nee, het schijnt dat ze een allergie kunnen ontwikkelen. Mijn zoontje heeft ezeem sinds hij 4 en halve maand is. Daarvoor heeft hij ook nergens last van gehad.
Volgens mij het is zo dat elke allergie zich eerst moet ontwikkelen. Je bent volgens mij nooit bij het eerst contact met iets direct allergisch. Pin me hier niet op vast, maar volgens mij legde onze ha het zo uit.
en di provicatie testen vind ik de grootste marteling die ze kunnen geven. je kind eerst laten wenne aan andere voeding waardoor darm krampen dan 2 ochtende in het ziekenhuis gegeven terwijl je kind honger heeft omdat het vanaf 12 uur niet meer mag eten en wat krijgen ze 1 theelepel en dan langzaam maar. als je slim en snel resultaat wilt zou ik naar een goede homeopaat bellen zo ben je binnen een uur meer wijzer dan in 4 weken totaal aan onderzoeken in het ziekenhuis waar vaak niks uit komt