bedankt allemaal voor jullie reacties, lief..... en sammy door jou krijg ik ook weer hoop! zat je in de mmm of niet?
Nou nee , geen advies! Snap zelf ook niet waarom het nu ineens wel raak is. Ja wij hebben nooit om de dag geklust ofzo , gewoon als we zin hadden omdat ik het niet als een verplichting wilde gaan zien. Maarja daarom heeft het misschien wel 17 maanden geduurt. Dani86 tien rondes is ook veel , ik hoop dat het snel raak is! Verder iedereen bedankt voor de felicitaties
ja, opzich is het wel beter zoals jij het hebt gedaan al duudrde het wat langer. Wij zijn het echt actief aan het proberen en soms moeten we echt zin maken. Dat is een beetje raar...
dat werkt niet echt "verplicht" vrijen. wij hebben deze maand lekker rustig gedaan en we hebben het gedaan als we er zin in hadden. soms 2/3 x per dag en soms weer 2/3 dagen niet! dus we zien wel. XXX @sammy nog tips?
In het begin deden wij dat ook , maar als we daar 1,5 jaar mee waren doorgegaan denk ik dat onze relatie niet echt meer goed was geweest. Kijk natuurlijk hield ik er wel een beetje rekening mee wanneer mijn vruchtbare dagen waren. Maar als mijn vriend bijv. op de vruchtbaarste dag kapot moe was van het werken , hoefde hij van mij niet perse te klussen. Zo gaat het plezier van sex ook weg denk ik. Maar goed ieder moet dat voor zich weten natuurlijk.
dolphin, dit gebeurt mij wel vaker. Ik denk dat het bij mij komt omdat ik een heel snel metabolisme heb. Voor mij heeft het dus niet met zwangerschap te maken
HAHA iedereen vraagt om tips! Nou gewoon je best doen en er niet teveel mee bezig zijn ( ik kan makkelijk praten nu , ik was er eigenlijk ook dag en nacht mee bezig )
Ja ik weet ook niet hoe je het anders moet omschrijven. Een soort van lege maag gevoel maar dan hoger.. je eet genoeg en je maag is ook gewoon vol, maar dat ik voel geeft aan van niet en volgens mij is het mijn maag ook niet.. echt heel raar..
De meeste keren hebben er ook wel zin in, maar af en toe niet en dan gaan we er toch maar voor want we willen zo graag die beeb! De eerste maanden was het ook niet zo hoor
Dolfin , toevallig heb ik daar rond mijn menstruatie altijd last van. Eigenlijk alleen s'morgens. Ik heb er nu trouwens ook last van , alleen nu ben ik zwanger. Maar ik weet ook niet wat het is , mijn huisarts dacht dat het mijn darmen te maken had. Alleen wel toevallig dat ik het alleen rond mijn menstruatie heb. Is dat bij jou ook zo?
Sammy, gefeliciteerd joh! Ik kan me voorstellen dat het als een grote beloning komt voor je geduld, dat het nu dan zover is. Geniet van elk zwangerschapskwaaltje!