Ja, dan zou ik er idd ook maar even naar laten kijken! Wellicht is er wat wild vlees ofzo ontstaan? Of heb je wellicht het gevoel dat het een beetje geïrriteerd of ontstoken is? Wel heel vervelend, daar zit je nu niet meer op te wachten met een schoolgaand kind en een baby @ eeka: idd, waar hang jij uit ?
@fredje en mammajule van harte gefeliciteerd Me vrouw heeft sinds gisteravond heel erg last van rug weeen. Dus helaas nog afwachten
@mamavanjuul: gefeliciteerd met jullie dochter Emma!! Al een lekker eigenwijs meisje, als ze nog gedraaid is! Ik kan ook niet even rustig zijn zonder dat jullie iets denken he ? Maar goed, zal even verklaren waarom ik zo rustig ben... Gistermorgen om 8:45 uur zijn mijn vliezen gebroken. Helaas kreeg ik geen weeën. Gisteren diverse malen de vk op bezoek gehad en telefonisch consult gehad, in de hoop dat de weeën alsnog op gang zouden komen. Maar helaas ... Vanmorgen ben ik overgedragen aan de gyn, ivm langdurig gebroken vliezen. Heb de halve morgen in het zkh gehangen, CTG gekregen, controle van bloed en er is een kweek van het vruchtwater gemaakt. Bloed en CTG waren goed, alleen totaal geen contracties te zien (het hoogste was 40). Nu weer thuis in de hoop dat de weeën alsnog doorzetten. Mocht ik koorts krijgen of andere klachten, dan moet ik bellen en word ik opgenomen in het zkh. Anders krijg ik morgenvroeg weer een CTG en bloedcontrole. Mocht dat alles ook weer goed zijn, dan kan ik weer naar huis en word ik zaterdagmorgen ingeleid... Nou ja, ik weet nu in ieder geval dat ik binnen een paar dagen ga bevallen. Helaas moet ik na de bevalling wel minimaal 24 uur in het zkh blijven ter observatie ivm infectiegevaar. Maar goed, dat is niet anders en dan heeft de kinderarts ook alle tijd om de afwijking aan het handje van onze kleine goed te beoordelen. Nou, ik ga vriendlief even op pad sturen, want het kraamverband vliegt er nu al doorheen. Iedere keer als ik van bed of bank opsta dan komt er weer een golf vruchtwater... Blijf dus aan het verschonen .
Waren ze hier niet voor niets ongerust he! haha Ik hoop dat de weeën nog op gang komen, wel fijn om te weten dat het nu in gang is gezet en dat je niet meer zo lang hoeft te wachten op jullie kindje. Succes en hou ons op de hoogte als dat lukt!
Eeka; wat spannend. In ieder geval uiterlijk dit weekend houd dus ook jij je baby vast! Ik hoop dat het snel doorzet. Heel veel succes.
---------inbraak--------- Mamavanjuul, ik kon het niet laten, en heb hier even gespiekt... hoop dat je het niet erg vindt!! Maar van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje!! Geniet ervan! Hopelijk mogen jullie snel naar huis!! ---------uitbraak--------
Fredje: Gefeliciteerd met de geboorte van Evy! Mamavanjuul: Gefeliciteerd met de geboorte van Emma! Wat hebben jullie ook weer een mooie namen uitgekozen...en wat wordt de lijst met meiden lang zeg, haha, de jongens blijven ver achter. Ook op onze Samen Bevallen-cursus worden nu alleen maar meiden geboren! Zo typisch!! Hier: Ik ben verliefd op Caitlin...ze is echt prachtig en zo ontzettend lief en makkelijk. Gisteren voor het eerst een hele afstand gereden op verjaardagsvisite bij mijn vader (1,5 uur rijden, en nog 1,5 uur terug). Ze deed het perfect! De terugweg was alleen een hel, want er stond heel veel file dus we hebben 2 tussenstops gemaakt. Ik heb achterin de auto tijdens een tussenstop nog een voeding gegeven aan Caitlin (gaat nog best relaxed achterin de auto, want je hebt links en rechts een armsteun!). Verder merk ik dat ze zich echt supersnel ontwikkelt! bv: Heb hier voor het eerst melk afgekolfd, ik wil een voorraadje aan gaan leggen. En 's nachts zijn we 1 voeding aan het vervangen door borstvoeding via de fles, om mijn tepels een beetje te ontzien. Vannacht heeft ze voor het eerst de fles gekregen met bv en dat ging fantastisch. Ze heeft vannacht voor het eerst ook bijna doorgeslapen!!! Ik hoefde er alleen om half 4 uit voor een voeding. Dus eindelijk komt ze niet meer iedere 2 uur (hopelijk). Oh en trouwens...ik ben het 100% met jullie eens dat het het belangrijkst is dat je je goed voelt bij de voeding! Als borstvoeding niet fijn is vanwege de pijn of je voelt je er niet lekker (meer) bij dan moet je je niks aantrekken van de omgeving hoor. Ik heb zelf nog steeds pijnlijke en gevoelige tepels maar krijg nu de indruk dat het iets minder wordt dus ik blijf volhouden (maar ik ben sowieso wel een harde voor mezelf...ik kan heel goed begrijpen dat de meeste vrouwen gewoon afhaken bij die pijnen want fijn is anders!).
Hier hetzelfde probleem, ik pas alleen mijn zwangerschapskleding nog Moet eigenlijk nieuwe broeken kopen maar ik 'durf' niet omdat ik nu ook maat 42/44 heb ofzo, en ik had normaal altijd 36/38!!! Dus ik ga maar niet naar de winkels (heel laf van me...) omdat ik bang ben dat ik anders depri word. Ik heb ook nog een pensje van de zwangerschap! Maar dat zal wel wegtrekken toch?? Komt goed hoor!
Wat me meteen te binnen schiet n.a.v. jouw stukje: krampjes! Caitlin heeft namelijk ook dat ze soms drinkt en ineens heel hard gaat gillen en dan heeft ze last van haar buikje en volgt er een minuut later of zo ineens een hele harde natte wind. Dus zou best kunnen dat jouw meisje ook wel krampjes heeft....Difrax S-fles gaat dat indd tegen. En je hebt ook dat spul Infacol of zo (geen ervaring mee trouwens) dat ook tegen krampjes werkt.
He wat balen Kan het niet zijn dat er een werveltje door de bevalling verkeerd is geschoten misschien of dat ze een verkeerde beweging heeft gemaakt? In dat geval werkt osteopaat wel heel goed heb ik gehoord. In ieder geval veel sterkte & succes joh!
Alle bevallen dames: gefeliciteerd!!! Geniet ervan, en wat een prachtige namen! @infacol: ik gebruik het voor Yuna sinds gisteren, en het begint te werken! aanschaffen zou ik zeggen! @hier: maandag naar de kinderfysio, toch even kijken naar haar nekje en haar extreme voorkeurshouding waar ik me zorgen over maakte. Kan dus ook daardoor komen en ze denken misschien aan KISS syndroom. Maar vannacht en vandaag heeft ze wel geslapen, dus tot nu toe (niet te vroeg juichen) gaat het beter.
@monique: gelukkig dat het vandaag beter gaat met Yuna! Nu hopen dat het zo blijft en dat je maandag bij de fysio ook wat wijzer wordt. @kipkip: hoe gaat het met jou? Hopelijk beval jij ook snel!
nou het gaat vannacht hier gebeuren. vanaf 15.30 rugweeën om de 5 minuten. om 18.30 is de verloskundige geweest en ze heeft 2 cm ontsluiting. De verloskundige komt weer rond 9 uur dus wordt nachtwerk. vrouwlief staat nu onder de warme douche.
Bjorn80: Veel succes voor jullie!! Eeka: Ook voor jou natuurlijk een succeswens, want gebroken vliezen betekent ook een bevalling nabij, superspannend! Ik hoop dat de bevalling mee gaat vallen Achteraf terugkijkend op mijn bevalling zou ik het zo weer doen, ik vond het heel bijzonder!
Zo meiden, even wat tijd om achter mijn laptop te kruipen. Emma ligt lekker naast me te slapen en de visite is net weg. Nu geen afspraken meer en even bijkomen. Las dat Fredje inmiddels ook is bevallen dmv een keizersnee? @Fredje: hoe gaat het met je? kan je er wat mee omgaan? Tja, hier door ook weer een keizersnee, dit keer geen spoed maar een wel overwogen keuze en dat scheelt zo veel! Het begon allemaal voorspoedig. Dinsdag cathether in gekregen met 1 cm en een staande bmm. 's avonds ging ie er uit en toen 0,5 cm er bij. Woensdagochtend een iets verweekte bmm en nog 1,5 cm ontsluiting. Toen heeft ze het ballonnetje weer geplaatst, maar nu een grotere. Dat ballonnetje viel er die middag rond half 12 uit, dus 3 cm ontsluiting. Vliezen gebroken en man o man, het bleef maar komen, 4 uren lang golven gehad, de matjes waren niet aan te slepen zoveel kwam er uit! En waarschijnlijk is het daar mis gegaan, want Emma lag opeens helemaal scheef, we konden haar zien liggen! Ze lag helemaal in mijn zij en we zeiden nog: dat kan toch nooit lekker liggen? Maar omdat de weeen uitbleven, kwam er ook niemand meer, behalve om het infuus hoger te zetten. Toen ik uiteindelijk om 17.30 ween kreeg, vond ik haar zelfs irritant liggen! De VK kwam om 18.45 toucheren en zag Emma liggen en zei al: die ligt niet goed en wilde een ruggeprik geven, wee opwekkers opjagen en Emma terug in de bekken duwen Dacht het dus niet!!! Wij zeiden meteen: Hou maar op, we gaan een keizersnee doen! Dus gyn er bij en die was het meteen met ons eens. We hebben heel rustig aan het idee kunnen wennen, zijn heel rustig de ok ingegaan en om half 8 was ze er: 4310 gram schoon aan de haak, haha! Iedereen was onder de indruk van haar en er werden al weddenschappen afgesloten over haar gewicht omdat die toen nog niet duidelijk was. De gyn heeft gewonnen, hahaha! Emma doet het heel goed, ligt alleen maar te slapen en moet wakker gemaakt worden voor de voeding. Krijgt bv, maar dat moet nog op gang komen en daarom wordt ze wel bij gevoed. Ook omdat ze aan de forse kant is en we moeten oppassen dat haar suikers niet te snel daalden. Gelukkig is ze helemaal goed gekeurd en slaapt ze gewoon bij mij op de kamer! Ben vandaag al even mijn bed uitgeweest en morgen ga ik even lekker douchen! Dus..dit was mijn verhaal!!! @Bjorn: Succes!!!
@mamavanjuul: GEFELICITEERD meid, met jullie meissie! @Eeka: succes met afwachten! Ik dacht altijd dat je sowieso 24 uur na het breken van je vliezen ingeleid zou worden. @Bjorn: spannend, het gaat nu echt gebeuren!!! Update: ik ben vanmiddag in het ziekenhuis geweest, had weer last van mijn nieren, 2e nacht achter elkaar en slaap al dagen zo slecht, loop echt op het moment op mijn tandvlees! Heb bij het minste of geringste al harde buiken! Ik ben er zo klaar mee, dat ik morgen word ingeleid! Hoe laat ik er moet zijn weet ik nog niet, om 7 uur moet ik bellen! Dus bij mij zal het ook wel dit weekend gebeuren! Als ik jullie niet meer kan bereiken dan horen jullie weer van mij na de bevalling!
Ja dat dacht ik ook... Blijkbaar verschilt dat per ziekenhuis? Vriendin van mij had ook gebroken vliezen maar geen weeen, die moest zich binnen 24 uur melden en ging aan de weeenopwekkers. Maar zo zal ieder ziekenhuis wel zijn eigen 'policy' hebben.
Scheelt inderdaad per ziekenhuis/regio. Hier dus pas na 72 uur, of het moet eerder nodig zijn. Ben momenteel wel even helemaal klaar met het verliezen van vruchtwater, bij iedere beweging die ik maak komt er weer een sloot water naar buiten ... @Karina: jij ook heel veel succes morgen!