Welke spelcomputer?

Discussie in 'De lounge' gestart door mama van 2 meiden, 2 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mama van 2 meiden

    mama van 2 meiden Niet meer actief

    Ik wil misschien een spelcomputer kopen. De WII heb ik een tijde van iemand geleend, maar die vond ik niet super.
    Ik twijfel tussen een Playstation 3 en een XBOX 360

    Ik hou vooral van 'adventure games', dus vooral opdrachten doen, levels halen, etc (Mario / Zelda / Shrek / Sonic, enz). Ik ben niet zo van de racespellen / vechtspellen, etc, Zoek dus een echte vrouwencomputer :D

    Wie heeft er tips, welke computer heb je zelf en welke spellen vind je zelf leuk om te doen?

    Alvast bedankt!
     
  2. Reza2306

    Reza2306 Actief lid

    14 dec 2010
    322
    16
    18
    Breda
    Wij hebben zelf de wii, de playstation en de nintendo DS.
    Zelf vind ik de DS het leukste (ik doe ook veel puzzelspelletjes en mario)
    Maar voor de playstation 3 hebben ze ook erg leuke spellen (little big planet)
     
  3. Botiwo

    Botiwo Actief lid

    30 nov 2010
    489
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb de ps3, echt een super spelcomputer. Ben erg tevreden over de graphics en ze hebben leuke spellen. Ik wil volgend jaar Alice, the madness returns kopen en ik hoop nog steeds dat er een kingdom hearts uitkomt voor de ps3. Wii hebben we ook, vind ik persoonlijk wat minder. Oh ja, wij hebben ook de move voor de ps3 en dat is ook erg leuk. Maar eerlijk is eerlijk, xbox360 is ook heel erg gaaf en heeft volgens mij een groter aanbod met games. En de xbox heeft natuurlijk kinect, wat eigenlijk gaver is dan de move. Misschien dat ik ook nog wel een xbox koop, ooit, haha.
     
  4. Botiwo

    Botiwo Actief lid

    30 nov 2010
    489
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh ja, las dat je adventure games erg leuk vind, leuke spellen zijn dan Final Fantasy, dragon age, Dante's inferno en volgend jaar dan Alice, the madness returns. Ik houd ook erg van zulk soort spelletjes en vond Dante's inferno echt supergaaf.
     
  5. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    ik heb de ps3 en de xbox 360 vind ze allebei leuk
     
  6. sniffy

    sniffy VIP lid

    26 mrt 2008
    10.179
    1
    36
    Verzorgende
    Dordrecht
    Wij hebben de PS3.
    Mijn man zegt dat xbox een scheldwoord is :D

    Ik vind Crash Bandicoot, Rachet & Clank, Spyro en Little Big Planet erg leuk.
     
  7. SyrianBeauty

    SyrianBeauty Fanatiek lid

    28 nov 2007
    2.362
    0
    36
    Vrouw
    Huisvrouw/Mama Zijn!
    Omgeving Rotterdam
    Hahaha dat zegt de mijne over ps3 :p

    Wij hebben xbox360 en ps2 (ik wacht op ps4 voor mij):p, leuke adventure spellen: Kameo, tomb raider, Ratatouille :p, CSI, La noire
     
  8. Bammetjebam

    Bammetjebam Niet meer actief

    We hebben hier een PS3, Xbox 360 met Kinect, PS2, PSP, en een SNES. Ik was vroeger een echte game fanaat, nu iets minder, ik speel nu alleen Rift en soms speel ik een oude console game vanwege de nostalgie :D

    Ik gebruik de Xbox 360 met Kinect nu als sportapparaat, met het spel Your Shape : Fitness Evolved, en dat werkt goed. De 1e keer een beginners workout gedaan, waarin veel oefeningen voor de benen in zaten, en daarna 3 dagen spierpijn gehad.

    Heavy Rain voor de PS3 vind je, denk ik, ook heel leuk. Is een soort detective/thriller waarin je in de huid kruipt van de hoofdpersonen. Ze hebben ieder hun eigen verhaal, en die verhaallijnen komen dan samen. Je hebt ook het lot van hun in je eigen handen, door de beslissingen die je voor ze maakt, en je daardoor de verhaallijn anders kan laten lopen. Ik heb 'm zelf 2x gespeeld, om een andere verhaallijn te zien.
     

Deel Deze Pagina