Man is over 1,5 week jarig en het weekend daarna gaan we samen een nachtje weg. Dat is dus serieus al meer dan 2,5 jaar geleden. Ik was nog zwanger van V dat we een nacht alleen zijn geweest Kijk er echt onwijs naar uit. En natuurlijk ga ik even appen hoe alles gaat, maar ik laat het daarna ook los hoor. Ze redden zich er maar mee
Bij mijn man tikt het nog volop. Maar, twee zware zwangerschappen met bekkeninstabiliteit met 24 weken en twee keizersneden en begin 40 dus hele dikke doei. Maak dan maar ergens een halfbroertje en/of zusje hoor.
Net gehoord dat de vso/bso de rest van de week dicht gaat. V kan morgen gelukkig wel gewoon naar de opvang. Ik zat al in de stress, maar mijn vader wil hier wel om 7.30u zijn en brengt N naar school en haalt haar ook weer op in de middag. M'n moeder heeft afspraken staan, maar hij zag het wel zitten haha! Zo fijn!
Dat is balen, wel fijn dat je vader kan helpen. Hier gelukkig nog geen bericht gehad dat ze dicht moeten. Wel kan het zijn dat groepen worden samengevoegd. Afgelopen vrijdag mocht E (samen met de rest van haar groep) bij de grote groep spelen, vond ze helemaal geweldig want daar stonden barbie's. Die was daar heel de middag mee zoet. Hopelijk blijft het goed gaan hier, volgens mij is de piek bij ons op school nu geweest
Net samen met E frozen 2 gekeken. Even lekker rustig aangedaan. Ze is een beetje moe (goh hoe zou dat nou komen ). Zo nog even 'gezellig' naar de tandarts (ik schijt nu al 7 kleuren stront )
Hier is bso/opvang al voor de tweede week dicht. Noodopvang voor deze week afgekeurd. Wordt wat als ze einde van de maand alles loslaten aan maatregelen, de maand maart maar vakantie nemen want alles aan school en opvang is dan vast dicht.
Succes straks! (En nu heb ik You are the one you've been waiting for … All of my life … All of your life … Oh, show yourself … Ah ah ah … Ah ah ah In mijn hoofd)
Hier net al gekookt voor vanavond en nu even toilet beneden doen. Ik denk dat ik daarna mooi al met baby M ga douchen. Mag man mooi O en O meenemen. Hebben we dat allemaal maar vast gehad. Verder vandaag in huis nog even zuigen en loopje dweilen, maar dat is zo gedaan. Morgen heb ik wel een deadline. Moet een plan van ong. 25 pagina's opleveren (nou ja, het moet nog naar een vertaalbureau) dus dat is nog even bikkelen strakjes / morgenochtend maar ben al een heel eind. Ik zie wel wanneer in even inspiratie heb. Wil sowieso morgenochtend even sporten en we moeten hoe dan ook vroeg op want zowel man als de jongens gaan vroeg de deur uit. Joepieeee, dat zijn echt de beste dagen hehehe.
@Katin87 ik hoop dat je een pracht van een echo hebt en dat het idd maar een bloedvaatje was. Ik heb bij zowel S als F een kleine bloeding gehad. Door een eerdere bbz ben ik dan wel gealarmeerd en ook meteen afspraak gemaakt bij gyn voor echo. Goed of slecht, je hebt dan toch iets van "zekerheid". Maar dus positieve vibes jouw kant uit. @Nina Sanders ik zie ook heel duidelijk een streepje. Hopelijk een goede oploop vrijdag. Jongen of meisje, hij of zij gaat sowieso geliefd zijn.
Net lekker met alle 4 de kinderen een uur gewandeld. Brood geven aan de eendjes, door het bos en daarna even langs de speeltuin hier in de buurt. En ik heb m'n stappen mooi weer binnen voor vandaag; 12.000 Ook nog even een foto van V gemaakt. Het boevige straalt er van af
Het is is goed! De verloskundige heeft een echo gemaakt en we zagen een kloppen hartje. Waarschijnlijk was het een geknapt adertje.
Zo de tandarts weer overleeft. We hebben een nieuwe, wel een aardige (voor zover dat kan als tandarts zijnde). We kregen wel een uitgebreide check, want onze vorige liet het aardig versloffen (wat ik wel wist maar niet erg vond, minder gehannes in mijn mond ). Kreeg scharnieren check en ja hoor ik ben oud hij voelde artrose. Heb ik ooit als 16 jarige te horen gekregen bij een hork van een kaakchirurg dus geloofde het niet. Maar nu op mijn 35ste is het bevestigd . Meteen foto's gemaakt van mijn gebit en heb een super gebit geen gaatjes, mini beetje tandsteen en sterk tandvlees (heel klein beetje ontstoken ter hoogte van mijn tandsteen). E ging onder dwang in de stoel liggen op papa's schoor, maar de tandarts die we nu hebben is ook gericht op kinderen. Dus hij stelde haar gerust enngaf haar echt de tijd om te wennen. Ze is vroeg met wisselen, bovenste 2 voortanden staan ook los en die schijnt ze pas eigenlijk over een jaar te wisselen. Ook 4 kiezen extra erbij. Ze mag nu al de 6+ tandpasta krijgen omdat die wat sterker is voor der volwassen gebit. E helemaal blij mag ze van de baby tandpasta af Man heeft 3 gaatjes en mag nog keertje terug . Hij riep altijd stoer ik heb nooit wat. En L heeft bij iedereen aandachtig toegekeken en graaide vrolijk mee in de grabbelton voor een cadeautje