voor de zwangeren hoeveel dagen voor n.o.d. symptomen??

Discussion in 'Eerste symptomen' started by anne85, May 22, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. anne85

    anne85 Niet meer actief

    Hoi allemaal,

    de titel zegt het al.. Voor de meiden die zwanger zijn,hoeveel dagen voor N.O.D voelde je iets en wat waren deze symptomen? Graag alleen posten indien zwanger dan houden we het topic schoon dus geen kwaaltjes die je voelt :p

    liefs
     
  2. Blondy30

    Blondy30 Actief lid

    Apr 18, 2010
    432
    0
    0
    Hoi Anne,

    Ik was 2 dagen van te voren al een paar keer misselijk en moe. En dat heb ik nu nog!
     
  3. julia128

    julia128 Actief lid

    Dec 13, 2010
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal ik heb gister postief getest!!En vanaf gister had ik ook zeer pijnlijke borsten en ze zijn ontzettend hard. Vanaf eisprong had ik al steeds rommelende buik en krampjes.

    Groetjes Julia
     
  4. Miek74

    Miek74 Fanatiek lid

    Nov 3, 2007
    1,968
    1
    0
    NH
    5 dagen voor nod al veel moeten boeren, meer honger en misselijk. Die avond testte ik positief!
     
  5. anne85

    anne85 Niet meer actief

    thnks:) oh nu doe ik zelf aan een''stoute foute" post:p
     
  6. nana33

    nana33 VIP lid

    Nov 17, 2008
    5,536
    3
    0
    5 dagen voor NOD een paar minuscule krampjes, van het 'blink and you'll miss it' gehalte. Eerste echte duidelijke kwaal was 2 dagen voor NOD (13dpo) gespannen en anders uitziende borsten. Vrijwel elke maand waren ze pijnlijk net als toen, maar dit keer voelde ze gewoon anders - beetje harder en zagen er ronder uit (alsof er net implantaten inzaten, hihi).
     
  7. butt3rfly

    butt3rfly Actief lid

    Mar 8, 2008
    434
    0
    0
    omgeving Gouda
    Bij mijn eerste zwangerschap voelde ik me anders dan anders, maar ik kon niet omschrijven wat/hoe dan precies. Dat was ongeveer 1 dag voor nod. En zo'n 2 dagen voor nod lag ik te rillen van de kou (met mooi weer in juni) en moest ik ontzettend huilen om een film (doe ik normaal nooit).

    Nu wist ik niet wanneer mijn nod was, maar achteraf gezien had ik een dag voor nod ofzo last van hartkloppingen (wat ik voor het laatst tijdens mijn zwangerschap had gehad) en ik moest ontzettend huilen, omdat Coen Moelijn was overleden... Traaaaaanen met tuiten :p
     
  8. Friesland90

    Friesland90 Fanatiek lid

    Jun 21, 2010
    2,661
    5
    38
    Mijn symptomen waren behoorlijk beperkt. daarom keek ik er toch ook wel wat van op dat de test positief was.

    Ik had dit keer juist géén menstruatie gevoel,
    zere onder rug (wat ik soms ook had als ik ongesteld moest worden),
    iets gespannen en opgezette buik (wat ik ook had als ik ongesteld moest worden),
    en mijn borsten deden juist geen zeer, terwijl ik dit wel erg had als ik ongesteld moest worden..!!

    De rest van de symptomen; zichtbare buik, grotere borsten, tepels, misselijkheid. Kwamen pas 1 á 2 weken na de test.
     
  9. yenolah

    yenolah Fanatiek lid

    Dec 12, 2008
    4,038
    83
    48
    Female
    fysiotherapeut
    Caldas da Rainha
    Al ruim een week vantevoren een rommelende buik en bandenpijn. Ook wel gevoelige borsten, maar ik geef ook nog BV, dus dat kon ik niet helemaal zuiver beoordelen.
     
  10. Alleentje

    Alleentje Bekend lid

    Oct 25, 2010
    524
    0
    0
    Hier geen kwaaltjes voor nod. Een paar dagen later last van gevoelige borsten. Een paar weekjes later ochtend misselijkheid. Verder niets te klagen :D.
     
  11. Miffy77

    Miffy77 Fanatiek lid

    Jan 9, 2009
    2,725
    3
    38
    Maastricht
    Ik heb bij beide zwangerschappen de innesteling gevoeld, op dag 5-6 na m'n ei (getest met ovu-testjes). Het was een vreemd, graverig gevoel. Bij de eerste zwangerschap wist ik pas achteraf dat dat waarschijnlijk de innesteling geweest was. De tweede keer herkende ik het gevoel meteen, en was het inderdaad weer bingo.
    Bij de eerste was ik al voor m'n NOD superemotioneel, tranen om niks! Deze keer was dat niet zo.
     

Share This Page