Ik ben al een tijdje van plan om eens een echt goede keukenmachine aan te schaffen. Bij voorkeur eentje waar ik (bij wijze van) een hele courgette/wortel/aubergine in kan gooien die er vervolgens gesneden uit komt . Ik wil er ook een blenderfunctie en deegkneedfunctie op. Ik weet dat Kenwood zulke machines heeft, maar er zijn er vast meer. Ik heb er nu eentje van philips die niet erg sterk is, bij het minste of geringste raakt hij oververhit... Iemand ervaring/tips?
Ik heb Kenwood. Een foodprocessor en een keukenmachine. Ik had als eerste de Kenwood Patissier. Ik gebruik die regelmatig tijdens het bakken maar ook voor pannenkoekenbeslag en aardappelpuree. De foodprocessor is een multipro nog iets Super tevreden mee en die wordt bijna dagelijks gebruikt. Inderdaad om groenten te raspen, plakjes te snijden,etc. Voor smoothies, voor verse jus, te kloppen indien de Patissier al in gebruik is of voor kleine hoeveelheden. Met beide erg tevreden.
Ik heb een kenwood KM285, die is echt top!! Gebruik hem vaak. Voor vers pizzadeeg, de blender, beslag voor pannenkoeken of cake, de foodprocessor en de minihakker. Zelf een boemboe voor de nasi maken is een eitje met die mini hakker, en gewoon in de vaatwasser en weer schoon. Alles kan in de vaatwasser. Ik heb hem sinds februari maar weet niet meer hoe ik het daarvoor deed haha, minder vaak iig. Het neemt je echt werk uit handen.
Dank voor jullie reacties! @elena22 en bananenschuimpj; welk type kenwood hadden jullie? en waarom beviel deze wel/niet? Ik bak nog wel eens brood dus de kneedfunctie moet aardig goed zijn
Kenwood multipro werkt prima alleen ik vind die van Bosch mooier eruit zien en heb hem al 5 jaar dus mag wel een nieuwe hij is niet stuk maar wil iets nieuws
Hier ook een Kenwood. De titanium chef. Wil nooit meer zonder haha. Wat een mooi deeg kan die machine kneden.
Deze heb ik http://image.otto.nl/asset/mmo/NL_ads_product_new/7266903.jpg topding. Enige nadeel is dat hij niet in de afwasmachine kan.
Ik heb ook een Bosch Mum. Fractie van de prijs van een kenwood en het is echt een topding. Kan een kilo bloem aan met kneden, neemt alles goed mee en ook met snijden etc gaat echt supergoed.
heeft de bosch mum ook een blender? Kan ik zo niet terugvinden. Ik zie ook enorme prijsverschillen, zowel bij Kenwood als bij Bosch. Iets met bomen en een bos
Ja hoor blender, raspen, snijden, malen, persen etc. Je kan assecoires bijkopen om bijvoorbeeld je eigen meel te maken, vleesmolen en nog een aantal dingen. Deze heb ik: Bosch MUM52120 Styline - Bosch MUM52120 Styline - Keukenmachineshop.nl
Ik heb een supergoede : Magimix 5200xl; 3 kommen in 1 en past zijn vermogen aan naar hetgeen je erin stopt. Dus voor zachte groente draait hij zachter zodat je niet gelijk prut hebt. Ik had eerst een Philips, maar deze is zoveel beter. Alleen kost wel een bak geld... je moet het er voor over hebben