Welke stadsbuggy?

Discussion in 'De babyuitzet' started by Feilo09, May 23, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Feilo09

    Feilo09 Fanatiek lid

    Aug 31, 2009
    1,565
    0
    0
    Logistiek planner
    Hoorn
    Hoi meiden,

    ik ben druk op zoek naar een leuke stadsbuggy, maar er is zoveel keus en zoveel variatie in prijzen dat ik door de bomen het bos niet meer zie ;)

    Welke stadsbuggy hebben jullie, en waarom is deze zo fijn?

    Alvast bedankt voor de reacties! :)
     
  2. MMindy

    MMindy Niet meer actief

    De quinny zapp!
    Voordelen: licht, makkelijk wendbaar (te sturen met 1 vinger), klein inklapbaar, stevig

    Nadelen: kan wel snel achterover kiepen als je een tas aan de buggy hangt, het oude model kan niet in ligstand, het nieuwe model wel, maar dan kan je de buggy niet inklappen en moet je de buggy inzet eraf klikken.
     
  3. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    Mar 29, 2011
    4,322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Hier ook fan van de Quinny Zapp!

    Loopt lekker, hij is licht, erg klein als je hem inklapt dus makkelijk voor in de atuo en het belangrijkste; mijn dochter zit er heerlijk in!
     
  4. Jippie

    Jippie VIP lid

    Feb 3, 2007
    11,784
    776
    113
    Chicco Liteway
     
  5. mamavanmeisje

    mamavanmeisje Fanatiek lid

    Jan 17, 2010
    3,076
    0
    0
    MacLaren Quest!

    Ik ga op de fiets naar de stad en deze buggy gaat goed mee op de buggydrager. Deze buggy komt ook goed uit allerlei testen (kieskeurig, consumentenbond etc.)

    Ik heb 'm via marktplaats voor 40 euro.
     
  6. sandraske

    sandraske VIP lid

    Jul 23, 2010
    14,043
    0
    0
    Noord-Brabant
    koelstra simba, lichtgewicht voor op de fiets en kan in in meerdere standen) en leuke prijs..
     
  7. Bri

    Bri Niet meer actief

    McLaren Quest.
    Goedlopende wieltjes, beetje ondersteuning in de rugleuning, lekker stevig. We hebben hem nu ruim 2,5 jaar in gebruik (2e kindje zit erin) en hij is nog helemaal super. Klapt makkelijk in en uit, is licht en makkelijk mee te nemen.

    Enige nadeel vind ik het erg kleine boodschappennetje onderin, en dat je er niets in of uit kunt doen als het zitje achterover ligt. O toch een tweede nadeel: dat ie niet erg plat kan. Maar de kindjes slapen er zo ook wel in, dus het is geen groot nadeel.
     
  8. Duchess

    Duchess VIP lid

    Jan 26, 2006
    11,503
    3
    38
    Eindhoven
    Ik heb de Nuna Pepp. Ben er gek op!
    Ik twijfelde tussen deze en de Zapp. 2 nadelen van de Zapp vind ik dat de duwstang niet verstelbaar is, en ik vaak mensen vrij krom er achter zie lopen. 2e nadeel is dat hij niet plat kan.

    Ik heb daarom voor de Pepp gekozen en ben er super blij mee.
    Ik zocht ene buggy voor met de fiets, als ik met de auto/wandelend weg ga neem ik gewoon nog de kinderwagen. De Pepp hangt achter je fiets ipv aan de zijkant, erg prettig.
     
  9. marijntje28

    marijntje28 Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    1,138
    0
    0
    Hier ook de MacLaren Quest. Had achteraf misschien gezocht naar een Techno, die kan wel helemaal plat. Heb ik in de twin-versie gekocht toen 2e is geboren. Ideaal....!
     
  10. AMS

    AMS Fanatiek lid

    May 14, 2009
    3,394
    4
    38
    España
    Hier ook de maclaren quest sport, heel blij mee. Rijd soepel, licht, met een hand in en uit te klappen, makkelijk schoon te maken.

    Nadeel: kind zweet er snel in (maar geloof dat dat met andere buggy's net zo is, want is zo ongeveer hetzelfde materiaal), en als je je tas er aan hangt zonder kind klapt hij achterover (denk dat dit ook met alle buggy's zal zijn omdat ze zo licht zijn).
     
  11. jewe

    jewe VIP lid

    Feb 16, 2009
    9,544
    0
    0
    verkoopster baby artikelen
    noord brabant
    Ik heb de Nuna Pepp. Ideale wagen. Hij ligt heel fijn op de weg, met 1 hand te besturen, rijd heel soepel door de rubberen wielen op kogellagers, ligstand die helemaal plat kan. De duwstang staat net als bij een kinderwagen lekker schuin waardoor je niet steeds op de wieltjes gaat staan. Ik zou hem voor geen goud meer kunnen missen.

    Had eerst een Koelstra simba op zich ook een hele fijne wagen, maar doordat hij zo recht was stapte ik steeds tegen de wielen of achterkant van de wagen aan. (Ik ben nog al van het doorstappen) maar verder vond ik hem heel fijn. Vooral de hoge en lange kap was heel fijn. Geen last van de zon. En de ligstand was net als bij de Pepp heel fijn.
     
  12. Stephanie20

    Stephanie20 Fanatiek lid

    May 6, 2007
    1,502
    47
    48
    student
    België
    Hier ook een maclaren quest, echt een superwagen.
     
  13. consider

    consider VIP lid

    Jan 24, 2008
    14,024
    1,850
    113
    Provincie Groningen
    De Maclaren Quest!
     
  14. Feilo09

    Feilo09 Fanatiek lid

    Aug 31, 2009
    1,565
    0
    0
    Logistiek planner
    Hoorn
    Ik neig inderdaad naar de Nuna of de Maclaren. De Maclaren staat wel op marktplaats, de Nuna niet. En die is nieuw best prijzig. Wel vind ik de Nuna er persoonlijker leuker uit zien voor een meisje (vergeleken met de kleuren van de Maclaren die op marktplaats staan), dus neig daar wel een beetje naar. Groot voordeel lijkt mij inderdaad de verstelbare duwstang, ik heb wat rugklachten dus dat is wel prettig denk ik.
     
  15. Feilo09

    Feilo09 Fanatiek lid

    Aug 31, 2009
    1,565
    0
    0
    Logistiek planner
    Hoorn
    Nog 1 vraagje over de Nuna;
    De zonnekap lijkt in verhouding tot andere merken wat aan de kleine kant. Ondervinden jullie hier hinder van?
     
  16. Luvv

    Luvv Fanatiek lid

    Oct 27, 2010
    2,803
    3
    38
    Wij gaan ook voor de Nuna pepp. Voordelen vind ik de verstelbare duwstang en duwstang aan 1 stuk dus makkelijker sturen met 1 hand, loopt heerlijk en vind t model lekker vernieuwend. Helaas moeten we nog even wachten want we willen graag voor de gele gaan en die is nog niet uit.
     
  17. MaaikeS

    MaaikeS Fanatiek lid

    Nov 16, 2010
    1,516
    0
    0
    Zuid Beveland
    quinny zapp!!

    Ideaal, klein, licht.

    Super voor in de stad!
     
  18. jewe

    jewe VIP lid

    Feb 16, 2009
    9,544
    0
    0
    verkoopster baby artikelen
    noord brabant
    Nee want aan de kap zit ook nog een extra stuk wat je eruit kunt trekken bij lag staande zon en die haald alle zon licht uit zijn gezicht.

    @LUvv die gele is ook heel erg mooi. Bij het oude model zat deze kleur er ook al in. Heel gaaf. Ik heb gekozen voor de Sand kleur.
     
  19. Luvv

    Luvv Fanatiek lid

    Oct 27, 2010
    2,803
    3
    38
    Die sand vind ik ook heel mooi maar vriendlief vindt de gele mooier en ik moet hem zijn zin ook maar 's geven hè?! Hahaha...
     
  20. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    Apr 23, 2010
    4,523
    0
    0
    NULL
    NULL
    heb er net een bij hema gehaald, voor 50 euro. inc 5puntsgordel, zonnekap en 5 standen. Hij is hier bedoeld voor naar het zwembad (past makkelijk onder de bank in de kleedkamer, itt mijn moetsie), en op vakantie (mee tot aan de gate, ipv inchecken met de koffers). Voor dat geld is het een prima ding.
     

Share This Page