ênquete a.u.b. invullen

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door noboro, 11 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jessy25

    Jessy25 Actief lid

    1 nov 2006
    310
    2
    0
    Receptioniste
    Katwijk
    :pHoe oud bent u? 28

    Hoelang bent u al zwanger? 31 weken


    Bent u al eerder zwanger geweest? Ja, ik heb een zoontje van 2,5 jaar oud

    Rookt u? Zo ja, hoeveel sigaretten rookt u per dag? Nee

    Drinkt u? Zo ja, hoeveel drinkt u (1-2 per week/ 3-4 per week/ 5-7 per week/ meer dan 8 glazen per week ) Nee

    Wat is het geslacht? Jongetje :D

    Wat heeft u als het zwaarste moment in de zwangerschap ervaren? De gehele zwangerschap ;) de eerste was supermakkelijk, nu alle kwalen die je maar kan hebben heb ik! Misselijkheid, bekkeninstabiliteit, nierstenen, navelbreuk, blaasontsteking en al 5 keer griep gehad :)

    Heeft u emotioneel veel veranderingen ondergaan? Kunt u deze beschrijven. Ja meer in de zin dat ik normaal heel sportief ben en nu veranderd ben in een vegeterend op de bank liggend zielig hoopje mens! Nog maar heel even.... ;)

    Heeft u last van ochtendmisselijkheid gehad in de eerste paar maanden? Hoe vaak heeft u hier last van gehad? Ja de eerste 4 maanden, maar ik was de hele dag misselijk. ongeveer 10 keer per dag overgeven of neiging tot.

    Hoe is uw eetpatroon veranderd? Ik probeer zoveel mogelijk gezond te eten. Verder let ik wat minder op de calorieën maar verder is er muv de eerste 4 maanden niet veel veranderd.

    Hoeveel bent u veel aangekomen sinds u zwanger bent? 5 kilo

    Doet u aan zwangerschapsgym of een vorm daarvan? Zo ja, wat voor vorm ? Nee, kan bijna niet bewegen door de bekkeninstabiliteit

    Op welke manier bereidt u zich voor op het leven met een kindje? We hebben al een zoontje dus weten wel wat ons een beetje te wachten staat. Verder is het kamertje nu af en verder alle babyspullen inkopen etc. Dit keer houden we het kopen van kleding etc beperkt omdat we hebben geleerd dat je zoveeeeeeel krijgt! :D
     
  2. Aura

    Aura Niet meer actief

    Hoe oud bent u? 24 jaar

    Hoelang bent u al zwanger? bijna 25 weken


    Bent u al eerder zwanger geweest? Ja

    Rookt u? Zo ja, hoeveel sigaretten rookt u per dag? Nee, ben gestopt met roken sinds ik een positieve zwangerschapstest in mijn handen had.

    Drinkt u? Zo ja, hoeveel drinkt u (1-2 per week/ 3-4 per week/ 5-7 per week/ meer dan 8 glazen per week ) Nee

    Wat is het geslacht? Een meisje

    Wat heeft u als het zwaarste moment in de zwangerschap ervaren? Last van bekkeninstabiliteit.

    Heeft u emotioneel veel veranderingen ondergaan? Kunt u deze beschrijven. Na een eerdere zwangerschap die helaas is uitgelopen op een miskraam met 13 weken was er grote angst dat er iets mis zou zijn met dit kindje, wat gelukkig niet het geval is.

    Heeft u last van ochtendmisselijkheid gehad in de eerste paar maanden? Hoe vaak heeft u hier last van gehad? Zo afentoe maar valt te verwaarlozen.

    Hoe is uw eetpatroon veranderd? Probeer gezonder te eten, eet geen gerookte zalm en dat soort dingen, slik vitamine (vsm puur mama) en probeer zo gevarieerd mogelijk te eten, en ik eet het liefst heel de dag door tomaten.

    Hoeveel bent u veel aangekomen sinds u zwanger bent? Ik ben nu 15 kilo aangekomen

    Doet u aan zwangerschapsgym of een vorm daarvan? Zo ja, wat voor vorm ? Ik ga zwangerschapsyoga doen

    Op welke manier bereidt u zich voor op het leven met een kindje? Op elk mogelijke manier waarop wij ons voor kunnen bereiden, we lezen er heel veel over, zorgen dat alles in huis is maar voornamelijk hebben we er heel veel zin in, en kijken we erg uit naar de komst van ons kleine meisje.
     

Deel Deze Pagina