Mijn neefje wordt 4 en weet echt niet wat we moeten geven. Hij heeft al zoveel speelgoed en boekjes. wat is nu een nuttig,leerzaam of origineel cadeau?
Een shirt met zijn naam er op en embleem? of iets anders met zijn naam er op? Iets voor in bad? ik heb laatst voor Justin ook maar eens wat anders als foam dieren en nijntjes gekocht Ik had een plastic piratenbootje met piraatjes gekocht.
Ja dat zag ik vandaag op school ook kapla.Een grote kist met van die houte sticks waar ze torens,huisjes mee kunnen bouwen,leuk. Maar mini loco is misschien een idee
mini loco moest even denken, maar toen herinnerde ik het me weer van school. Ik vond het altijd super!!Is het ook in winkels te koop?Zag wel veel sites!
Weet je wat je nog naast je nuttige en leerzame cadeau kan geven en wat gegarandeerd een succes is bij een 4-jarige, dat is een scheetkussen! Dan heeft hij echt de grootste lol.
Ja dat hadden wij ook,totdat een klasgenootje deze kwijtraakte. En nu hebben wij weer dat dit vriendenboekje uit de handel gaat(diddl):x
Waterspelen. ( pistool, iets met waterballonnen. ) Of puzzelboekjes/ spelletjesboeken.. heb je voor alle leeftijden.
En anders even de moeder bellen. Misschien is hij wel gek van lego/playmobiel ofzo en kan je er een uitbreidingssetje van kopen.
Ik weet niet hoeveel geld je er voor uit wilt geven? Mijn zoontje heeft van mijn broer voor zijn 4de verjaardag een buldozer van Brüder gekregen,.....was een mega schot in de roos,...andere kadootjes die hij erg leuk vond waren,.......waterpistool knikkers met knikkerpotje lego spulletjes van cars een trollie/koffertje mp3 of een radio/cd speler knutselspullen insektenpotje met vergrootglas diabolo drinkbeker met naam Heel veel suc6 en een fijne verjaardag