Ja door die twee van ons zit ook nog vaak ergens ver weg een tintje dus het zag er ook niet uit... ben heel blij dat ze niet mijn huid hebben ik verband bijwijze van spreke nog met factor 100.
Niet te geloven Precies om 14.15u terwijl we staan te wachten bij school, begint het te stortregenen Maar echt, tot aan m'n onderbroek en bh nat Wij zijn dus inmiddels alle 3 onder de douche geweest, alle kleding in de was en zitten nu in pyjama
Oh wat erg! Mijn zoon kwam ook nat thuis, 1 bui over de hele dag, precies toen hij naar huis fietste Qua zonnebrand, ik heb wel eens begrepen dat factor 50 helemaal niet zo goed is voor je huid. Sindsdien koop ik bijna alleen maar factor 30. Alleen de eerste zonnige dagen smeer ik factor 50. Maar ze verbranden hier niet zo snel, vooral de jongens worden echt heel snel bruin, dochter niet zo, maar verbrand ook niet en L ook niet. Wijzelf verbranden ook niet zo heel snel, terwijl dochter en ik wel roodharig zijn. Al is dat meer goudkleurig dan echt oranje zeg maar. Daarnaast kom ik liefst niet in de zon, ik ga altijd in de schaduw zitten, vind het sin de geboorte van volgens mij de derde veel sneller warm dan eerder. Mijn nieuwe kantoor is echt niet handig, ik kijk zo leuk op de weg, veel te veel afleiding mezelf maar een schop onder mijn gat geven en werk af gaan maken, dan kan ik zo lekker weekend gaan vieren
Ik zit, net zoals de voorbije dagen in de zetel binnen. Hele dagen niets doen klinkt zalig, tot het zover is. De eerste 2 dagen ok, daarna kriebelt het toch wel om op z'n minst iets in het huishouden te doen. Schoonma is om S naar de kdv en straks gaat vriend frietjes gaan halen.
Zo hoe lastige afgelopen 2 avonden met E waren omdat ze bang was voor zwemles zo makkelijk liep ze net mee met de juf en zwaaide nog even vrolijk naar mij. Nog 10 minuten en dan mag ik der weer ophalen. Ben benieuwd hoe ze het vond
Waar hebben jullie je zomerkleding voor de kinderen gekocht/besteld? Ik ben nog op zoek naar een paar leuke korte broekjes voor V.
Yes die hebben we zeker met die gekke warme dagen a 40 graden. Maar het is prima te doen mits de ramen gewoon open staan, dan waait het lekker door. Ik gok dat hij het nu niet meer vergeet. Mex is echt alles voor hem. Voor mij ook, maar hij neemt haar altijd mee naar de zaak enz. Dus het zijn echt de beste vrienden.
Neeeee ik kan doen wat ik wil wanneer ik wil. Zolang ik maar niet achter ga lopen. Super flexibel! Met Mex gaat het weer helemaal goed.
Hier inmiddels thuis en even op de bank zoals jullie wellicht merken haha. Lekker dagje gehad, hij vloog voorbij. Q zit uitgeteld naast me, die had ook een leuke dag. Even wachtte tot papa thuis is en dan richting bed. Boven al alles open gezet. Het waait hier echt behoorlijk, wonen langs het water dus er komt een heerlijk koele wind door het huis heen. Ik heb nu al geen zin in morgen. Ik moet echt het hele huis goed poetsen en dweilen. Heb ik met die hitte niet echt gedaan dus het is een bende en vies. En heeeeeel veeeel was.
Uit een enorme doos met zomerkleding die vanaf mijn vriendin eerst naar mijn zusje ging en nu naar mij en daarnaast past ze haar korte jumpsuits en zomerjas van vorig jaar nog het blijft zo'n klein ukkie
Hier wat fijne korte broekjes gekocht bij de Hema. Ben nog niet het echte centrum in geweest en ons klein centrumpje heeft alleen een c en a en Hema voor kleding.
Hier leuke zomerkleding besteld bij Zara en H&M. Ik vind Next ook leuk maar soms vind ik de printjes en kleurtjes wel heel erg kinderlijk. Ik vind het nl ook leuk om prints en mooie stofjes af te wisselen met goede, verfijnde basics. De mini wordt nu echt als zo'n jongetje. Dan vind ik een overhemdje met opgerolde mouwen op een skinny jeans met sneakertjes top! Of juist een heerlijke sweater met een drukke print op een chino met sandaaltjes. Hier wordt het opeens heel donker. Onweer barst denk ik zo echt los. Het is benauwd binnen maar waait wel goed door als de boel open is. Verder erger ik me kapot aan mijn man. Die had iets van zn werk wat niet door ging. En op spitsuur hier (tussen 18-20 altijd) gaan meneer even lekker in de tuin zitten met een biertje. Dan denk ik kom op, er moet nog van alles hier gebeuren in huis, doe dat gewoon eerst. Maar het is blijkbaar heel moeilijk te begrijpen dat ik het niet chill vind dat er s avonds laat nog allerlei huishoudelijke klussen gedaan worden. Kom op, dan zit ik toch ook niet lekker op de bank. Ik heb er wat van gezegd maar merk dat man me een beetje ontloopt en de discussie uit de weg gaat. Iets wat me nog woester maakt want ik haat dat maar oke. Ik ga er nu geen strijd over maken, maar morgenochtend hoort hij als eerste dat ik een andere houding eis.
Oh de Hema, dat is een goede. Daar kan ik ook nog even kijken. Kwam er nl achter dat mini O maar 2 korte broekjes heeft
E heeft vanmiddag na de zwemles toch een paar traantjes gelaten toen ze mij weer zag. Alle spanning kwam er uit, tussen het snikken door begreep ik wel dat het leuk was maar volgende week wil ze niet meer. Ze is nu helemaal gesloopt, lag ze net lekker op bed gaan de nieuwe buren hun keuken slopen kan ze nog niet slapen. Ze zijn nu al een klein kwartiertje stil, hopelijk blijft dat zo. Anders gaat mijn man even langs.
Goedemorgen! Hier werken dan weekend. Niets bijzonders. Kinderen zo wegbrengen en even beddengoed in de was, kan lekker buiten drogen vandaag. Jullie plannen?