Wat is het hier rustig! Onze laatste dag vakantie, morgen vliegen we in de middag terug. Zijn nu aan het inpakken (ben gisteren al begonnen met de spullen van de kinderen), wil straks nog een was doen en vanavond het huis schoonmaken. Dan hoeft schoonmoeder dat niet te doen als we weer weg zijn. Vanmiddag nog naar het centrum van Porto, vanavond nog met z'n allen eten en daarna gaat oudste dochter weer naar huis. Ondertussen is onze woonkamer ook klaar! Het ziet er zo gaaf uit op de foto's, ben heel benieuwd hoe het is als we weer thuis zijn! Hier een paar lelijke foto's, als alles op z'n plek staat maak ik mooiere
Hier heb ik net de tweede vaccinatie gehad, van Pfizer. Zit in de wachtstoel. Nu begint arm al pijn te doen, sneller dan vorige keer, belooft vast niet veel goeds, deze prik deed gemeen pijn, vorige voelde ik niks van… straks taart regelen voor Z zijn verjaardag bij de bakker, en kadootjes kijken in winkel centrum, willen m een werkbank geven, wel van plastic, want hij gooit met van alles regelmatig… nu dus vakantie! Oudere 2 zijn sinds gister logeren bij opa en oma, komen morgen weer terug. En woensdag op vakantie!
@Magnolia29 het is idd rustig hier. Ik kan volspammen over baby gedoe maarja. Daar zit natuurlijk niet iedereen op te wachten ben benieuwd naar het eindresultaat joh! Zo leuk altijd, dingen opfrissen in je interieur. Ik hou daar altijd wel van (goh.. was vast nog niet duidelijk). Hier broodjes aan het afbakken maar ik heb ze er diep gevroren in gedaan en ben een beetje bang dat ze mislukken. Dan mag man mooi nieuwe halen bij de winkel
Precies wat ik al dacht. Mislukt en man weigert nieuwe te halen bij de winkel. Want dat doe ik ook nooit andersom ofzo als hij aan het werk is en zin in wat lekkers heeft maar overleg heeft en ik verlof heb. Maargoed. Dikke prima. Ik ga zelf zo. En neem de allerlekkerste broodjes mee met beleg voor enkel en alleen mezelf. Punt.
Hahaha ons gesprek net. 'Ik ga broodjes halen.' 'Neem voor mij ook ff wat mee.' 'Wat denk je zelf? Ik haal bijna dagelijks wat voor je en andersom zeg je heel kinderachtig nee. Prima natuurlijk maar zoals je zelf altijd zegt tegen O: behandel een ander zoals je zelf behandeld wil worden.. joejoe.' 'Ehhhh...' 'Wilde je nog wat kwijt soms?' 'Ja, ik ga wel..' ik ga stuk hier.
Hier een vrije dag. Ik doe vandaag vrij weinig. Ben ongesteld en ben chagrijnig. Dus leave me alone. Wel nog even snel net wat vlonderplanken in de beits gezet. Maar dat vind ik leuk om te doen want het wordt steeds mooier. Hopelijk blijft het nog een klein uurtje droog buiten. Ik heb een risico genomen. Q slaapt nog. Zal zo wel wakker worden en dan ga ik even de loedermoeder uithangen en gaan we op de bank een filmpje kijken ofzo. Ik heb geen puf om entertainer te zijn vandaag.
Vandaag een gezellig dagje blijdorp gehad. Helaas werd L wel hoestend wakker vandaag. Hopelijk zet zich dat niet verder door. Maar verder was het een top dag, pas op het einde kregen we regen. Als afsluiter Mac Donald gehaald voor ze. Zaten ze beide heerlijk van te genieten. En nu is het heerlijk rustig boven. Nu versleten op de bank met een rosetje en ik denk dat ik maar optijd mijn bed in ga.
Hier de jongens een heerlijke dag gehad in de dierentuin met opa en oma. Ze wilden de dag afsluiten bij de McDonald’s maar mini O zag in de auto al heel bleek. Je raadt het al, die had weer gespuugd toen ze in de rij stonden bij de Mac. Ik had dit al verwacht. Hij heeft het sneller als hij moe is en nu weet ik het zeker, hij is gewoon wagenziek. Arm ding. Dus ze hebben het afgehaald en O heeft het later thuis nog lekker op gegeten. Mini O had bij thuiskomst gewoon weer flinke praatjes en oogde hartstikke vrolijk dus ben blij dat ie weer oké is. Hebben jullie nog tips? Vind het wel heel sneu voor mini O en eerlijk hoor je het niet vaak. Dat een kind onder de 2 jaar wagenziek is. Hopelijk groeit ie er overheen maar vind het wel sneu.
Verder eten wij daardoor dus pas later (nu ongeveer). Heb een kipschnitzeltje gegrild, er een salade bij gemaakt en maar wat aardappelkroketjes in de airfryer erbij gemaakt. Als die goed zijn, wat een k*t werk is dat want ik wil ze perfect krokant hebben, plof ik weer op de bank met Virgin River.
Hier was E in de bergen ook al wagenziek met 1,5 jaar. En idd niks helpt. Ik kreeg nog de tips van van de bandjes en zo’n ding onder de auto. Als je een beetje sportief door de bergen rijdt dan spuugt ze. Dus wij rijden altijd als slakken in Frankrijk Oostenrijk etc tot ergernis van de locals. Dus wellicht proberen om heel rustig te rijden geen idee of jou ouders of een van jullie een sportieve rijstijl heeft en heel leuk scherp de bochten neemt etc, dat kan al een oorzaak zijn.
Nope, mijn schoonvader rijdt juist met hem als een slak. En hij heeft het dus gewoon ook met kleine ritjes. Gewoon op de 50 km bebouwde kom wegen. Van hier naar de McDonald’s is bijv 10 minuutjes. Het is wel erger als hij vermoeid is. Maar als we een dagje weg gaan dan kun je er donder op zeggen dat hij gaat spugen op de terugweg. Ik had eigenlijk gehoopt dat er iets van kinder oplospilletjes of drankjes zouden zijn. Die heeeeel erg lekker smaken haha. Vind het zo sneu voor hem want het is gewoon geen leuke afsluiter van de dag en hij vindt t zelf ook vies. Is daarna schaapachtig aan het lachen en roept de hele tijd ‘baahhhhh, bah…!’
Ja ineens plotseling haha. Pas toen m’n vliezen braken had ik door dat het weeen waren. Maar door die stomme zkh opname was ik gelukkig al in het zkh). Ik hoop dat je nog even 2 weken mag! Het bracht vooral veel zorgen met zich mee tijdens de bevalling van moet hij in de couveuse etc.
Ja hier ineens de eerste keer tijdens het rijden heeeel hard paniek huilen en toen dachten we wat ruiken we nu. Wat we toen wel hebben gedaan is haar naar voren gezet met rijden. Dus niet meer naar achteren ook al was dat veiliger dat hielp ook wel wat.
Hier heeft A het al sinds haar 8maand. Wat een beetje helpt is zorgen dat ze echt niets zwaar eet in de paar uur voor vertrek, geen afleiding geven, zo weinig mogelijk bochten nemen en opletten hoe je remt. Maar in een rit langer dan 20,min is het altijd Bingo. Bandjes helpen totaal niet. Wat ik nog niet geprobeerd heb is om watten in het rechteroor te doen. OH en een stuk stokbrood meegeven. Neemt ze meestal in de mond als ze misselijk wordt. Ik zit altijd naast haar en heb altijd een emmertje bij. Ondertussen weet ik wanneer het eruit gaat vliegen. Zijn echt golven bij haar. Laatst kwam het zelf uit de neus...
Snap hem. In het autostoeltje achterin is het hier sowieso ALTIJD raak met langere ritjes. Ik heb hem laatst stiekem gewoon nog een x in de maxicosi gezet voorin. Niet dat dat nog paste maar ik had echt geen zin in spuugfestijnen met die dikke buik in m’n uppie. Het bleef thuis bij een hele waterige tomatenboer met omhoog komend maagzuur gelukkig.
Is het misschien niet mogelijk om hem achterin in het midden te zetten met zijn stoeltje vooruit. Zien waar je heen gaat wil ook nog wel eens helpen zeggen ze.