Morrrninggg ladies! En fijne kerst Ik weet dat het bij jullie nog een gewone dag is: maar hier is het een feestdag en kerstavond is de belangrijkste avond De kindjes hebben al wat cadeautjes mogen openen. Gelukkig liggen er nog zo’n drieduizend voor de komende dagen
Ik durf het bijna niet te zeggen, maar na de drama nacht van gisteren moest ik de kinderen om 8.15 u wakker maken Zusje is net geweest, we zijn allemaal geknipt. V schreeuwt alles bij elkaar als de tondeuse vlakbij z'n oor komt, maar hij staat er weer strak op N en mijn haar gekruld, laat de kerst maar komen
Ik vind Vienetta echt zo'n over het paard getild 'speciaal' toetje 't is alleen maar vanille ijs met chocola
Hier alles prima! Vanochtend discussie gehad met man die mij onredelijk noemde. Totale onzin trouwens, en als ie dat vindt heeft ie lekker pech: zal nog wel vaker gebeuren (maar het was serieus niet zo). Na een uur(!) kwam er een excuus. Een halve. Wij zijn de dag super gezellig begonnen dus! Een kop koffie en broodje maakte veel goed
Ja, dam begrijp je er niets van. Mijn zoontje voelde ook niet koud aan hoor, maar blijkbaar had hij het dus wel koud. Je zou het allicht eens uit kunnen proberen. Heb je iemand in je omgeving van wie je zo'n slaapzak zou kunnen lenen? Je kan op marktplaats een voor rond de 50 euro kopen. Zelf zweer ik echt bij die slaapzakken. Ik heb er 5, mijn oudste en jongste dragen ze allebei. Begrijp dat je hem nu knijpt. Persoonlijk zou ik echt proberen de oorzaak te achterhalen en anders inderdaad een slaapcoach. Zelf overleg ik dat soort dingen nooit met mijn man. Maar ja, onze nachtrust is heilig, dus hij vindt ook alles best.
Ik ben ook echt geen fan van Vienetta ijs. Echter heeft mijn moeder er altijd eentje in de vriezer. Mijn vader is een echte dessert liefhebber. Dus als alles op is en hij heeft nog trek pakt hij die Vienetta. Zo gaat het al zolang als ik me kan herinneren.
Hier net mijn wenkies geplukt, snor geharst. Nagels mooi gelakt. Ik ben er klaar voor. Vanavond nog lekker thuis. Denk dat we hier bij een restaurant iets bestellen. Hebben niets in huis gehaald in ieder geval. Morgen bij mijn ouders en zaterdag bij schoonouders. Mijn broer en man zijn broer hebben zichzelf ‘opgeofferd’ om beide een andere dag te komen zodat wij kerst kunnen vieren. Mijn zusje en man zijn zusje wonen nog thuis. Aangezien wij vorig jaar geen kerst hebben gehad omdat Q toen nog in het ziekenhuis lag!
Oh en ben er ookal helemaaal overuit welk jurkje ik aan trek. Heb er echt zin in! Is weer een hele tijd terug dat ik me lekker heb opgemaakt en iets leuks aan heb gehad met die verbouwing.
Komaan toch super lekker een ijstaartje. Wij hebben dus gisteren super lekkere vis gegeten. Hadden zeetong, mijting, scampi, calamares, kleine inktvisjes, Kabeljauw. Meeste gefrituurd en dan nog met een vissaus. Was top. Deze avond hebben we nog de taart als dessert en neen geen vienetta.
Heel lief. Ga zometeen toch maar eens zo’n slaapzak bestellen. Lekker neutraal, kan ik hem doorschuiven naar onze meid.
Groeiecho gehad van de kleine meid. Alles prima. Maakt alles toch weer een beetje goed. Fijne feestdagen dames
Hier vanavond heerlijk thuis. Pannenkoeken in Kerstboom vorm en niet veel plannen. Morgen onze zalm wellington met gegrilde asperges! 2e Kerstdag runderrolade bij schoonouders met de befaamde Viënetta (niet voor mij). Zo ochtend even op de koffie bij mijn moeder en 's avonds gaan we zelf gourmetten (verschillende soorten vlees zojuist bij de slager gehaald, kon nog net vanwege de drukte) en we doen er schorseneren met kaas en amandel uit de oven bij... Als toetje hebben we triple chocolate ijs en voor bij de koffie hebben we gewoon salted caramel soesjes. En dan vind ik het wel best hoor. Hoewel ik natuurlijk gewoon meegeniet met Kerst en de feestdagen ga ik toch het snoepen beperken. Zeker nu de sportscholen dicht zijn (denk dat ik m'n abo ga pauzeren straks, ik moet even kijken hoeveel mentale rust ik straks heb ivm alles regelen enzo en ik wil niet dat het een moeten wordt). Gelukkig heb ik wel een aantal oefeningen die ik gewoon thuis kan doen om fit te blijven en tsja: wat er niet extra bij komt (door snoepen) hoeft er ook niet af. Alle extra's die je aankomt doordat je gewoon meer energiebehoefte hebt tijdens je zwangerschap boeien me niet. Die gaan er vanzelf straks af is mn ervaring. Trek = trek toch al heb ik nu nog nergens last van!
Ben trouwens benieuwd hoeveel deze baby straks gaat groeien en wegen bij de geboorte (kijk nu wel heel ver vooruit). Maar O was 2925 gram (was 7 kg aangekomen) en de mini woog 2986 gram (was toen maar 5 kg aangekomen). Maargoed. Eerst duimen voor een mooie echo straks. Oke nu heb ik zin in die soesjes.
@jvsd92 hier ook al een mooie jurk klaar liggen en een mooi palet aan make-up. Ik dof me echt niet elke dag heel erg op (wel basis make-up) maar met de feestdagen vind ik het wel leuk om te doen hoor!
@Lancer1992 idd echt die slaapzak proberen. Bij mijn derde werkte hij ook goed. Hij ging er niet van doorslapen maar werd er wel 1of 2 keer minder wakker van per nacht. L heeft gewone winterslaapzakken nu. Maar ons huis is nu ook warmer dan toen de derde klein was. Ik durf ook bijna niks te zeggen, maar L sliep tot 08.30 uur. Ze was wel van 19.00 tot 21.30 wakker geweest. Daarvoor een uurtje geslapen. Vandaag zit ze op 3 kwartier. Man wordt er gek van. 'Ze slaapt toch altijd meer dan 2 uur, hoe krijg ik nou mijn kluslijst afgewerkt?' Eh tja...er zijn dagen dat ze minder slaapt ja. Ik verstop me weer lekker in mijn werkkamer tot 5 uur
Heerlijk dat opdoffen voor de feestdagen! Ik pas alles niet, ik moet eerst op dieet en wilde niets nieuws kopen. Moet nog wel 20 kg er af dus hoe ik dat ga doen weet ik nog niet. Ik begin met intermittent fasting en beperken van koolhydraten. Eerst de feestdagen maar even, hier met Viennetta, puur omdat ik een sentimentele doos ben.