Kijk deze kleine krachtpatser dan! Ze is gewoon met spreidbroek en al van haar rug naar haar buik gerold! Ik was boven bij haar zus, maar dit kopje zegt alles!
@Boordevol , toch slim denk ik om het na te laten kijken, wie weet levert het wat op (en dan ook gelijk dat de nachten beter gaan ) @Katin87 wat ontzettend knap! @Magnolia29 prachtig ventje! L sliep 19.00 uur, 20.15 weer wakker, grr. Maar na een flesje weer in bed gelegd, en het is stil boven, duimen voor een rustige avond.
Wooooowwwwww. Maar hóe dan? Zelfs ín ben nu trots! terwijl ze niet eens mijn kind is. Waauwwwwwwwwww wat goed!
Wat een heerlijke foto’s weer @Poolvos @Magnolia29 En ohhh wat knap @Katin87 !! Denk dat je hart letterlijk een sprong van vreugde maakte en dan in tienvoud natuurlijk
Super @Katin87 wat een flinke meid. Ze ziet er echt super blij uit. Wat een prachtige foto's @Magnolia29 2 pracht kinderen heb jij.
Zo vandaag een lange drukke (zwaar onder bezette door ziekte) dag op netwerk gehad. Tegen 6uur ben ik hem wel gesmeerd . Was alle klanten even beu. Ze lappen die corona regels aan.hun laars en worden boos als wij ze er op aanspreken. Vanmorgen heeft L ons weer heerlijk om 4uur gewekt . Hij was nu wel vrolijk alleen een zeer volle luier. Daarna rustig gebleven tot 5 uur en toen wilde hij fles wel hebben. Heerlijk na zijn fles nog even in slaap gevallen bij mij. Morgen gaan we op jacht naar een lounge bank en gezellig eten bij mijn ouders. Mij zusje en zwager komen ook gezellig langs. Vieren we meteen alvast vaderdag. Kreeg vandaag ook een heerlijke vrolijk foto van L opgestuurd. Ze hebben op de opvang heerlijk buiten.gespeeld. Bekijk bijlage 653870
@Siepie85 V ging vandaag ineens uit zichzelf naar 4 voedingen; 6, 12, 19 en ik voed hem nu. Heeft overdag wel een flinke beker vol water tussendoor gedronken. Kan dit al wel met 8 maanden? Of moet ik op 5 voedingen blijven zitten?
@Katin87 Wat een toppertje!! En kijk dat trotse koppie toch, smelt! @Miekje86 Hey, hij ligt op z'n buik! En lacht ook nog Heerlijk hè om zulke foto's te krijgen van de opvang. @Boordevol Wat goed dat je er toch even naar laat kijken. Wie weet vinden ze iets waar je wat mee kunt.
@Magnolia29 ja ja hij gaat het nog eens leren maar na een paar minuten lol trappen is hij het toch echt wel zat op zijn buik. Maar het valt de opvang wel op dat hijnhet steeds een beetje langer vol houd. En over de voedingen L zit nu een kleine maand al op 4 flesvoedingen. Zelfde tijden als die jij nu aan houd. Ik kreeg te horen dat dit netjes is voor zijn leeftijd (hij krijgt wel 180+6) tussendoor fruit en groente en 1 van de 4 flessen is een papfles. Gisteren ook.voor het eerst een stukje brood geprobeerd. Werd hij ook helemaal hyper van
Woow weer niet gespuugd. Jeetje. Ik ben zo trots op m. En ik haat mezelf ook. Eerste periode potjes gedaan. En nu blijkt dat dat precies is wat baby O niet trekt. Te vloeibaar. Loedermoeder dat ik ben. En nu lig ik al een uur te piekeren.. En het onweert. Ook al eng..
Dat is prima zat T ook joh!! Als ze goed daarnaast eten en goed water drinken geen probleem. Behalve als je doel is geen water ernaast. Ik zit op fb van lll en daar is het vloeken in de kerk. Maar ik wil ook rond 13/14 mnd klaar zijn met de bv. Wij zitten nu op 3 voedingen.
Die foto's heerlijke koppies allemaal!! Hier zowaar weer een goede nacht gehad. Hij werd wel evem wakker om half 10 om daarna zijn broek vol te kakken Daarna weer lekker geslapen. Ondanks dat het vies warm was Fijn weekend allemaal!
J heeft weer wat nieuws trouwens. We deden de ruimte tussen de woonkamer en keuken barricaderen met zijn loopstoel. Nu heeft hij door dat ie ook onder de stoelen en tafels door kan. Shittt slim kind
Wij hebben weer heerlijk door kunne slapen. E kwam tegen half 7 dat ze moest plassen en L kwam een kwartiertje later. Wij liggen nu ook nog lekker lui met elkaar op bed
Dag mama’s; ik breek even in als dat mag. Ik zocht op forum ervaringen van mamma’s en hapjes voor baby’s rond 6 maanden. Baby’s hier eten al goed lees ik. Mijn zoontje is van begin december 2019 maar totaal geen interesse nog in iets anders dan fles (wel rijstepap in eerste fles). Hebben jullie misschien tips, maak me er soms wel eens zorgen om. Dochter at van af eerste hapje wortels met 4 maanden alles en hij niet. Nogmaals excuus voor het inbreken en bedankt voor de reacties. (Ik zat volgens mij met @Miekje86 in het december mamma’s groepje. Leuk om te lezen dat de kleine man het zo goed doet! ) Liefs, Sansaatje
Mooooooorning.. Hier prima nacht. Baby O 7.30 wakker voor xn papfles. Oudste slaapt nog. Bij jullie ook zo benauwd? Pfff