Oh nee nee ben jullie niet vergeten. Ben idd weer wat actiever aan het posten. Hier alles oké. Man gisteren naar de intocht geweest met de jongens en schoonouders maar serieus. Iedereen doorweekt. Ik was met het meisje alleen thuis maar die besloot opeens moe te worden ik had dus heerlijk 2 uurtjes voor mezelf . Heb toen gauw gezogen en een was weg gevouwen en the Crown verder gekeken met een wijntje en een kleine borrelplank voor mijzelf. Was stiekem best lekker. Vandaag niets bijzonders gedaan. Vreselijk al die regen. Ik hoop dat het gauw droger wordt want dit is niks aan!
@Fanne de kamers pak ik 1 voor 1 aan. Eerst die van L en dan de rest. Momenteel slapen de 2 oudsten weer samen en die kamer pak ik het laatste mee want het is nog maar de vraag hoe die verdeling blijft. Het is sinds we hier wonen echt telkens zoeken naar wat werkt. Die 2 hebben gewoon lak aan alles en gaan vroeg hun bed uit. Als ik ze terugstuur dan gaan ze idd terug, maar roepen ze het hele huis wakker. Of ze nou apart of samen slapen, het maakt geen bal uit.
Oh heerlijk dat je twee uurtjes voor jezelf had! Lekker van genomen zo te lezen. Hè, wat irritant dat ze er zo vroeg uit bed gaan! Kan oudste O al klokkijken? Of anders een slaaptrainer aanschaffen? Hier heb ik een tijdje Sam het schaap gehad en dat werkte goed. Maar A kan nu al een beetje klokkijken. Hele en halve uren sowieso en de kwartieren beginnen nu te komen. Dus hi weet dat hij niet voor 7u uit bed mag (en in het weekend niet voor half 8).
Ja kan hij. En zo’n slaaplamp hadden we ook haha. Het maakt allemaal niks uit. Maargoed het is gelukkig niet meer 5.00. Tegenwoordig is het 6.00. Al beter haha. Achja, hopelijk herstelt het zich gauw.
@Fanne Gesprek heeft uiteindelijk maandag plaatsgevonden. Kan het nu weer uit m'n systeem Hoe is het eigenlijk bij jou op je werk, blij dat je bent gebleven en niet voor die andere baan bent gegaan?
Hoe is het hier verder met iedereen? Hoe gaat het met de Sinterklaasstress, kijken jullie bijv ook het Sinterklaasjournaal? Zetten de kinderen hun schoen? En wat hebben jullie al gekocht voor Pakjesavond?
Hier gaat alles prima, nouja behalve druk en een zieke man . Hele dag is hij te ziek om te reageren op appjes van mij maar een paracetamol innemen komt niet in hem op. Heb het begin van de avond gedwongen 2 pillen in te nemen en ik kan jullie vertellen dat zijn wonderpillentjes . Hij voelt zich stukken beter. Ik moet zeggen de sinterklaas stress valt mee hier vergeleken met vorig jaar. E gelooft volgens mij nog wel, maar de stress is zoveel minder dat er misschien ook wel wat begint te dagen of dat ze iets gehoord heeft. Ze herkend nu wel de echte sinterklaas en de neppe sinterklazen en die laatste vind ze maar stom . L snapt nu helemaal wat sinterklaas in houd. Hij staat iedere keer te juigen als hij die beste man en zijn pieten ziet . Ow en het concept Schoen zetten snapt hij al helemaal . Afgelopen weekend ben ik (eindelijk) met het werk naar Disney geweest. Het was zeer vermoeiend maar echt super gaaf. Alles in kerstsferen, vooral toen het donker werd super om te zien. Zaterdag t/m sluiting van het park geweest en zondag om 16uur weer met de bus naar huis. Heel veel euro's armer aan souvenirs maar die koppies van die maakte dat allemaal goed. Merk wel dat ik ouder word, kan 2 dagen pretpark met pijn en moeite aan . Gisteren nog flink last van spierpijn. Vandaag ging het gelukkig alweer wat beter met lopen. Liep echt als een oudlijk rond gisteren op het werk . Bekijk bijlage 760650
Hier ben ik niet helemaal fit. Is net m’n rugpijn weg (want ongesteld), word ik wakker met giga keelpijn. Zo’n gevoel dat je de hele tijd moet slikken en kuchen. Verder vandaag wel op pad geweest en een nieuw bed gekocht. Komt in januari dus ben echt benieuwd. En zojuist een filmpje gereserveerd in de bios zaterdagavond samen met man: Napoleon! Mega veel zin in! Hier geen Sinterklaasstress bij de kindjes. Ze hebben afgelopen weekend de schoen gezet en O en O kregen iets van Lego. M een houten politie autootje en L een boekje van de Toet toet auto’s serie. Ik wist niet dat je daar ook boekjes van had. Verder doen wij zelf niet aan pakjesavond want schoonouders pakken altijd al mega uit. Met kerst doen we wel wat kleine verschillende kadootjes onder de boom. Die ben ik nog aan het verzamelen. Heb al een peppa stickerboek (voor L) en een magnetisch tekenbord voor M, ook van Peppa. Verder heb ik voor O en O leuke puzzels gezien van superhelden dus die wil ik nog kopen komende week ergens. Geen haast. En dan wil ik nog wat dingen verzamelen.
Nohhhhh wat leuk Disney!!! Ziet er prachtig uit zo met de kerst. Maar goed, ik ben dan ook groot fan Kids zien er super gelukkig uit met hun oortjes haha! Zou je nog eens heen willen maar dan met het gezin?
Ik ben trouwens ook hartstikke verkouden Oren zitten dicht, alle holtes ook en vreselijk nare hoest met veel slijm Zo vermoeiend! De kinderen hebben de hoest ook, dus het klinkt hier erg gezellig in huis. Had er vanavond na m'n werk zo geen energie meer voor om alles te doen dat ik de kinderen voor de tv heb geparkeerd en na het schoentje meteen naar bed heb gebracht. Onder het mom van; dan komen de Pieten sneller Ze sliepen binnen 10 minuten, halleluja.
Ja zeker wil ik nog een keer terug, maar dan wel als ze wat ouder zijn zodat ze het zich kunnen herinneren en het vol kunnen houden tot het einde. Tijdens de parade heb ik wel met ze gevideobelt. Die blije koppies op je scherm dan geweldig.
Hi! Hier ook allemaal in de lappenmand. Hopelijk maar kort want we gaan een weekend weg, naar een leuk park voor kinderen. Vorig jaar ook gedaan en het breekt even lekker de donkere periode.
Hier ook iedereen ziek. Het kan niet op dit jaar.. we vallen van het ene in het andere sinds school weer is begonnen na de zomer.
Hier allemaal verkouden en ik inmiddels 3 weken lol. Begon met een fikse keelontsteking waarvoor ik zelfs veel pijnstilling nodig had en daarna nog een oorontsteking en nu is m’n stem bijna weg… helemaal niet handig met mijn werk waar ik de hele dag moet praten. Kindjes zijn gelukkig alleen maar verkouden. Verder qua Sinterklaas, E gelooft niet meer. En t is echt helemaal niet zichzelf en ik denk door Sinterklaas. Korter lontje ineens een ongelukje qua plassen op school. Dus ben blij als de goed heiligman weer naar Spanje is.
Zojuist een hyper blij mannetje naar school gebracht. L mag vandaag voor het eerst wennen op school. Hij zag mij gewoon niet meer staan . Hij kwam een aantal vriendjes tegen van de opvang. In de gang hoorde ik er 1 tegen eindelijk L is er (die schijnt al sinds de zomervakantie te vragen wanneer L nou naar school kwam ). Nu wel erg stil in huis, al geniet ik ook wel even van deze rust. Zou om 11.45uur mag ik hem weer ophalen en ik denk dat ik dan maar een filmpje ga kijken met hem
Fijn! Zijn nare dingen om te doen. Went nooit. Hier qua werk opzich goed. Denk dat het een goede keuze is geweest om te blijven. Hoorde vorige week dat ze daar nog steeds balen dat ik niet kom. Verder nog wel een beetje aan het zoeken hoe ik dan verder wil, maar ik heb ook hier m'n handen wel vol met de balans tussen werk en privé.
Wij kijken het Sinterklaasjournaal tijdens het eten. Af en toe vergeten we het en doen we het de volgende dag dubbel. Ze mogen op woensdag en zaterdag hun schoen zetten, maar moet nog even een andere aanpak bedenken. A was namelijk vanmorgen om 6.15 wakker. Nu Sam het Schaap maar gezet. Voor pakjesavond wat van LEGO city, paw patrol auto's, knutselspullen en voor L wat van duplo. @Miekje86 heerlijk zo die kerstsferen daar. Jan me voorstellen dat je dan graag terug wil met de kinderen. Ook leuk dat jullie dat doen zeg als team! En wat leuk dat L mocht wennen! Hoe kwam hij thuis? @zieken hier ook continu zieken. Vooral L snotterd continu en ik ben al weken niet topfit. Merk wat nu vooral goed werkt om gewoon echt vroeg naar bed te gaan. Vind ik wel vervelend, want hou geen avond over. Maar ik probeer nu echt voor half 11 te slapen. Dus ik ga vaak kwart voor 10 naar boven.
@Fanne hij kwam helemaal blij en hyper thuis. Hij wil morgen weer naar school en niet naar de opvang . Benieuwd of we morgen drama hebben om naar de opvang te gaan. Ja wij doen altijd met het werk 1 uitje per jaar. Dit uitje is als geintje geboren. Toen ik hoorde dat we echt naar Disney gingen viel mijn mond ook open. Ben ook toen ik het hoorde direct gaan sparen voor souvenirs . Uiteraard heb ik teveel gekocht daar, maar wel netjes binnen mijn budget gebleven (daar ben ik nog het meest verbaasd over). Ben er wel achter die Fransen kunnen zeker nog wat leren van de klantvriendelijkheid van de efteling.
Hoe gaat het hier met iedereen? Nog steeds zoveel ziek en verkouden? Hier voel ik mij wat beter. Geen keelpijn meer, de kindjes zijn wel verkouden. Maar op zich is het zeker te doen. Het beperkt zich voornamelijk tot een milde neusverkoudheid tot nu toe. vandaag heb ik de kerstboom gezet. Enkel nog de lichtjes erin want ik denk dat ik toch nieuwe ballen ga kopen (van plastic). Met 2 echte kleintjes van 2 en 1 vind ik de glazen Iittala toch net wat te tricky haha. Ben daarnaast bezig met kaartjes maken want heb het IKEA Lustigt rad gekocht. Google maar eens. Kun je eindeloos mee combineren. Verder vandaag ook wat kadootjes gekocht voor onder de kerstboom. Sint doen wij nooit. Dat doen opa en oma uitgebreid. Ze mogen hier uiteraard de schoen zetten als de Sint in het land is (en verder ook nog wel) maar echt pakjesavond: mijn hemel. Blij dat schoonouders dat doen haha. Maar met kerst wil ik wél wat onder de boom doen. Dit is wat ik heb: voor L een kleine houten puzzel, een leuke knuffelaap in regenboog kleuren en een houten vormenstoof met zo’n spiraal met kralen er bovenop; Voor M een houten hengelspel, een peppa magnetisch tekenbord en een box met houten blokken met stadsmotief. Voor mini O een peppa knutsel- en puzzelboek, een knutselbox en een Spider-Man joggingbroek voor lekker thuis. Voor O iets van Lego, een setje bordspellen en een airbrush set (met stiften, zoek maar even op - hebben ze bij de Lidl). we hebben het bewust gewoon ‘klein’ gehouden. Ze hebben en krijgen al zoveel, ik zou het echt zonde vinden als speelgoed in tassen in de garage verdwijnen of als ze er nauwelijks naar om kijken. Wat zijn jullie plannen eigenlijk met de kerstvakantie? Hier kerstbrunchen (buiten de deur; samen met 4 kids dus wish me luck haha) en dierentuin (we hebben een abo) en verder nog niet veel op de planning. Vooral relaxen waar mogelijk. Nu ga ik slapen! Weinig nieuws hier. Komend weekend met man samen naar bios (Napoleon). Wat zijn jullie plannen?
@Miekje86 Ahh wat leuk dat hij het zo fijn vond op school! Toch altijd een opluchting zo'n eerste keer haha. Wanneer mag hij weer komen wennen? @Nina Sanders Leuke cadeaus hoor voor de kids! En snap helemaal dat je voor plastic kerstballen gaat dit jaar haha