Goed bezig!!! Zitten die bonnen in de box? Ik krijg die babybox niet aangevraagd! Heel irritant. vandaag al de hele dag menstruatie krampen. Bij m’n zoontje was dat veel later in de zwangerschap.
Ja klopt, heel boekje vol. Heb gisteren gekeken welke ik wilde gebruiken en welke niet. Kan je niet alsnog aanvragen? Indalen?
Vanmorgen intake van de kraamzorg gehad, was lekker snel klaar want ja de 3e.. Ik ben geen fan van de kruidvat luiers anders is het fijn om met zoveel korting in te slaan
Ook telefonisch of kwamen ze nog wel langs? Hier telefonisch maar wat mij betreft gewoon niet heb geen vragen, kan online zien wat ik moet regelen... En gezinssituatie als kinderen heb ik bij inschrijven moeten doorgeven. Kruidvatluiers: ik zie wel. Als ze me niet bevallen kan zusje ze overnemen waarschijnlijk. Heb 1 kind gehad wat alleen goed reageerde op pampers en ook kind wat overal tegen kon dus dat was telkens de goedkoopste pakken die we zagen (geen vaste winkel/merk door het varen). Vandaar ook met de doekjes geprobeerd zoveel mogelijk verschillende te pakken
Ze kwam wel langs nog, echt heel kort haha. Ach, hebben we het maar alvast gehad. Het enige wat veranderd was is dat ik al moet bellen als ik denk dat de bevalling is begonnen en nog een keer als ik naar huis kom vanuit het ziekenhuis. Is ook zo, elk kind reageert anders op pampers..doorwerken etc.
32 weken hier, yes! Ik kan eerlijk gezegd echt niet meer wachten. Ik vind vanaf de eerste dag zwanger zijn al maar niets & had ergens gehoopt dat ik er doorheen de zwangerschap meer van zou kunnen genieten, maar niets is minder waar. Stress & angst nemen eerder nóg meer de bovenhand. Dus voor m'n eigen (mentale) gezondheid zal het goed zijn als ze toch net ietsje vroeger komt
Heel herkenbaar… ik nu 30 weken. Bij vorige zwangerschap vanaf 25 weken last van paniekaanvallen. Was ik al wel mee bekend, maar werden veel erger en nu sinds deze week ook weer. Durf amper de deur nog uit. Alles kost me zoveel energie. Wil eigenlijk alleen maar liggen, met een dreumes van 17 maanden niet echt een optie HahahHa.
Hier nu 29+3 en af en toe echt van die momenten dat k denk ik ben er klaar mee maar me daarna schuldig voelen dat ik die gedachte heb omdat ik dit zooooo graag wilde en als ik dan die schopjes weer voel voel ik me weer zo gezegend. donderdag weer een echo en hoop niet dat de groei dan nog meer afgebogen is.. 24 weken p34 28 weken p15,5 Hoop dat ze bij die van 28 weken gewoon iets te streng hebben gemeten of dat de uk nu weer even een groeispurtje heeft gehad. Geen idee wat er verder gaat gebeuren als de groei nog verder is afgebogen, weet iemand dat?
Geen idee wat ze dan doen. Enige wat ik me kan voorstellen is dat ze zeggen meer rust pakken? Als ik soms baby voel bewegen ben ik er ook wel klaar mee. Hij/zij kan me echt pijn doen. Maar te vroeg bevallen is niks dus we mopperen en huilen wat meer en doorrrrrr Vandaag wel echt slechte dag. Fysio ging niet door donderdag maar had wel drukke dag en gisteren ook. Daarvoor betaal ik nu de prijs helaas.
"Fijn" om te horen dat het toch herkenbaar is... Ik had soms het gevoel dat ik de enige was en voel me vaak niet begrepen door mensen in m'n omgeving.
Vroedvrouw hoor ik niet zo veel eigenlijk (is toch wat anders dan in NL) maar de gyn weet wel dat ik 't heel lastig vind. Nu ik denk wel niet dat ze helemaal doorheeft hoé lastig dan precies (je doet je vaak toch nog wat beter voor...). Nu dinsdag opnieuw controle en wou het dan wel opnieuw proberen aankaarten. Nu ja, wat dan weet ik ook niet... Ik heb niet de energie om er echt professioneel met iemand over te praten. Het enige dat me in mijn ogen kan helpen is dat ze er gewoon is en deze periode stopt
Wat dat betreft heb je wel een eindpunt he Ik voelde me bij nr2 ook echt wel down in de zwangerschap. Dat ik achteraf dacht "wat dacht ik raaaaaar!". En bij nr4 ook wel richting depressie. Dus de vk is er echt wel alert op dat ik me niet te down ga voelen. Scheelt voor mezelf een hoop dat ik weet (of ja, er vanuit ga) dat het na de bevalling over is. En nu moet ik zorgen dat ik echt genoeg slaap want hoe moeier hoe negatiever. Oh en fysio waardoor minder pijn is ook best helpend
Ja ik voelde me na de bevalling ook meteen beter, mentaal dan… ik kan nu soms alleen maar huilen. Echt vreselijk. Voel me ergens ook schuldig, want vind dat ik moet genieten. Het is zoiets moois en voor mij wel echt de laatste zwangerschap, maar het lukt gewoon niet. Vind het zo zwaar momenteel. Dan te bedenken dat dit nog 10-12 weken duurt .
Jaa geen idee had nog gevraagd toen of ik moest rusten. Ze gaf aan van niet maar wss dan inderdaad wel
Gisteravond belde ze voor de intake vsn de kraamzorg. Was gelukkig telefonisch. Meeste was wel bekend. Nu maar hopen dat we de uren kunnen krijgen... Gisteren ook weer fysio gehad, blauwe plek rijker. Maakt dus geen reet uit wie ik heb, bij allemaal word ik blauw maar hoop wel volgende week mn eigen fysio weer (is ziek momenteel). En voor volgende week bij hun een zwangerschapsmassage geboekt lijkt me heerlijk