Pffff hier ook al. Maar gelukkig ook zonnepanelen waardoor we nog speling hebben. Ik heb echt zo te doen met alle mensen die nu in de stress zitten
Omdat mijn man boven de inkomensgrens verdient, die eenmalige toeslag is alleen voor de minima immers. U heeft recht op de energietoeslag als u: minder verdient dan € 1.310,05 (alleenstaande) of € 1.871,50 (samenwonend) netto per maand; een bijstandsuitkering, IOAW-, IOAZ- of Bbz-uitkering ontvangt. Als u zo’n uitkering ontvangt, dan krijgt u de energietoeslag automatisch van uw gemeente (Gaat niet over de €190 van nov/dec)
Ondanks de zonnepanelen schiet ik ook in de stress als ik dit zie hoor: Bekijk bijlage 741067 Ik wéét dat de zomer veel compenseert en ik weet ook dat mijn man alvast de nieuwe tarieven van januari in de app heeft gezet maar als je dat niet weet schrik je... Pffftt...
Sjips...gisterenavond was ik zo moe, dat ik vergeten was de cv lager te zetten. Die heeft dus de hele nacht op 18 gestaan. Gelukkig viel het verbruik mee. Gas gisteren 1,3 m3 en vandaag tot nu toe 0,8 m3.
Bij mij gaat hij automatisch om 21:30 uur omlaag. Ik heb gewoon een programma aan staan, zodat ik er niet naar om hoeft te kijken.
Ik zou eigenlijk wel een initiatief willen waarbij je je verwarmde woonkamer een avondje deelt met iemand die het niet kan betalen om de verwarming aan te zetten. Ik heb een heel ruime woonkamer met verschillende hoekjes. Zonde om die helemaal te verwarmen alleen voor ons 4… kunnen makkelijk nog een paar mensen bij. Zou helemaal handig zijn als je er een soort “datingsite” van zou hebben dat je mensen kunt matchen die ook van dezelfde films of dezelfde spelletjes houden. Er zijn vast wel ergens mensen in mijn stad die bij mij lekker warm een Lord of The rings-marathon willen bijwonen….ik ken ze alleen (nog) niet.
Nou ik had voor Sinterklaas van die reuma handschoentjes gevraagd. Zijn tegen koude handen en enkel vingertoppen bloot… scheelt een hoop!
Mooi idee! Hier vlakbij hebben ze in een dorpje een adventskalender gemaakt met elke dag een ander huis waar je op 2 verschillende momenten 2uur mag gaan koffie drinken! Ook zo een leuk idee gezelligheid en warmte
Ik zit nu op kantoor en de ketel is kapot, dus het is hier 12 graden, brrr! Ik denk dat ik het straks thuis heel warm ga hebben met 18°C
Haha ik dacht dit ook. Ik kan dromen van 18 graden en dan 1.3 kuub verbruiken. Hier staat de verwarming altijd op 15 graden en dan verbruiken we afhankelijk van hoe koud het buiten is 5-7 kuub per dag. Het hoekhuis naast ons staat leeg en daar wordt gewoon niets gestookt dus we zitten er deze winter duur bij. Maar lager gaan we de verwarming niet zetten want er staat een piano in huis. Het is wat het is.
Maar de eenmalige toeslag gaat om de 190 euro in Nov en Dec, dus die krijgen jullie gewoon. Dat helpt al toch?
Had ik normaal ook,maar dat was nog met de lagere gasprijzen en niet op hoeven te letten hahah. Nu gaat ie niet elke dag op dezelfde tijd aan, dus vandaar.
Hahahahah ja wij gebruiken gelukkig niet veel gas (verwarmen als de zon schijnt elektrisch namelijk).
Ik vind dat nog meevallen voor je aantal kuub gas, wij zouden al rond de 500euro kwijt zijn met alleen 172m3 gas.