Op dit moment ben ik 24 weken zwanger. Ik ben vooral in de ochtend beroerd, waaronder misselijk, duizelig, oorsuizingen, zwart worden voor ogen, tinteling in benen tot bijna flauw vallen aan toe. Liggen op de linkerzij helpt enigzins, maar is zeker niet afdoende. De verloskundige zegt dat de baby heel hoog ligt, ongeveer op een hoogte van 36 weken en dat hier dus verder niks aan te doen is. Wat kan ik doen?
Hallo, Die klachten in de ochtend kunnen komen van een lage bloeddruk. Eet op tijd en zorg dat je altijd iets bij je hebt om te eten. Voor jou vervelend een lage bloeddruk, voor de baby fijn. Groetjes Ineke
Ik heb inderdaad een lage bloeddruk. 55/100. Komen deze klachten ook niet door het feit dat de baby hoog ligt en er hierdoor bloedvaten/zenuwen afknellen?
Hallo, Het kan zijn dat die kleine tegen je longen en maag aanduwt waardoor je kortademig bent en misselijk word. Maar bij 24 weken komt je baarmoeder tot aan de navel. Maar ik begrijp uit jou verhaal dat de baby al tegen de ribben ligt. Is er een reden dat die kleine al zo hoog zit? Groetjes Ineke