wij hebben niet het idee dat ze pijn heeft, wel zijn we zelf thuis doorgegaan met paracetamol bij dr morfine heeft ze overigens niet gehad ze zat idd zo rustig en liet alles toe dat manlief dat heeft afgewezen, en dat ging goed kan me indenken dat je de beelden van je dochtertje weer voor je krijgt
wow haar buik/borst ziet er echt al stukken beter uit. gaat eigenlijk best snel he maar ben bang dat haar armpje ongeveer net zo ver had moeten wezen qua genezeing mijn duimen draaien overuren wbt t genezen van haar armpje en dat haar lichaampje t zelf kan laten genezen en geen operatie nodig zal zijn ik vind trouwens dat jullie erg sterk overkomen. maar denk ook goed om jezelf he
fijn dat jullie de indruk hebben dat ze geen pijn heeft en super dat ze het verbinden zo goed toe liet, groot gelijk dat je dan de morfine afwijst!! Sterkte de komende dagen met afwachten!
heel veel beterschap voor je meisje en sterkte! Wat erg zeg.. Hoop dat jullie het snel een plaatsje kunnen geven.. dikke knuffel voor jullie allemaal!
Och meid, ik had nog niet gereageerd maar ben wel geschrokken, zeker na je foto. Och och, wat zit het toch in een klein hoekje.............heel veel sterkte samen en ik hoop dat het allemaal weer goed komt, het is gelukkig nog maar kort geleden dus er kan nog veel gebeuren hoor. Maar wat een enorme schrik.
Jeetje wat een verhaal zeg. Een ongeluk zit zeker in een klein hoekje. Wat zullen jullie geschrokken zijn zeg. En wat vind ik het knap hoe snel jullie gehandeld hebben en alles hebben gedaan. Het ziet er wel een stuk beter uit al. Ben blij voor je dat het beter gaat met de kleine. Heel veel sterkte ermee!
Fijn dat de genezing redelijk gaat en dat ze er zo rustig onder is. Inderdaad jammer van haar armpje, hoop dat het ook mooi geneest zonder operatie!!
Bedankt voor deze tip!!! Ik heb drie weken geleden een informatieavond bij het kinderdagverblijf gehad en die maakte indruk maar dit verhaal krijg het er koud van... Ts wat een vreselijke tijd gaan jullie door, heel veel sterkte en bedankt voor het delen van je verhaal. En wat heb je goed gehandeld zeg! Een groot compliment voor jullie!!!! TIP VOOR IEDEREEN Op de site van het brandwondencentrum kan je een waaier aanvragen met de eerste tip bij brandwonden. Bestellen en in je keukenlade leggen. http://www.brandwonden.nl/donatie/9
jeetje meid wat een verhaal!! veel sterkte en erg goed van je om dit opteschrijven en van je af te schrijven. een ongeluk zit in een klein hoekje!!! laat dit voor iedereen een waarschuwing zijn!!
Jeetje! Wat erg, ik ben er erg van geschrokken. Ik hoop dat haar armpje ook de goede kant op gaat. Heel veel sterkte.
Pfffoe, dit nemen we echt wel even ter harte als heel goed advies. Ongelofelijk hoe snel het een ongeluk gebeurt, terwijl je toch zo waakzaam bent. Heel veel sterkte voor jullie allemaal!
waaier ook aangvraagt thnx voor link! ondanks mn ehbo toch ook mar erbij begin aan mezelf te merken en ook aan manlief hoe dichter we bij de vrijdag komen..... diep van binnen begint t gevoel gaat me steeds meer bekruipen dat t toch opereren gaat worden de plek op dr arm is nog zo wit... verder spijt als haren op de hoofd dat we de morfine afgewezen hebben de eerste nacht dat ze continue wakker heeft gelegen door nachtmerries... zo zielig allemaal nee nee nee roepen kleine man is rustig de nacht door gekomen alleen wat hoesten maar geen stikbuien meer *afkloppen* zelf nog steeds ziek maar ja, mamas kunnen niet ziek zijn
Arm meiske. Maar goed, ze moet het toch verwerken. En erover praten kan ze helaas nog niet. Misschien kan iets homeopatisch haar helpen om te verwerken? Als soort van ondersteuning? De plek op dr arm ziet er idd nog niet zo goed uit........Ik duim voor jullie dat het vrijdag er een stuk beter uit ziet! Dikke knuff voor jullie en ook beterschap voor je kindjes en voor jou!
t is zon dubio wat je zelf al schrijft wat ik me dan ook weer afvraag als we langer wachten (21 dg ipv 14) stel dat het alsnog uit zichzelf gaat genezen geneest t dan mooier zonder een operatie of zou het er dan beter uit zien als we minder lang wachten(die 14 dg) na operatie ik wil zo graag evt littekens zo beperkt mogelijk houden en wat is wijsheid dr lichaam zelf de optimale tijd geven of voortijdig toch in grijpen
oh moeilijk meis... Ik heb er helaas helemaal geen verstand van... Kan je huisarts of kinderarts je daar misschien advies over geven? Wat zegt je eigen gevoel? Aan de ene kant ben ik voor natuurlijke genezing, maar als ze er veel last van heeft is opereren misschien weer het beste...