.d. Nou bedoel ik uiteraard niet dat jongetjes die niet met poppen mogen/willen spelen later van die ouderwetse lompe boeren worden, maar persoonlijk vind ik die hele rolverdeling van 'poppen zijn voor meisjes' en 'autotjes voor jongetjes' echt onzin.
Hier ook een pop, uuhh 2 zelfs, een bedje erbij, hij heeft een poppenhuis, keukentje! Niks mis mee, alleen maar goed voor de ontwikkeling vind ik
T heeft een eigen pop (maar vindt die van M mooier ), speelt meer met het keukentje dan zn grote zus ... allemaal best. Homoseksualiteit is niet maakbaar, maar aangeboren ... dus daar kun je helemaal niets meer aan doen
Wat is er mis met een homo dan? Lekker belangrijk als die van mij homo worden ( of al zijn ), als ze maar gelukkig zijn. Ik vind een pop geen enkel probleem, maar de oudste taalt er niet naar. En anders koop je toch een Action Man? Das een stoere mannenpop. Ik denk dat als je er heel erg krampachtig over doet, je bepaald gedrag in de hand werkt.
Mijn zoon taalt niet naar poppen maar heeft wel een roze stofzuiger en een knalroze koffiezetapparaatje en hij heeft er veel plezier van haha dus nee ik vind het geen probleem. Genoeg meisjes spelen met auto's e.d. dus jongens kunnen en mogen van absoluut met meisjesspeelgoed spelen.
Hier word door Ruben gewoon met de poppen gespeeld. En zo word er door Malou en Benthe ook gewoon met de auto's gespeeld. Verder heeft Ruben er totaal geen moeite mee dat we hello kitty (roze, paarse, etc) 'nep duplo' blokjes hebben, er word net zo leuk mee gespeeld. Ook de poppenwagen word door iedereen hierzo gebruikt. Wij hebben er dus totaal geen probleem mee. Maar als Ruben straks een roze fiets gaat willen, tja dan heeft ie helaas toch pech, haha, dat vind ik dan toch weer net een beetje te ! Hij mag vast die van zn zusjes wel lenen een keer, maar hij krijgt geen roze fiets, wel krom natuurlijk misschien, maar ja, hij krijgt immers ook geen jurkjes aan . Ik zou dus gewoon lekker samen een mooie pop uit gaan kiezen! Er zijn trouwens genoeg poppen zonder 'roze' kleertjes, en anders kan je ook nog een wat grotere pop kiezen en dan een 'stoer' pakje maat 44 of evt als je een heel grote pop hebt maat 50 kopen ergens voor de pop ! Dan heb je toch een beetje een 'stoere jongens' pop . Liefs Hanneke.
Lekker doen. Ik snap die vrienden niet. We verwachten tegenwoordig toch ook dat onze mannen zich bezighouden met zorgtaken? Hier gaat dat 50/50 allemaal dus rollen mogen verdeeld zijn wat mij betreft. Mijn dochter houd momenteel erg van autotjes... En als ik een zoon had die van poppen hield zou hij er een krijgen. Papa doet immers ook alles met de baby/kinderen. En kinderen kopiëren nu eenmaal.