ik wel import en ik denk als er nu iets ernstigs met mn man zou gebeuren en ik alleen kwam te staan dat ik dan wel hard zou denken of ik niet terug zou gaan naar brabant omdat daar alles woont... maar zeker weten doe ik het niet..waarschijnlijk niet omdat de broer en zus van mn kinderen hier wonen en de oma en tantes....... maar voor mezelf....... tja weet het niet...begin nu pas mn draai te vinden hier
hier ook een ras echte twent.. meiden ik vond het super gezellig vanmorgen. leuke foto's en idd fotografie is wel wat voor je hihi.. meiden die mij op hyves of msn willen idd pb maar
Matthijs en ik vonden het ook erg leuk vanmorgen . Matthijs was ook helemaal kapot toen we thuiskwamen en is snel lekker gaan slapen. Erg leuke foto's trouwens! Ik ben idd ook import, maar inmiddels woon ik al wel weer tien jaar hier in het oosten. Zelfs mijn ouders zijn twee jaar terug naar Losser verhuisd, dus denk niet dat ik ooit nog terug naar het westen ga....
Hier ook een rasechte tukker, of nog beter een rasechte hengeloër. Mijn oma is in 1914 in Hengelo geboren en mijn vader en ik ook. Vanmorgen weer een test gedaan en hij lijkt toch echt donkerder te worden. Ik denk dat ik er alleen nog een doe op moederdag en dan moet ik het maar gewoon gaan geloven.
Gezellig! Nu maar hopen dat het een plakbeeb is! Hier net een mega (stomme) ruzie met manlief. Echt om de meest domme reden die er is, maar ik was echt kwaad. Manlief was een ei aan het koken en ging naar boven, dus hij vraagt aan mij of ik er even op wil letten. Ik vraag aan hem hoelang hij zijn ei gekookt wil hebben, tot zover niks aan de hand zou je zeggen. Ik verwachtte dan ook gewoon het aantal minuten te horen. Loopt meneer terug naar de keuken en pakt de kookwekker en begint een heel verhaal over hoe ik dat moet doen. Dus ik schiet een beetje uit mijn slof, omdat ik vond dat hij me als een klein kind behandelde. Ik vroeg toch niet hoe een kookwekker werkt, maar gewoon hoelang hij zijn ei gekookt wilde hebben. Zegt hij ook nog zo stom, ik wilde het je even uitleggen. Toen werd ik helemaal boos, want hij zei ook nog: Je kunt wel merken dat je zwanger bent, je bent zo prikkelbaar. Sorry voor mijn lange verhaal, maar ik moest het even kwijt.
whahahahahahaha guusje sorry dat ik lach hoor maar lieverd je bent gewoon op en top overgevoelig nu door al die hormoontjes.... je kan er echt niks aan doen maar je mannetje ook niet..... nog 8,5 maand doorbijten meis en dan nog 9 maanden ontzwangeren en dan kun je er weer tegen aan!!!!!! even over je bekken heb je al een therapeut in geschakeld..hoe vroeger je erbij bent hoe beter het is!!!!!! Smaakte zijn eitje wel een beetje???
haha dat weet ik ook wel hoor, maar het was weer eens een opstapeling van allemaal domme dingen. Ik ga denk ik maandag mijn fysio wel bellen, hij is nu zelf ziek en het is nog niet erg genoeg om voor even naar een andere te gaan.
Leuk he, zulk soort ruzies. Gaat eigenlijk nergens over, maar wel heel frusterend. Heel herkenbaar...
Hoe zit het eigenlijk met de taartworkshop? Inmiddels weet ik dat ik die avond wel kan. Manlief hoeft niet te werken. Kan ik nog aanschuiven?
de taart workshop is 11 mei en kost 35 euro en word gegeven in Hengelo. Als je zeker weet dat je mee wilt gaan wil ik wel even bellen voor een extra reservering er zijn nog 2 plekken beschikbaar ;/)
Even ego dames. Ik heb me al heel lang niet meer zo beroerd gevoeld Flinke buikgriep, diarree en spugen, koorts en ben nog eens ongi geworden. Dacht net 2 keer dat ik van mijn stokje zou gaan, zo slap als een vaatdoek en alles begon te draaien. Ik hou zelfs geen water binnen. Iemand nog tips wbt eten en drinken?
toast....witbrood...en tegen diaree wil lauwe cola nog wel eens goed helpen en anders Kusman langs de apotheek sturen voor immodium dat helpt goed tegen diaree
weet je zeker dat het geen voedselvergiftiging is? trouwens? mischien was het tartaar niet helemaal jofel meer?
De tartaar hadden ze gister net in de koeling gelegd en was nog houdbaar tot 5 mei. Heb het goed doorbakken... Kusman zit in Hilversum, dus die is niet op tijd thuis. En nooit zijn ze met 1 bus, maar vandaag dus net wel Hij kan dus ook niet eerder van de bouw.
Zit je ook niet mee..... ik kan je helaas niet helpen heb er 2 op bed liggen en de 3e moet ook zo plat